Treść opublikowana przez źrebak
-
[B7 BKE] Wymiana taśmy pod airbag
Zapaliła mi się kontrolką AIRBAG, po podłączeniu VAG pokazuje uszkodzenie taśmy airbag. Czy dla modelu B7 2005 model taśmy jest jednakowy czy są różne modele. Chciałbym uniknąć sprawdzania nr-u części odkręcając kierownicę a dopiero później zamówienia jej. Na allegro znalazłem 4E0 0953541. Proszę o pomoc, Rafał
-
[B7 BPW] A4 S-Line sucza moja :)
nie wyświetlają się wszystkie zdjęcia
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
ładne zdjęcia
-
[ALL B7] Audi A4 3.0 tdi 233psvoll LED!!!
wygląda super!@! :good:
-
[B7 BRD] Moja maszyna ...
piękne auto!
-
[INNE] A3 8L 1.9TDI AHF - swap - ASZ
mi również tylnie lampy nie pasują, reszta
-
[B6 BFB] A4 1.8T Cabrio - moje :-)
wygląda super, ładna nuinia
-
[ALL B7] 2.0TDI BLB
współczucia, tak od razu po zakupie?
-
[ALL B7] Wzmacniacz/tuba BOSE do standardowej instalacji
Jak w temacie - czy będzie pasował? W mojej instalacji wysypał się głośnik basowy i chętnie go wymienię
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
A jak oceniasz tego sprzedawce ze Stargardu?? Z tego co wiem to handlarz i czesto mu sie trafiaja auta w dobrej cenie..
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
mnie zmiana programu kosztowała tysiąc złotych, jest ok. 130-140 kucyków, sprawdzę niedługo jak będę na hamowni
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
rafik84 - nacieszyłeś się już? czas wrzucić jakieśzdjęcia.. planujesz zwiększenie mocy?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
pomalowane felgi wyglądają super, rzeczywiście mogłyby się mniej świecić
-
Skradzione
dreamer czemu nie zgłosisz tego na policję?
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
gratulacje!!
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
sprawdź http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2798000 facet często przywozi audi, poleasingowe. Obserwując jego aukcje widać, że ma ruch. Z resztą w ostatnim czasie ktoś z klubowiczów kupił u niego auto. Sprawdź ten wątek http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_audi_a4_20_tdi_bpw_rzeszow-t83044.0.html [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:04_________________________________________________ dzwoniłem do tego faceta z aukcji, jest gotowy sprzedać za 3k. I tak dużo W ostatnim czasie przyciemniłem szyby, wkrótce fotki
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
marzą mi się fotele np. http://allegro.pl/item649839659_skorzane_orginale_fotele_do_audi_a4_s_line_01_07.html tylko ta cena...
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja polecam kolegę Jacka - Leopard ze Szczecina. Jest znany głównie na forum golfa i passata, choć jeździ A6 W tamtym roku pojechałem do niego z polecenia zrobić passata, w tym roku Audi A4 jestem bardzo zadowolony!
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
już naprawione
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
Witam wszystkich i na wstępie dziękuje za wszystkie posty i porady! Od niedawna dbam o czarne Audi A4, produkcja 11/2005, model 2006. Silnik 1.9TDI (długo przeze mnie poszukiwany). Autko miało jednego właściciela w Niemczech, wszystkie przeglądy w AUDI, przebieg 132tyś km. Dzięki za pomoc w analazie historii napraw wg VIN Z wyposażenia jedynie tempomat i grzane fotele. Quattro odpuściłem ze względu na priorytety, bardzo dobry stan auta był dla mnie bezwarunkowo NR 1. Z planowanych udoskonaleń przewiduję uwolnienie mocy, Leo ze Szczecina pracuje nad ciekawym programem - o szczegółach będę informował w krótce. Lista zmian: + program na 153 kucy (zrobione) + kierownica skórzana 3 ramienna (zrobione) + bixenon (zrobione, kabelek KUFATEC-a) + ciemne szyby (zrobione) + skórzana tapicerka, sportowe fotele (zrobione) Pozostało: RNS-E ...... Lewarek zmiany biegów S-LINE ....... Zderzak przedni S-LINE, S4 , spryski ....... Wreszcie się zmobilizowałem i postanowiłem sprawdzić ile mocy drzemie w 1.9TDI po zmianie programu: zmiana kiery: bixenon: zmiana foteli: Badanie odbyło się w V-Tech w Mierzynie k. Szczecina - polecam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hey, zarejestrowalem sie na forum by dowiedziec sie wiecej o autku ktore chcialbym kupic za ok 6-8 miesiecy, tj. a4 1.9 tdi avant quattro. !! Pozdrawiam wszystkich!