Treść opublikowana przez źrebak
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
Cóż zrobić, szału nie ma ale jest znośnie. Filmik nagrałem bo dużo osób pyta, jak jest z dynamiką po zmianie softu, więc można sobie porównać. 116 PS do 200km/h też by się kiedyś rozpędził
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
myślisz o samopoziomowaniu do bixenonów? potrzebne byłoby okablowanie http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p236_Auto-Leveling-Headlights---Harness--Audi-A4--B7-8E.html oraz czujnik na przód i tył ..- SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
To dziadek był kierownikiem w tej wyprawie ? ładny dystans osobiście nie miał bym cierpliwości Kierownikiem był tata, a z tyłu w foteliku - synek. Spokojnie i rozważnie, zgodnie z przepisami [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 12:24_________________________________________________bixenony zamontowane, kabelek z kufatec-a rządzi, bez niego byłoby trudno [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 09:12_________________________________________________Tak wygląda rozpędzanie od 120km/h do 200km/h Jest dużo lepiej niż w serii - jeśli ktoś miałby możliwość jazdy po austradzie i sfilmować jak zachowuje się seryjne BKE dla porównania byłoby super!!- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Witam wszystkich, czy jest tu ktoś ze Szczecina kto ma VAGa i mógłby pomóc zakodować bixenony w B7 ? Rafał- Dobrzy chiptunerzy
Jakis rok temu sie pytalem o kogos u nas w wojewodztwie ale nikogo nie bylo,watpie ze ktos sie pojawil,ja na wiosne wybieram sie do Gdanska do Roberta z Tune Up,Gdansk nie jest tak daleko a pewnosc ze auto dobrze zrobione :> no i mozna pozwiedzac :gwizdanie: Witam, ja robiłem w Szczecinie u LEO :good: chętnym udostępnie namiary na priv u mnie wygląda to tak:- SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
przy seryjnej mocy auto wydaję się dość ociężałe, fakt. Po chipie jest jak należy- SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
ja też musiałem dokupić poduchę, dziś przyjdzie przesyłka- [B7 BKE] Moje pierwsze Audi...
wirusik i będzie 150 KM z wyglądu tak jak moja- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
:kox: :kox: :kox:- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
należy wziąć pod uwagę, że w większości przypadków - oprócz hamowania - niezbędne jest podjęcie próby ominięcia przeszkody. Jest wtedy mało czasu na koordynację, ABS przejmuje wtedy rolę pulsacyjnego hamowania, a kierowca może skupić się na obserwacji "terenu" za przeszkodą, aby sprawdzić któredy ominąć przeszkodę, sprawdzić w lusterkach czy lewy pas wolny.. i uciekać. Samo wciśnięcie hamulca i zaparcie się na kierownicy kończy się najczęściej dzwonem (oczywiście w sytuacjach awaryjnych). Przy większych prędkościach, śliskiej nawierzchni i braku ABS-U, decyzja o max. wciśnięciu pedału hamulca może zakończyć się wpadnięciem w poślizg i utraty panowania nad autem...- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
i nawet nie można go wyłączyć, jak np. ESP..- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
za słaba rozdziałka, zdjęcie robione ajfonem- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
plus dojazd :>- SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
czas na uzupełnianie wyposażenia, jako pierwsza idzie kierownica. (szkoda, że to ja muszę poprawiać po Niemcu który zamówił to auto, ale ktoś musi...) Tak naprawdę to nie wiem, dlaczego AUDI zdecydowało się montować plastikową kierownicę?? Jest to rzecz, która do tej pory najbardziej wkurzała mnie w moim aucie. Czas na zmiany. Zastanawiałem się nad takim cudem jak ma Wojtek_A4, oraz standardowym S-Line, a w ostateczności trafiło się: Teraz muszę doczytać czy multi można połączyć ze standardowym Concertem, czy może od razu lepiej kupić RNS-e[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 21:30_________________________________________________przyszły xenony, mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu dostanę kabelek z kufatec-a co do kiery - czy ktoś podpowie czy będzie pasował mój stary airbag i osłona poduszki? bo jak widać zakupiona kiera jest goła[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 12:54_________________________________________________przy okazji zimowa fotka z moich okolic- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
zima nad morzem- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
czy taśma airbag 4E0-953-541 E to multifunkcja? są jeszcz końcówki A i B i nie wiem która to multifunkcja- Przekladka Anglika
moim zdaniem powinni bardziej uwazac czy sciana grodziowa i inne elementy nie byly spawane bez wzgledu na to czy z powodu przekladki z anglika czy z powodu czolowego spotkania z drzewem... po prostu auto powinno spelniac pewne kryteria. a u nas nie potrafia zapanowac nad lapowkarstwem na stacjach diagnostycznych to jak zwykle wylewa sie dziecko razem z kapielą i zakazuje tego czy innego rejestrowac. samo spawanie nie jest złe, o ile jest dobrze wykonane. Nie take rzeczy jak samochody się spawa (np. konstrukcje stalowe mostów itp),- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
jest i on .. http://cgi.ebay.de/Kabelbaum-Bi-Xenon-Adapter-Scheinwerfer-Audi-A4-8E-B7_W0QQitemZ350104666922QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubehör?hash=item5183dd432a#ht_2463wt_943- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
na ebayu nie moge znaleźć ale jest takie coś na allegro http://www.allegro.pl/item846310849_xenon_adapter_przejsciowka_kable_audi_a4_s4_b7.html to jest to samo?- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
gdzie kupiłeś ten kabelek? bezpośrednio w tym niemieckim sklepie? http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p467_Adapter-Xenon-Scheinwerfer-Audi-A4-B7.html czy coś jeszcze musiałeś dokupić, żeby zaświeciło ? :-)- Domy szkieletowe
eee. nie ma to jak dom z bali.. :gwizdanie:- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
mystic.pl jak jesteś z zachodniopom. i masz blisko do Szczecina mogę dać Ci namiary na magika od dobrych programów- SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
respect, ja się nigdy nie zbliżyłem do 800km na jednym baku Moj rekord 1290 piękny wynik, tyle mi sięjeszcze nie udało. ale to seria, tak?- SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
a że ponad 1200km na jednym baku to nikt nie zauważył... :thumbdown: - [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64