Treść opublikowana przez przemo88
-
[ALL B5] "Syczenie" w okolicach kierownicy
Płyn jest wporządku. Wspomaganie też bez problemu pracuje. Czyżby to była wina klimatyzacji
-
[ALL B5] "Syczenie" w okolicach kierownicy
Nie kolego. To dzieje sie nawet wtedy kiedy WYŁĄCZE całkowicie nawiewy. Syczy cały czas.... może klima ucieka ale to sie dzieje tylko na zapalonym silniku, gdyby klima uciekala to chyba cały czas by sie ulatniala.... no i to kręcenie kierownicą. Jak nią pokręce to syczenie ucicha ale nie ustaje. Gdzie najlepiej sie z tym udać?
-
[ALL B5] "Syczenie" w okolicach kierownicy
Witam. Wczoraj zauważyłem że spod okolic kierownicy dobiega dziwne syczenie.... coś w rodzaju jakby powietrze uciekało. Myśle że to może być coś ze wspomaganiem ale nigdy nie spotkałem sie z takim przypadkiem. Może Wy wiecie co to jest. Dodam jeszcze że kiedy kręce kierownicą to syczenie lekko ucicha. Nie wiem czy jest to poważne ale na pewno uciążliwe. Z początku myślałem że to od klimy. Jak wyłączamy klime to przez chwile jeszcze jest wyrównywane ciśnienie i to mniej więcej tak samo słychać.... Nie wiem.... prosiłbym o jakąś pomoc...
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
A j mam takie pytanie czy koniecznie śruby trzeba dokręcać kiedy auto zdejmiemy z podnośnika czy w momencie założenia wahaczy na gotowo z podniesionym przodem? Ja nie dysponuje 'kanałem' więc raczej ciężko jest dokręcić takie śruby od spodu (kiepski dostęp). Ma to jakiś wpływ na późniejszą eksploatacje zawieszenia?
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
są to dolne wahacze na 100% wymień odrazu oba, Ja tak zrobiłem i przestało
-
[ALL B5] Słabe oświetlenie tablicy zegarów
Panowie a nie wiecie może jak wymienić podświetlenie zegarów. Spaliła mi sie taśma bądź żaróweczka nie wiem co tam jest i nie mam połowy tarczy obrotomierza podświetlonej. Jak to można wymienić?
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
Wymieniłem banan, ale zaczął skrzypieć kolejny Pech... kto wymysla takie zawieszenia
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
Miałem ten sam problem. Wymieniłem narazie tylko jeden wahacz dolny "banan". Skrzypienie ustało ale pod czas powolnej jazdy na nierównościach da sie usłyszeć pojędyńcze skrzypienie, więc trzeba wymienić drugi dolny wahacz i wszstko bedzie ok.
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
Na zgaszonym też i najbardziej to słychać przy kręceniu kierownicą
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
Myślisz że myjka pomoże? Troche dziwny sposob ale zobaczymy chociaż wątpie. Miał ktoś już podobny problem i jak sobie z nim poradziliście...?
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
Od wczoraj zauważyłem że skrzypi mi to coraz bardziej. Najgorzej przy skręcaniu kołami. Skrzypi jak stare zawiasy... aż wstyd tak obok ludzi przejeżdżać. Jade dziś przyjrzeć sie dokładniej. Można to jakoś samemu zdiagnozować czy trzeba sie kierować do kogoś z większym pojęciem?
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
Witam. Mam następujący problem. Skrzypi mi coś nie miłosiernie w prawym przednim kole. Zastanawiałem sie wiele razy co to może być. Szukałem na forum i nic nie ma na ten temat. Z początku myślałem że mogą to być śruby koła jednak okazało się że to nie to. Skrzypienie słychać przy skręcaniu kierownicy w prawo i pod czas powolnej jazdy po nawierzchni równej jak i dołach. Nie mam zielonego pojęcia co to może być. Dodam jeszcze że odgłos dochodzi z okolicy tarczy hamulcowej więc sprężyna zawieszenia odpada. Jest to drażniący dźwięk bo z zewnątrz słychać jakby jechało sie na starym łóżku. Ciągle coś skrzypi... Pomóżcie Panowie
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam. Posiadam w swojej "audiolce" silnik 1.8 o mocy 125km. Czy jest możliwość podkręcenia mocy poprzez chip np. na 160km? Jaki jest całkowity koszt takiego zabiegu? I oczywiscie jak sie autko po tym spisuje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów