Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
nie przejmuj się jeszcze będzie okazja ustalimy czas i miejsce i po nas :drunk:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 20:56_________________________________________________ spotkamy się opatrzysz póki co podziwiaj np brak relingów
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
wybacz ze zapytam ale ja tak z ciekawosci, w ktorych miejscach znajduja sie te poduszki :?: a to nie te same poduszki :?: po prostu od samego przodu po sam. To nie to samo.
-
[ALL B6] usuniecie bledu
zamek centralny potem odczytujesz błędy i dajesz skasuj i juz
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
okej
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
nie nie tylko nie miałem fabrycznie centra z pilota co za skutkowało tym że w klamce od strony pasażera mam normalną wkładkę co by kluczykiem można było otwierać również od strony pasażera, a krzyniek cały czas się śmieje że to anglik. Tak że potwierdzam w pełni europejskie pochodzenie samochodu
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
weź mi je wymień bo ja maks naliczyłem 6 Poduszka powietrzna kierowcy Poduszka powietrzna pasażera Poduszka powietrzna przedni słupek x2 Poduszka powietrzna przy klatce piersiowej x2 Poduszka powietrzna przy głowie/klatce piersiowej x2 Osłonowa poduszka powietrzna x2 pomoc w ustaleniu prawidłowych nazw VIVID WorkshopData ATI Pozdrawiam :polew:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 16:56_________________________________________________ e tam tylko bezpieczniki ma z drugiej strony :polew: :polew:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ale ten spalony czy ten dobry??
-
Garwolin i okolice spot........
przyjedziesz to będzie to bym kierowce musiał zatrudnić :kox: a i w poniedziałek wolne miec
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
głupio tak kluczykiem zamykać :decayed:
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
Witam :hi: Przyszedł czas przedstawić moja Niunkę. Pierwszy raz zasiadłem do niej coś około 2.07.2009 roku, a więc prawie po 10 latach jak zrobił to jedyny poprzednik Pan Johannes który na do widzenia zrobił jeszcze przegląd. Samochodzik przytoczył się na kołach za zachodniej granicy gdzie przelatał według oficjalnych pomiarów 202 000 km. W swoim wypasie maił fotochromowe lusterko pompowane lędźwie centralny zamek bez pilota 1/2 fis klimę świeżo po serwisie 2x el. szybki grzane spryski szyby radio CONCERT + sub ori 10 x AIRBAG Tak wyglądała :> Z modów jakie przeszła na pierwszy strzał to: 12.07.2009 alarm z ze sterowaniem centralnego, z powiadamianiem na pilota :kox: potam + halogeny po otwarciu (dało się wykorzystać jeden wolny kanał z alarmu) + otwieranie zamykanie szyb z pilota potem doszły grzane uszy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102572.0 ten mod powinien być w standardzie ale cóż to w końcu audi :gwizdanie: pełne oświetlenie w ledach wnętrza + dodatkowe podświetlenie po otwarciu drzwi oczywiście LED (przy wysiadaniu w końcu widać w co się staje) + oświetlenie tablicy led + dodatkowe oświetlenie w bagażniku Led 17.07.2010 AVG dostał Motula oczywiście 5W40 kompletny rozrząd+pompa wody nowe paski rolki napinacze filtry i nowiutkie popychacze. 31.07.2010 nowy olej do skrzyni biegów CASTROL SMX-S 75W-85 242tyś 14.08.2010 doszły światła do jazdy dziennej + doświetlanie po zamknięciu auta (10 sekund odprowadzenia do domu) :kox: 18.11.2010 nowe świece żarowe BERU 29.11.2010 z nudów doszły chromowane ramki na licznik 06.12.2010 na mikołaja niuńka dostała nowiutki aku Centra Futura 77Ah 770A po jednym nowym wahaczu na każda stronę bo jakiś luzów dostały :naughty: 28.12.2010 tempomacik założony przetestowany i wszystko hula aż miło a teraz Parę foteke Z planów na przyszłość jakiś xenon - z tego rezygnuje dobre żarówki załatwiły sprawę i tu poprawka wyszedł nie jakiś ksenon a Bi-ksenon :polew: katalizator do wywalenia jakiś soft a jak dobrze pójdzie to i może kilka gratów z tej okazji To chyba tyle a jak coś sobie przypomnę to dopiszę Pozdrawiam hej ostatni mod z nudów przerezane światła STOP oto efekt fota kiepska ale widać 4.01.2011 niuńka dostała ----nowe tarcze tył febi ----nowe łożyska tył skf ----nowe amortyzatory tył Monroe ----nowe sprężyny tył Kayaba ----nowe klocki tył Bosch ----nowe klocki przód Bosch ----przetoczone tarcze przód by mistrz w dziedzinie ----nowy płyn ATE wszystko pięknie poskładane i smiga aż miło :decayed: i znów jakoś tak z niczego ambiente w lampce na pasażerami z tyłu 11.03.2011 katalizator każdy wie jak wygląda u mnie go już nie ma za to mam coś takiego tak wygląda od strony turbinya tak od drugiej do tego oczywiście komplet nowych śrub nakrętek uszczelek a po zamontowaniu tak to wygląda do tego poszedł jeszcze jeden łącznik :kox: 256kkm EFEKT JAK NAJBARDZIEJ NA PLUS 12.03.2011 --filtr powietrza mann --filtr przeciwpyłkowy mann --filtr paliwa mann gdzieś w tym czasie rozpórka dolna fotki brak i jeszcze dioda w postojowe 03.07.2011 koszt to 110 zl nie licząc radia 13.07.2011 i znów coś porazałem :decayed: jak wygląda kolektor po 200 tyś ano tak a tak już wszystko poskładane a taka flanszę wyrezałem 20.07.2011 może kiedyś od s4 chyba że pójdzie FMIC 27.11.2011 nadszedł czas na zderzak troszkę trzeba było poprawić ale jest ok na wiosnę jeszcze jedno malowanie, spryskiwacze też niby idealne od krychy ale jednak popękane poszedł w podkład między czasie elektryka, i rezanie zbiorniczka (pompka i czujnik) ,i wszystko poskładane do kupy 11.12.2011 pozbierałem troszkę gratów i znów weekend w garage , i w końcu coś co najbardziej cieszy rezanko i jedna gotowa prawie 28.12.2011 podświetlanie schowka ok 40 diód smd pomysł by moro , 30.12.2011 olej+filtr+filtr paliwa 277kkm 06.01.2012 Cb radio na ori kolor audi dawca diód stary klimatronik i diody na miejscu a na efekt trzeba zaczekać do wieczora było tak jest tak a tak już na swoim miejscu , 14.01.2012 czujniki parkowania na miejscu 23.01.2012 AIRBAG OFF rezanie udało się dzięki koledze WRCLAGUNAktórego pomoc okazała się nieoceniona a oto foty , , 19.05.2012 Kierownica multifunkcyjna 07.07.2012 ni co i lepiej hamuje 11.07.2012 modyfikacja DRL Filmiki test oświetlenia bi z q7 D4s
-
Garwolin i okolice spot........
krzyniek a bimber bedzie??
-
[ALL B5] Problem z elektryką
chyba jedynie nad nogami kierowcy. ale jak to jest dokładnie nie wim takie info znalazłem "a) przekaznik 8 stykowy w skrzynce przekaznikow pod konsola ( duzy i czarny - jest tylko 1 ) , znalazlem go na glownej centralce wg. schematu odpowiada za zasilanie tych systemow aktualnie nie mam na podmiane. "
-
[ALL B5] Problem z elektryką
no to pomysłów mi brak, chyba że to podświetlanie jest na jakimś przekaźniku który się zawiesił/ zepsuł
-
[ALL B5] Problem z elektryką
no niestety gdybyś był w warszawie bym ci poszukał bo akurat nudna sobota, odepnij gałkę i zmień bezpiecznik i zobacz co bedzie
-
[ALL B5] Problem z elektryką
szczerze to nic mi do głowy nie przychodzi, trzeba by pobadać miernikiem gdzie jest prąd a gdzie nie, czy dochodzi do podświetlania, wymień ten bezpiecznik nawet jak bedzie się wydawał ok
-
[ALL B5] Problem z elektryką
proszę
-
[ALL B5] Problem z elektryką
oczywiście chcesz tu czy na mail??
-
[ALL B5] Problem z elektryką
tylko bezpiecznik nic innego (nr.3), a odepnij podświetlanie gałki i zobacz czy wszystko wróci do normy
-
RS4 Cantona
po prostu pięknie :slina:
-
[INNE] Problem z układem hamulcowym/ABS w Audi A6 2.5 TDI AFB 150HP 2000r
550- masz jakieś zabezpieczenie odcinające paliwo?? Taki błąd często sie pojawia gdy przed pompą jest jakieś urządzenie blokujące dopływ paliwa,bo jak nie to faktycznie pompa świruje. 575- najprawdopodobniej kierownice w turbo przypieczone chyba że się mylę
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
a bo to pod kufajke sie nie zmieści :naughty:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
TY Ty TY jeszcze OT umiem zrobić Ps mam sobie brać kierowcę :polew:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
zrobiłem OT w swoim wątku w dziale technicznym :polew: :polew: taki jeden zielony sie znalazł :sick3: :polew: :good: OT w dziale technicznym kufa niech już zlikwidują te dopalacze :polew:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
kompa mogę wziąć ale kabel mam uwalony chyba, że coś skombinuje. Logów to ja nawet u siebie nie robiłem
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
:polew: :good: OT w dziale technicznym