Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grom

  1. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja kupowałem u tego gościa: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28420374 Od ponad roku zarniki swiecą idealnie, wiec polecam.
  2. Patent z subem w kóło fajny, tylko co z akumulatorem??
  3. Aligator Dynosoft Katowice.
  4. W Krakowie robią taki upgrade i to w obu serwisach . Koszt ok 350pln.
  5. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przed wymianą objaw był podobny czyli temp. na zewnątrz w okolicy -5 stopni a wskazówka max 70 stopni a na światłach lub jazda z górki spadek do nawet 50 stopni. Jutro podjadę do ASO po oryginał i zobacze czy będzie lepiej Robiłem test, że wrzucałem oba do goracej wody i sie oba otwierały ale na czas nie patrzyłem. Z tym nagrzewaniem do niespełna 70 to mam tak samo i to od nowości tak było, a b8 jeżdżę już 5 rok. Generalnie jak ruszam rano do roboty przy minusowych temperaturach i jadę przez miasto, wiadomo delikatnie, to po ok 10-15 km mam włąśnie tak max 70 c . Wystarczy, że mocniej depne gaz i momentalnie wskakuje 90. Wydaje mi się, że te auta tak mają i słabo sie grzeją przy delikatnej jezdzie.
  6. Panowie czy da się założyć hamulce z s4 tylko na przód, zostawiajac fabryczny tył?? w sensie czy jest to bezpieczne i czy da się tak jezdzić.
  7. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam problem ze wskaźnikiem poziomu paliwa. Kilka dni auto stało na działce w górach na pochyłości maską w dół. Wczoraj wsiadam do auta odpalam,patrze ponad pół baku, a powinna być 1/4. Mysle sobie odwiesi się, ale po przejechaniu ok 100km nic się nie zmieniło, co więcej jak gasze auto wskazówka stoi w połowie skali, jak odpalam rusza się gwałtownie ze 3mm w góre, po czym wraca na połowe. FiS pokazuje prawidłowe wartości. Miał ktoś takie jaja??
  8. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    właśnie kupiłem Dunlopy Winter Sport 3D 235/45/18 225/45/18 , miałem ten rozmiar kiedyś na letnich i po jednym sezonie załatwiłem 2 opony, może miałem pecha. Generalnie trochę za wąska była na ori felge i wróciłem do 245.
  9. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie muszę kupić zimówki na 18'', zastanawiam się czy nie założyć 235/45/18 zamiast 245/40/18 jak myslicie?
  10. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jak to jest w rozmiarem wyświetlaczy, czy concert kolorowy ma tej samej wielkości ekran co mmi low?? wiem ze gdzieś było pisane, ale nie moge znaleść
  11. przyciemniło się tak jak powinno, nie na brązowo. Problem w tym że nie chciało się rozjaśnić. Jak odpiąłem wkład ręcznie, powoli sie rozjaśniło.
  12. Panowie, podłaczałem dzisiaj zewnętrzne fotochromy, jak mi sie zdaje zgodnie ze schematami. Po odpaleniu zaplonu lewe lustro od razu sie przyciemniło choć nie powinno i tak już zostało, prawe wogóle nie zareagowało. Najgorsze jest to że cała operacje z braku czasu robiłem na raty i auto poskładane, wiec ciezko mi bedzie krok po kroku przesledzić wszystkie połaczenia. Jest opcja, ze sterowniki drzwiowe nie obsługują fotochromow, chociaz skladane i grzane lusterka juz tak?? mial ktoś podobną akcje??
  13. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panwie co trzeba zrobić żeby założyć takie cudo do przed lifta?? http://allegro.pl/obudowa-licznikow-ramka-zegarow-8k1857186am-a4-b8-i4621785581.html Wiem, że do ramki z a5 trzeba przełożyć obudowe zegarów i jest wszytko ładnie w warsztacie opisane, ale jak taką z lifta zamontować? Trzeba zmienić też tą ramke za licznikiem?
  14. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy lewe lusterko z fotochromem bez sida, jeżeli ma 14 pinow to znaczy że jest też elektrycznie składane??
  15. Wszystko zależy jaki masz soft w radiu, czyli który rok auta, Od mikro lifta jakoś w połowie 2009, radio czyta karty sd hc czyli do 32gb, jak przed to tylko sd do 2gb. Mozna zrobić upgrade softu w ASO za ok 350 pln.
  16. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jesteś pewein że to słupki?? ja u siebie walczyłem bardzo długo z trzeszczeniem i okazało się że trzeszczały zamki w drzwiach w miescu gdzie drzwi łączą się z karoserią. Troche smaru co jakis czas i mam spokój.
  17. Dzięki wszystkim za oddane głosy, między innymi dzięki Wam zebraliśmy ponad 1000 głosów. Ostatecznie nasz lokal zajął 4 miejsce. Oto wyniki: http://www.domosfera.pl/wnetrza/56,133445,16629122,Miejsce_4_____The_Dorsz_w_Krakowie,,7.html Pozdrawiam i zapraszam.
  18. Dzięki, ostatnie dwie godziny głosowania!!
  19. Dzieki chlopaki, zapraszam.
  20. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pomóżcie Panowie!! http://a4-klub.pl/index.php?/topic/287924-prosba-o-glosy-w-plebiscycie-ale-lokal-2014/
  21. Hehehe, dzięki. Miejsce na pudle już jest, ale konkurencja nasz dogania.. Do dzieła panowie i panie!!
  22. Dzięki za wsparcie. Rzeczywiście 70% klientów to może nie Anglicy ,ale ludzie angielsko języczni. Zapraszam.
  23. Nie. Była ale została przeniesiona właśnie do Krakowa.
  24. Dziękuje i zapraszam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.