Treść opublikowana przez wojtas88
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
A ja myślę wyjąć ze starego mieszka dekielek ten: http://images47.fotosik.pl/264/43373f82d0d7ae30.jpg i wsadzić go do gałki http://images36.fotosik.pl/151/4d2ad11af76cd6ed.jpg na pattex fix coś a'la plastelina do klejenia... powinno utrzymać. Boję się trochę ucinać te mocowania DONE. Trzyma się elegancko
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Panowie a jak zmienialiście dekielek w tym "niestandardowym" mocowaniu? Tym na klipsy. Da radę wypchnąć samo szkiełko? Mam wrażenie, że ono jest przyklejone.. http://images42.fotosik.pl/176/b2f62f8ff08871e8.jpg chodzi mi o ten dekielek
-
[B6 AVF] Dziwna sprawa ze sprzęgłem HELP
Dzięki. Obstawiałem, że to koniec sprzęgła ale chciałem zapytać Jest to pierwsze sprzęgło od nowości, przynajmniej tak wynika z książki serwisowej. Opony są w porządku więc to zapewne łożyska kół
-
[B6 AVF] Dziwna sprawa ze sprzęgłem HELP
Sprawa wygląda tak: sprzęgło po wciśnięciu gazu na 4 i/lub 5 biegu w okolicy 2 tyś obrotów zaczyna (chyba) ślizgać. Obroty skaczą w górę a samochod nie przyspiesza. Brak problemów z dwumasom. Najdziwniejsze, że takie objawy zauważam tylko na mokrym. Na letnich gumach też się to czasem zdarzało ale bardzo rzadko. Dodam jeszcze, że przy skręcaniu słychać nasilające się szumienie przednich kół. Szumienie jest jednostajne. Czy mogą to być łożyska skrzyni biegów? Przebieg u mnie to 230 tyś. Z góry dziękuję za propozycje "co to może być"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://forum.kosmetykaaut.pl/index.php polecam do poczytania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie pytanko: czy miał ktoś styczność z myjką K 4.650 Jubilee T 250 ? To nowa seria od Karchera z alu pompą i silnikiem chłodzonym wodą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kupię, tylko jedno zero proszę skreślić . Ale to nie ja sprzedaję znalezione na allegro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z mroźnego poranka http://otomoto.pl/audi-a4-C21542850.html ładna sztuka, ktoś z forum?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://dobrymechanik.net/mechanicy/krakow/auto-geo.html również polecam.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Polecam Sonaxa na zimę Ale również z tańszego przedziału to np Fairlane 5L - około 10PLN do kupienia w Makro. Ale czy Ktoś orientuje się czy robią Castrola Premium koncentrat?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chciałbym założyć u siebie :> Powitać w sobotni ranek Jeśli chcesz żeby się tylko ściemniało to podpinasz dwa kable pod zasilanie które idzie "po stacyjce" pod lamkę sufitową. Jeśli chcesz mieć ori to trzeba jeszcze ciagnąć kabel pod MCE żeby się lustro rozjaśniało przy włączonym wstecznym lub uchylonych drzwiach vel włączonej lampce podsufit. No pasowałoby chyba żeby było jak ori
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W najbliższy wtorek to o 19.30? Chyba muszę ustawić sobie z góry przypomnienia w telefonie bo dużo terminów widzę jest:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chciałbym założyć u siebie :> Powitać w sobotni ranek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z wieczora Panowie czy orientujecie się kto w Krakowie ogarnia założenie lusterka wew fotochrom?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie Już prawie po sezonie ale może Ktoś szuka cabrio Od tych gości brałem swoje Audi http://www.autoraba.otomoto.pl/audi-80-1-9tdi-klima-skora-el-dach-C20648859.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać prezesostwo w ten jakże piękny dzień :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no szły http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=147938289&pageNumber=1&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2005&maxConstructionYear=2007&tabNumber=2 i z tymi tłumikami zwracam honor widać przy Q muszą być rozdzielone bo się pewnie jedna duża pucha nie mieści ze względu na półośki albo cóś innego Dzięki Panowie za wszelkie informację Nie wiedziałem, że mój post wywoła tyle postów zwrotnych- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli jeśli byłby to BRD to warto? Chłopaki mają informację z aukcji więc myślę, że nie będzie tam jakiś "niespodzianek"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciut lepiej Za ciut to ja dziękuję myślałem, że już wszyscy śpią o tej porze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też o tym pomyślałem to wtedy chyba by było lepiej dla mnie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może coś ktoś modził- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki raz jeszcze za zaproszenie:) Tzn domyślam się, że koszty mogą sięgnąć 40 tyś ale z tym się liczę Ale jeszcze muszę poczekać do oględzin na żywo i jaki przebieg. [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 00:07_________________________________________________ jak patrzę na pedały i dywaniki to przebieg koło 2pak motor BPW widzę po nastawniku przepustnicy super motor a tak na serio :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: Chcesz odmłodzić A4 to tylko B8 lub alternatywa http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=144406567&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=22500&makeModelVariant1.modelId=6&maxPrice=35001&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&daysAfterCreation=3&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&maxMileage=200000&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2006&tabNumber=1 wstawiasz przód od b7 kiere tylną klapę i lampy i masz autentycznie "odmłodzoną A4-B7", silnik jest od B8 143PS na CR-jlu dłuuuga jazda i pewniejsze auto za porównywalne pieniądze co to z tego twojego linku. Dzięki za szybkie "co i jak" to ja od razu podziękuję jak motor beznadziejny. Lepiej jakby był 1,9 to bym od razu brał Co do B8 to baaardzo chętnie bym przytulił takową ale jeszcze student więc jeszcze trochę poczekam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z późnego wieczora:) Panowie myślę o odmłodzeniu A4ki. http://autoraba.otomoto.pl/audi-a4-2-0tdi-s-line-quattro-C19723688.html co myślicie o tym? Głównie chodzi mi o silnik bo szczerze powiem, że trochę boję się 2,0 Tdi ale niestety nie wiem jeszcze jaki przebieg tego samochodu ani jakie oznaczenie motoru. A co do www.autoraba.otomoto.pl to szczerze mogę chłopaków polecić 7 aut u nich braliśmy:) BTW w niedziele zjawie się mam nadzieje na spocie:)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie gdzie w Krakowie czyszczą dobrze tapicerkę? Kawa się wylała na siedzenie a z takim brudnym siedzeniem jeździć to żal - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!