Treść opublikowana przez wojtas88
-
Buczenie / dudnienie w VW Sharan 7N 2.0 TDI
Wymienione podkładki - OE VW
-
Buczenie / dudnienie w VW Sharan 7N 2.0 TDI
Wydaje mi się, że nie. Przy takim przebiegu by sie wysypały? Olej co 10k zmieniany
-
Buczenie / dudnienie w VW Sharan 7N 2.0 TDI
Szanowni, poniżej nagranie z pracy silnika. Problem dotyczy drugiego samochodu z grupy vag - sharan 7N 2.0tdi CFFB. Buczenie od frontu pojazdu, odgłos jakby tłumik nieszczelny. Brak lewego powietrza w dolocie. Tłumik sprawdzony - brak nieszczelności. Brak błędów na kompie. Nowy EGR borga. Buczenie słychać nawet z tyłu auta przy tłumiku. Brak spadków mocy, brak kopcenia. DPF wypala co 600km, jazda głównie trasy. Puszka od filtra również szczelna i łapak powietrza przy pasie przednim nowy OE. 263k przebiegu. Jakieś pomysły? Miał Ktoś może podobny przypadek? IMG_7894.mov
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uszanowanie! Panowie prosze podpowiedzcie gdzie w Krakowie lub okolicy zrobić porządnie wyważanie kół z testem drogowym - borykam sie z podskakiwaniem Allroada B8 FL. Dzisiaj założony kolejny zestaw felg 17cali, niby wyważone (2szt po 0g) ale nadal uczucie jakby guma z balonem. Opony Michelin Alpin 6 dot.2023. Podpowiecie coś?
-
CAGB z Multitronic drży podczas jazdy na niskich obrotach
U mnie jest podobnie. Jadę do skontrolować (obstawiam dwumase albo którąś z poduszek silnika). Na zimnym i właściwie na rozgrzanym silniku występuję buczenie przy niskich obrotach
-
Mocniejsze światło cofania LED
http://allegro.pl/zarowki-led-osram-w16w-ledriving-6000k-komplet-i6522627466.html#thumb/2 Myślicie, że wywali błąd?
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
ASO z tego co się orientowałem wymienia filtr przy wymianie oleju. Ja również wymieniłem. Kupiłem ori olej w ASO+filtr. Oleju weszło 7 litrów
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Panowie czy przy wymianie statycznej oleju w skrzyni multitronic wymieniać filtr zewnętrzny?
-
CAGA 143km i TIPTRONIC
Dzięki wielkie za odzew i informację
-
CAGA 143km i TIPTRONIC
Dzięki czyli dekoder źle pokazuje, że to tiptronic
-
CAGA 143km i TIPTRONIC
Panowie , Mam na oku B8 z 2010 roku, skrzynia automat, silnik CAGA i po rozkodowaniu wyposażenia po VIN pokazuje mi, że w aucie siedzi skrzynia TIPTRONIC. Czy orientujecie się czy była taka opcja zamówienia A4ki z Tip?
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Dzięki za pomoc. Obawiam się, że będę musiał to przekazać elektykowi bo ja jestem zielony w tej tematyce a nie chciałbym coś popsuć
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
w lusterku pi 1 zasilanie (podłącz z pinu 1 włącznika świateł ) pin2 masa (podłącz z pinu 10 włącznika świateł) znalazłem coś takiego jeśli chodzi o zwykłe lusterko fotochrom bez guzika auto i coś takiego: podłanczasz tylko pin1 +12,pin 2 - masa i pin 3 do światła wstecznego ,mostkujesz do kabelka od światłą wstecznego przy MCE lub MK
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Tak wiem ale chodzi o to że to lustro jest bez CLH i włącznik bez auto. Nie robiłem nigdy nic z kabelkami i dlatego pytam
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Czy posiada ktoś schemat do podłączenia lusterka fotochrom w B6? Kupiłem zwykłe lustro z samą czujką światła z małym uchwytem od B5lift i chciałbym to ogarnąć
-
Seat Exeo ST 2.0TDI CR 143KM
Jak się sprawuje? Te silniki są ok?
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Czyli podłączam tylko napięcie z lampki i ciagne kabel zeby pod wsteczny bieg podpiąć?
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Proszę o pomoc, Chce zamontować lusterko z automatem fotochrom z B5 do B6 pod "mały pierścień". Czy wszystkie pozycje z 1 postu będą potrzebne? a) PIN 1 – długi przewód tak aby starczył do głównego włącznika świateł PIN 2 – podłaczenie przewodu z PINem 6 w lampce podsufitowej (masa) c) PIN 3 – długi przewód tak aby starczył do podłczenia z modułem centralnej elektryki d) PIN 6 – podłączenie z PINem 1 w lampce podsufitowej. e) PIN 4, PIN 5 zostawiamy wolne jako alternatywę dla rozbudowy o lusterka zewnętrzne fotochromowe czy to wszystko jest konieczne? Znalazłem info w wątku coś takiego: "podłanczasz tylko pin1 +12,pin 2 - masa i pin 3 do światła wstecznego ,mostkujesz do kabelka od światłą wstecznego przy MCE lub MK" Czy mógłbym prosić o łopatologiczne wyjaśnienie jak to wszystko spiąć żeby lusterko zadziałało? Tak abym ja to ogarnął i w razie czego warsztat.
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Proszę o pomoc, Chce zamontować lusterko z automatem fotochrom z B5 do B6 pod "mały pierścień". Czy wszystkie pozycje z 1 postu będą potrzebne? a) PIN 1 – długi przewód tak aby starczył do głównego włącznika świateł PIN 2 – podłaczenie przewodu z PINem 6 w lampce podsufitowej (masa) c) PIN 3 – długi przewód tak aby starczył do podłczenia z modułem centralnej elektryki d) PIN 6 – podłączenie z PINem 1 w lampce podsufitowej. e) PIN 4, PIN 5 zostawiamy wolne jako alternatywę dla rozbudowy o lusterka zewnętrzne fotochromowe czy to wszystko jest konieczne? Znalazłem info w wątku coś takiego: "podłanczasz tylko pin1 +12,pin 2 - masa i pin 3 do światła wstecznego ,mostkujesz do kabelka od światłą wstecznego przy MCE lub MK" Czy mógłbym prosić o łopatologiczne wyjaśnienie jak to wszystko spiąć żeby lusterko zadziałało? Tak abym ja to ogarnął i w razie czego warsztat.
-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
Świeci pięknie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:Panowie jak to jest z punktami karnymi tzn. kasują się po roku od wykroczenia czy datą wiążącą jest data wprowadzenia w rejestr i od tego rok?
-
żarnik Audi A4
Oryginał. Kupowałem w InterCarsie. Wsadzony miałem Philips też 4300 więc pewnie Bosch się rozświetli i będzie bardziej na niebiesko ? Poza tym dam mu jakiś czas bo z włączonymi światłami jechałem jakieś 15 min dopiero
-
żarnik Audi A4
Dziś wymieniłem jeden palnik w xenonie, D1S Bosch 4300K ,- 230 PLN ale świeci dosyć na żółto...
-
Polecane opony letnie
Ja polecam Continentale ContiPremiumContact 5 205/55 R16
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków lub/i ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków a na koniec ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków śmierdzi zgniłymi jajcami i jest "efekt krwawienia felg" ale na końcu jest