Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtas88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtas88

  1. A ja myślę wyjąć ze starego mieszka dekielek ten: http://images47.fotosik.pl/264/43373f82d0d7ae30.jpg i wsadzić go do gałki http://images36.fotosik.pl/151/4d2ad11af76cd6ed.jpg na pattex fix coś a'la plastelina do klejenia... powinno utrzymać. Boję się trochę ucinać te mocowania DONE. Trzyma się elegancko
  2. Panowie a jak zmienialiście dekielek w tym "niestandardowym" mocowaniu? Tym na klipsy. Da radę wypchnąć samo szkiełko? Mam wrażenie, że ono jest przyklejone.. http://images42.fotosik.pl/176/b2f62f8ff08871e8.jpg chodzi mi o ten dekielek
  3. Dzięki. Obstawiałem, że to koniec sprzęgła ale chciałem zapytać Jest to pierwsze sprzęgło od nowości, przynajmniej tak wynika z książki serwisowej. Opony są w porządku więc to zapewne łożyska kół
  4. Sprawa wygląda tak: sprzęgło po wciśnięciu gazu na 4 i/lub 5 biegu w okolicy 2 tyś obrotów zaczyna (chyba) ślizgać. Obroty skaczą w górę a samochod nie przyspiesza. Brak problemów z dwumasom. Najdziwniejsze, że takie objawy zauważam tylko na mokrym. Na letnich gumach też się to czasem zdarzało ale bardzo rzadko. Dodam jeszcze, że przy skręcaniu słychać nasilające się szumienie przednich kół. Szumienie jest jednostajne. Czy mogą to być łożyska skrzyni biegów? Przebieg u mnie to 230 tyś. Z góry dziękuję za propozycje "co to może być"
  5. http://forum.kosmetykaaut.pl/index.php polecam do poczytania
  6. Panowie pytanko: czy miał ktoś styczność z myjką K 4.650 Jubilee T 250 ? To nowa seria od Karchera z alu pompą i silnikiem chłodzonym wodą
  7. Kupię, tylko jedno zero proszę skreślić . Ale to nie ja sprzedaję znalezione na allegro
  8. z mroźnego poranka http://otomoto.pl/audi-a4-C21542850.html ładna sztuka, ktoś z forum?
  9. http://dobrymechanik.net/mechanicy/krakow/auto-geo.html również polecam.
  10. Polecam Sonaxa na zimę Ale również z tańszego przedziału to np Fairlane 5L - około 10PLN do kupienia w Makro. Ale czy Ktoś orientuje się czy robią Castrola Premium koncentrat?
  11. Chciałbym założyć u siebie :> Powitać w sobotni ranek Jeśli chcesz żeby się tylko ściemniało to podpinasz dwa kable pod zasilanie które idzie "po stacyjce" pod lamkę sufitową. Jeśli chcesz mieć ori to trzeba jeszcze ciagnąć kabel pod MCE żeby się lustro rozjaśniało przy włączonym wstecznym lub uchylonych drzwiach vel włączonej lampce podsufit. No pasowałoby chyba żeby było jak ori
  12. W najbliższy wtorek to o 19.30? Chyba muszę ustawić sobie z góry przypomnienia w telefonie bo dużo terminów widzę jest:)
  13. Chciałbym założyć u siebie :> Powitać w sobotni ranek
  14. z wieczora Panowie czy orientujecie się kto w Krakowie ogarnia założenie lusterka wew fotochrom?
  15. Panowie Już prawie po sezonie ale może Ktoś szuka cabrio Od tych gości brałem swoje Audi http://www.autoraba.otomoto.pl/audi-80-1-9tdi-klima-skora-el-dach-C20648859.html
  16. powitać prezesostwo w ten jakże piękny dzień :>
  17. nie no szły http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=147938289&pageNumber=1&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2005&maxConstructionYear=2007&tabNumber=2 i z tymi tłumikami zwracam honor widać przy Q muszą być rozdzielone bo się pewnie jedna duża pucha nie mieści ze względu na półośki albo cóś innego Dzięki Panowie za wszelkie informację Nie wiedziałem, że mój post wywoła tyle postów zwrotnych
  18. Czyli jeśli byłby to BRD to warto? Chłopaki mają informację z aukcji więc myślę, że nie będzie tam jakiś "niespodzianek"
  19. ciut lepiej Za ciut to ja dziękuję myślałem, że już wszyscy śpią o tej porze
  20. Też o tym pomyślałem to wtedy chyba by było lepiej dla mnie?
  21. Może coś ktoś modził
  22. Dzięki raz jeszcze za zaproszenie:) Tzn domyślam się, że koszty mogą sięgnąć 40 tyś ale z tym się liczę Ale jeszcze muszę poczekać do oględzin na żywo i jaki przebieg. [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 00:07_________________________________________________ jak patrzę na pedały i dywaniki to przebieg koło 2pak motor BPW widzę po nastawniku przepustnicy super motor a tak na serio :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: Chcesz odmłodzić A4 to tylko B8 lub alternatywa http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=144406567&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=22500&makeModelVariant1.modelId=6&maxPrice=35001&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&daysAfterCreation=3&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&maxMileage=200000&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2006&tabNumber=1 wstawiasz przód od b7 kiere tylną klapę i lampy i masz autentycznie "odmłodzoną A4-B7", silnik jest od B8 143PS na CR-jlu dłuuuga jazda i pewniejsze auto za porównywalne pieniądze co to z tego twojego linku. Dzięki za szybkie "co i jak" to ja od razu podziękuję jak motor beznadziejny. Lepiej jakby był 1,9 to bym od razu brał Co do B8 to baaardzo chętnie bym przytulił takową ale jeszcze student więc jeszcze trochę poczekam
  23. z późnego wieczora:) Panowie myślę o odmłodzeniu A4ki. http://autoraba.otomoto.pl/audi-a4-2-0tdi-s-line-quattro-C19723688.html co myślicie o tym? Głównie chodzi mi o silnik bo szczerze powiem, że trochę boję się 2,0 Tdi ale niestety nie wiem jeszcze jaki przebieg tego samochodu ani jakie oznaczenie motoru. A co do www.autoraba.otomoto.pl to szczerze mogę chłopaków polecić 7 aut u nich braliśmy:) BTW w niedziele zjawie się mam nadzieje na spocie:)
  24. Panowie gdzie w Krakowie czyszczą dobrze tapicerkę? Kawa się wylała na siedzenie a z takim brudnym siedzeniem jeździć to żal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.