Treść opublikowana przez wojtas88
-
Ksenon żarnik D1S 35W
A ja kupowałem trzy komplety w Intercarsie i nigdy nie było problemu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale i tak polecam iść i spróbować Zwłaszcza Meat Lovers (peperoni, włoska kiełbasa, szynka parmeńska)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepsza pizza jest w Garden Pizza na Konopnickiej
-
HID w przeciwmgielnych.
czemu mnie to nie dziwi:facepalm:..żadko kto to ustawia ale je sie tez ustawia i jak zakładałeś hidy to musiałes widzieś regulacje .to taki plastikowy nagwintowany trzpien z boku tego klosza.widac na nim czop z miejscem na śrbokręt krzyżak..jak widze że ktos na halogenach jedzie w dzien lub w deszczu i halogeny swiecą byle gdzie to mnie krew zalewa:kwasny:regulacja reflektorów jest za free na kazdej stacji diagnostycznej ale mało kto to robi ''bo po co?przeciez świecą'' A jakieś wskazówki żeby samemu ustawić halogeny?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hörmann - SALON FIRMOWY URZĘDOWSKI - kraków, okna i drzwi drewniane
-
Żarówki LED H11 w przeciwmgielne
Ok. Zastanawiam się pomiędzy tymi GPT a Osram Cool Blue Instense
-
Żarówki LED H11 w przeciwmgielne
Dzięki Ale 8500K to trochę dużo, widzę, że mają jeszcze w ofercie 5800K i chyba te będą lepsze
-
[ALL B8] Moja nowa biala zabawka
No to szerokości
-
Żarówki LED H11 w przeciwmgielne
A jak to będzie z przeglądem i ewentualnie przy spotkaniu z panami niebieskimi?
-
Żarówki LED H11 w przeciwmgielne
ŻARÓWKA LED H11 SMD BIAŁA 11W CREE NOWOŚĆ !! (2935391657) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. A to nie są te same co na ebay?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/pozostale-audi-149/audi-a6-c5-lift-1-9-tdi-avf-259768/ Panowie jakby ktoś szukał
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
- Postojówki led OSRAM 6000k W5W - miał ktoś?
Miałem już chińczyki także podziękuje ale jak się tak przyglądam to chyba faktycznie lepsze będą 4300- Postojówki led OSRAM 6000k W5W - miał ktoś?
U siebie też mam ori xenon ale myślę, że kupie 6000K...- Postojówki led OSRAM 6000k W5W - miał ktoś?
Wygląda fajnie ale nie wiem czy nie wolałbym 6000K- spalone zegary Audi A4 2002 1,9 TDI. Proszę o pomoc w diagnozie!!
Nie ma za co. U mnie to trochę trwało zanim doszliśmy do tego że to na bank zegary. Wiązki były sprawdzane itd. Ja miałem szczęście bo na forum był do sprzedaży identyczny zegar jaki siedział u mnie więc czysty fuks. Jak będzie Ci mechanik wyjmował zegary to niech uważa na kolumne kierownicy (obudowę) bo łatwo zedrzeć farbę- spalone zegary Audi A4 2002 1,9 TDI. Proszę o pomoc w diagnozie!!
Przerabiałem ostatnio to samo. Wszystko było ok z autem ale zegary nie działały, prędkościomierz dead i obrotomierz też. Zero podświetlania w aucie oprócz klimy. Po wymianie zegarów wszystko wróciło do normy. Jeśli nie masz kolorowego fisa to myślę, że nie będzie problemu z dostaniem zegarów używek. A i dodam jeszcze, że u mnie przy teście zegarów na vagu nie wykrywało żadnych błędów - wszystko było ok- Głosne wycieraczki oraz zmazy na szybie
Zacząłbym od np. tego ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków na czarnym padzie (jeśli posiadasz polerkę) a jeżeli nie to jeszcze to ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków i przepolerować szybkę U mnie jak zaczynają skrzypieć wycieraczki to robię taki zabieg i wszystko pięknie chodzi- Jaki płyn do spryskiwaczy?
A ja zauważyłem, że w tym roku ten z Lidla strasznie marze:/ Kupiłem Orlen Sylen 13,99 za 5L i jest lepszy pod tym względem- jaki kolor ma ta tapicerka foteli
Ja również mam swing (LC) i są ciemniejsze od tych- jaki kolor ma ta tapicerka foteli
A czy ten swing z B7 nie jest czasem jaśniejszy od tego z B6?- Ksenony za krótko świecą
Zacząłbym od ustawienia świateł- Jakie postojówki do xenonów Audi?
Pisałem do Philipsa czy mają zamiar produkować H6W LED - niestety nie zamierzają. Chyba zaryzykuje i kupie te Osramy T4W i się zobaczy co i jak- Jakie postojówki do xenonów Audi?
Z tymi postojówkami to ogólnie lipa jakaś jest. Ja się zastanawiam nad zakupem T4W Osram LED i spiłowaniem jednego bolca ale nie wiem czy nie wywalą błędu- Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Panowie a jak to jest jak się nie ma żadnych kabli pod siedzenia? Jest szansa na siedzenia elektrycznie regulowane ale zastanawiam się jak to będzie z podłączeniem. Wystarczy ori wiązka i podpiąć prąd? - Postojówki led OSRAM 6000k W5W - miał ktoś?