Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtas88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtas88

  1. A ja kupowałem trzy komplety w Intercarsie i nigdy nie było problemu
  2. Ale i tak polecam iść i spróbować Zwłaszcza Meat Lovers (peperoni, włoska kiełbasa, szynka parmeńska)
  3. Najlepsza pizza jest w Garden Pizza na Konopnickiej
  4. czemu mnie to nie dziwi:facepalm:..żadko kto to ustawia ale je sie tez ustawia i jak zakładałeś hidy to musiałes widzieś regulacje .to taki plastikowy nagwintowany trzpien z boku tego klosza.widac na nim czop z miejscem na śrbokręt krzyżak..jak widze że ktos na halogenach jedzie w dzien lub w deszczu i halogeny swiecą byle gdzie to mnie krew zalewa:kwasny:regulacja reflektorów jest za free na kazdej stacji diagnostycznej ale mało kto to robi ''bo po co?przeciez świecą'' A jakieś wskazówki żeby samemu ustawić halogeny?
  5. Hörmann - SALON FIRMOWY URZĘDOWSKI - kraków, okna i drzwi drewniane
  6. Ok. Zastanawiam się pomiędzy tymi GPT a Osram Cool Blue Instense
  7. Dzięki Ale 8500K to trochę dużo, widzę, że mają jeszcze w ofercie 5800K i chyba te będą lepsze
  8. No to szerokości
  9. A jak to będzie z przeglądem i ewentualnie przy spotkaniu z panami niebieskimi?
  10. ŻARÓWKA LED H11 SMD BIAŁA 11W CREE NOWOŚĆ !! (2935391657) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. A to nie są te same co na ebay?
  11. http://a4-klub.pl/pozostale-audi-149/audi-a6-c5-lift-1-9-tdi-avf-259768/ Panowie jakby ktoś szukał
  12. Miałem już chińczyki także podziękuje ale jak się tak przyglądam to chyba faktycznie lepsze będą 4300
  13. U siebie też mam ori xenon ale myślę, że kupie 6000K...
  14. Wygląda fajnie ale nie wiem czy nie wolałbym 6000K
  15. Nie ma za co. U mnie to trochę trwało zanim doszliśmy do tego że to na bank zegary. Wiązki były sprawdzane itd. Ja miałem szczęście bo na forum był do sprzedaży identyczny zegar jaki siedział u mnie więc czysty fuks. Jak będzie Ci mechanik wyjmował zegary to niech uważa na kolumne kierownicy (obudowę) bo łatwo zedrzeć farbę
  16. Przerabiałem ostatnio to samo. Wszystko było ok z autem ale zegary nie działały, prędkościomierz dead i obrotomierz też. Zero podświetlania w aucie oprócz klimy. Po wymianie zegarów wszystko wróciło do normy. Jeśli nie masz kolorowego fisa to myślę, że nie będzie problemu z dostaniem zegarów używek. A i dodam jeszcze, że u mnie przy teście zegarów na vagu nie wykrywało żadnych błędów - wszystko było ok
  17. Zacząłbym od np. tego ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków na czarnym padzie (jeśli posiadasz polerkę) a jeżeli nie to jeszcze to ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków i przepolerować szybkę U mnie jak zaczynają skrzypieć wycieraczki to robię taki zabieg i wszystko pięknie chodzi
  18. A ja zauważyłem, że w tym roku ten z Lidla strasznie marze:/ Kupiłem Orlen Sylen 13,99 za 5L i jest lepszy pod tym względem
  19. Ja również mam swing (LC) i są ciemniejsze od tych
  20. A czy ten swing z B7 nie jest czasem jaśniejszy od tego z B6?
  21. Zacząłbym od ustawienia świateł
  22. Pisałem do Philipsa czy mają zamiar produkować H6W LED - niestety nie zamierzają. Chyba zaryzykuje i kupie te Osramy T4W i się zobaczy co i jak
  23. Z tymi postojówkami to ogólnie lipa jakaś jest. Ja się zastanawiam nad zakupem T4W Osram LED i spiłowaniem jednego bolca ale nie wiem czy nie wywalą błędu
  24. Panowie a jak to jest jak się nie ma żadnych kabli pod siedzenia? Jest szansa na siedzenia elektrycznie regulowane ale zastanawiam się jak to będzie z podłączeniem. Wystarczy ori wiązka i podpiąć prąd?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.