Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtas88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtas88

  1. Stacja diagnostyczna w Skale, co prawda trochę daleko od Krk ale 3 w 1:) Serwis klimy + ozonowanie 100 zł (w zeszłym roku)
  2. z wieczora Panowie co wiecie dobrego lub złego na temat Audi A8 4.0 TDI QUATTRO D3 z 2003 roku?
  3. Czy ktoś ma lub widział te żarówki http://allegro.pl/philips-led-6000k-c5w-bluevision-nowosc-w-wa-fv-i1465929508.html od philipsa? Pozdrawiam
  4. no i w związku z tym co ? Oglądałem tą alfę http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-9-jtd-140-km-C17471460.html Mam nadzieje że kupi ją w poniedziałek. To prawda że jak jest auto wyrejestrowane z Włoch to nie ma żadnych tablic :?: Ogólnie alfa super się prezentowała do niczego nie można było się przyczepić, sprawdzana na stacji diagnostycznej i tylko jeden wahacz jest do wymiany. Alfa ładna tylko z tego co się orientuję ( miałem 147 ) nie było żadnej wersji sport jedyne co było "lepsze i oryginalniejsze" to wersje TI lub GTA Jak już brać Alfe to GT http://superalfa.otomoto.pl/alfa-romeo-gt-bezowa-skora-navi-xenon-ideal-C17289771.html
  5. http://www.allegro.pl/item690951328_blaupunkt_tele_atlas_dx_polska_czechy_2009_2010.html Czy ta mapa pójdzie na navi z A4 B6 z 2003 roku? Czy macie Panowie namiar na jakieś sklep lub macie na sprzedaż takową mapę? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam:)
  6. Haha może jakiś Thor nie będzie musiał używać w Skandynawii klimy :>
  7. Poza tym B6 w 1,6 benzynie i 1,9 Tdi 100 koni miały klime za dopłatą
  8. No właśnie zaniepokoiło mnie to, że nie ma przycisku ECON na panele Climatronica. Poza tym brat ma A6 C5 z climatronic i głównie dlatego nie dawało mi to spokoju.
  9. Na szczęście nie kupiłem jeszcze tego samochodu chociaż byłem już bardzo blisko...[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 10:30_________________________________________________Będe poszukiwał dalej;)
  10. Dziękuje Wszystkim za pomoc.[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 09:57_________________________________________________Szyberdach jest - w zamian klimy.
  11. No to niestety nie ma sprężarki.
  12. A gdzie dokładnie znajduje się sprężarka?
  13. Trudno mi stwierdzić czy leci zimne bo ogólnie temperatura powietrza nie jest zbyt wysoka ale jak dla mnie to nie leci na tyle zimne. Wydaje mi się, że nie może mieć klimy skoro nie ma przycisku econ i przycisków auto.
  14. Dodam tylko, że jest to stu konny diesel a tam była klima za dopłata ( 6649 zł - dane katalogowe) Czyli nie ma klimy tak?
  15. Nie, nie da sie wcisnąć.
  16. prosze o to fotka
  17. Tak. Nie ma przycisku ECON. A zamiast AUTO nad wyswietlaczami z temp sa przyciski TEMP[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 09:23_________________________________________________A Audi to B6 1,9 tdi 100 km
  18. Witam, Czy brak przycisku ECON w climatronicu oznacza brak klimatyzacji? Czy klima chodzi wtedy non stop?
  19. Kraków wita

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.