Treść opublikowana przez wojtas88
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stacja diagnostyczna w Skale, co prawda trochę daleko od Krk ale 3 w 1:) Serwis klimy + ozonowanie 100 zł (w zeszłym roku)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z wieczora Panowie co wiecie dobrego lub złego na temat Audi A8 4.0 TDI QUATTRO D3 z 2003 roku?
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Czy ktoś ma lub widział te żarówki http://allegro.pl/philips-led-6000k-c5w-bluevision-nowosc-w-wa-fv-i1465929508.html od philipsa? Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i w związku z tym co ? Oglądałem tą alfę http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-9-jtd-140-km-C17471460.html Mam nadzieje że kupi ją w poniedziałek. To prawda że jak jest auto wyrejestrowane z Włoch to nie ma żadnych tablic :?: Ogólnie alfa super się prezentowała do niczego nie można było się przyczepić, sprawdzana na stacji diagnostycznej i tylko jeden wahacz jest do wymiany. Alfa ładna tylko z tego co się orientuję ( miałem 147 ) nie było żadnej wersji sport jedyne co było "lepsze i oryginalniejsze" to wersje TI lub GTA Jak już brać Alfe to GT http://superalfa.otomoto.pl/alfa-romeo-gt-bezowa-skora-navi-xenon-ideal-C17289771.html
-
Płyta do navi plus
http://www.allegro.pl/item690951328_blaupunkt_tele_atlas_dx_polska_czechy_2009_2010.html Czy ta mapa pójdzie na navi z A4 B6 z 2003 roku? Czy macie Panowie namiar na jakieś sklep lub macie na sprzedaż takową mapę? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam:)
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
Haha może jakiś Thor nie będzie musiał używać w Skandynawii klimy :>
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
Poza tym B6 w 1,6 benzynie i 1,9 Tdi 100 koni miały klime za dopłatą
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
No właśnie zaniepokoiło mnie to, że nie ma przycisku ECON na panele Climatronica. Poza tym brat ma A6 C5 z climatronic i głównie dlatego nie dawało mi to spokoju.
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
Na szczęście nie kupiłem jeszcze tego samochodu chociaż byłem już bardzo blisko...[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 10:30_________________________________________________Będe poszukiwał dalej;)
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
Dziękuje Wszystkim za pomoc.[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 09:57_________________________________________________Szyberdach jest - w zamian klimy.
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
No to niestety nie ma sprężarki.
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
A gdzie dokładnie znajduje się sprężarka?
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
Trudno mi stwierdzić czy leci zimne bo ogólnie temperatura powietrza nie jest zbyt wysoka ale jak dla mnie to nie leci na tyle zimne. Wydaje mi się, że nie może mieć klimy skoro nie ma przycisku econ i przycisków auto.
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
Dodam tylko, że jest to stu konny diesel a tam była klima za dopłata ( 6649 zł - dane katalogowe) Czyli nie ma klimy tak?
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
Nie, nie da sie wcisnąć.
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
prosze o to fotka
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
Tak. Nie ma przycisku ECON. A zamiast AUTO nad wyswietlaczami z temp sa przyciski TEMP[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 09:23_________________________________________________A Audi to B6 1,9 tdi 100 km
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
Witam, Czy brak przycisku ECON w climatronicu oznacza brak klimatyzacji? Czy klima chodzi wtedy non stop?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kraków wita