a może moglibyscie zrobic fote jak u was leci ten wezyk tzn od lewej strony jest zaznaczony strzalka to ok wchodzi wezyk ale niewiem dokad on leci i czy moglibyscie zrobic zdjecie tego miejsca w ktorym ten wezyk wchodzi ?
[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 14:14_________________________________________________to jak mogłby ktos sprawdzic u siebie i najlepiej fote wstawic ?