Treść opublikowana przez koperek86
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
w niedziele mozna z rana takie cos zorganizowac moja kibitka uwielbia kokarty napewno bedzie chetna
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
śliczna
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
powiem ci ze furacz kozak
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie głupi pomysł jestem za ja juz jade taki kawał to dlaczego nie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe ktos musi .....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a co za gre sciagasz tez bym w cos popykał bo troszke nuda a w domu pusto :/
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no nie zły pomysł ....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
adres miejsscówki Huan juz proponował wczesniej http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=LU5+6HR&sll=51.944,-0.49078&sspn=0.03984,0.076904&gl=pl&doflg=ptk&ie=UTF8&t=h&z=16 tylko trzeba jakas godzine ustalic
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tak po jednym, na codzien nie pijam kaw itp tak ze jak wypije 2 redbule to sie trzese .... hehe śniadanko-- wpadaj do slough jaks jajecznica by sie znalazła ..... chyba :/
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ahh bo wstałem o 4 rano zawiesc znajomych na lotnikso wypiłem redbula i spac nie moge
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no nie mow , ze nie masz kolezanek jakis "mądrych " ??[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 08:35_________________________________________________dalej chłopaki wstwac i pisac cos bo nuda a spac sie niechce
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe nie oddam jej ale moze nastepnym razem uda mi sie ja zabrac (bez podtekstów prosze :gwizdanie:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Bardzo chetnie bym zabrał ona pewnie tez z miła checią by was poznała ale hmmm jade ze swoja kobieta a moja jej nie lubie hehe z wiadomych powodów :P
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tak wiec chłopaki po naprawde duzymi pertarakcjami odwiedzeniu 5 menadzerów i ze 3 sekretarki dzieki Mojej ślicznej przyjaciółce z pracy (napewno to przeczyta) załatwiłem wolne dwa dni tak ,ze mam wolna sobote i niedziele teraz tylko czekam na ustalenie godziny wyjazdu[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 00:06_________________________________________________nie wiem czy ktos dopisał kolejny chetny z bristolu paw1972
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to co rejestrujemy sie ..... chyba juz w 5tym klubie bede hehehe ale im wiecej tym lepiej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no mysle że sie wyrobie boje sie o ten tłumik mam nadzieje ze tylko pospawac bedzie trzeba bo hcodzi jak traktor ale brzydki dzwike wydobywan sie na łaczeniu wydechu z silnikiem gdzies w tamtym miejscu Dzisij po robocie dam znac czy bede wolny juz od rana w sobote I ciekawe czy z pogoda trafimy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mam kolejnego chetnego ksywa baciar nie zostaje na noc ale zostanie do wieczorka[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 01:24_________________________________________________nie jestem wstanie poreczyc za te dwie osoby ale pisali ze jada na 100%[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 01:25_________________________________________________aha tez ze slough a4 b5
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe bedzie ciezko bo do wymioany poduszka pod silnikiem i pekł tłumik trzeba pospawac ale jak dacie rade rozwiazac jeden problem bede zwobowaiazany mianowice nie mam abs-u i kontroli trakci a na fisie wielki wykrzyknik jak podłacze koste do sterownika abs samochod szaleje przełacze sie w tryb awaryjny i szarpie skrzynia no i Vag nie widzi samochodzu jak odłacze koste vag widzi auto ale nie mozna sie połaczyc z tyjm bledem ale to wytłumacze na miejscu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no dokłanie ja jutro dam znac czy mam wolne ... w piatek moja niunia idzie do mechanika bo mam kilka rzeczy do zrobienia przed wyjzadem ... mam nadzieje ze sie wyrobie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no i robi sie nas coraz wiecej bedzie miło
-
[INNE] A6/S6 2.7 BiTurbo + chip = 300 KM
śliczna mmmm i ta moc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
domjenick od :haun"
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tak wiec na 99 % bede mioał wolne jutro o 22 napisze na 100% ja tez wolałbym, wyjechac wczesniej co do hotelu to tez mysle ze bedzie ciekawa kontynuajca wieczoru Aha dopisac do listy " DANIO" z a6 clubu tez jedzie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
moj kom 075 261 661 72 Dawid
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
" A co z tym pozywienio-napojeniem robimy?" dobre pytanie