Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6/S6 2.7 BiTurbo + chip = 300 KM


micek

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze nie masz wiecej fotek :gwizdanie:

napisz coś wiecej co to za chips jest w nim skoro seria zdajesie ma 230 KM w A6 tak ?

Widze że maska przednia poliftowa jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest nieszczelna...A co do chip-a to musze zobaczyc na tym wydruku gdzie bylo robione bo taka juz kupilem i jeszcze sie tym nie interesowalem :)[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 16:29_________________________________________________Dokladnie zostala wymieniona dla wygladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna A6. Szkoda że nie po lifcie, ale silnik chyba nadrabia tę niedogodność :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie widząc te zdjęcia nasuwa mi sie teoria.

wszystkie auta jakie widziałem z 2,7bit (a4 i a6) mają zaparowany prawy klosz, co jest nie tak??

przeciez wszystkie nie są bite z prawej strony, a może??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem coraz bliższy zmiany mojej A4 na podoną A6 2.7 bi (mam na oku kilka egzemplarzy) z manualną skrzynią , w związku z tym czy ktoś wie jak rozpoznać wersję z 230 KM silnikiem a 250 KM , ta mocniejsza była dostępna bodajże od 2000 roku ale wydaje mi się , że przez krótki czas były produkowane równocześnie . Chce być pewny , a nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, jak kupować to oczywiście mocniejszą wersję , a przy okazji jak spalanie wygląda , chociaż tym się nie kieruje ale jestem ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem coraz bliższy zmiany mojej A4 na podoną A6 2.7 bi (mam na oku kilka egzemplarzy) z manualną skrzynią , w związku z tym czy ktoś wie jak rozpoznać wersję z 230 KM silnikiem a 250 KM , ta mocniejsza była dostępna bodajże od 2000 roku ale wydaje mi się , że przez krótki czas były produkowane równocześnie . Chce być pewny , a nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, jak kupować to oczywiście mocniejszą wersję , a przy okazji jak spalanie wygląda , chociaż tym się nie kieruje ale jestem ciekaw

sugerując się etką można stwierdzić, że 230-ki były produkowane do 05.01 a 250-ki dopiero od 07.02

8e590641c2179ec6.jpg

co do spalania tu masz dane przykładowe

http://www.motofakty.pl/testy_i_porownania/dane_techniczne/?marka=760&model=444&typ=13105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sluszny silnik, naped... tylko ta buda :decayed:

Dobrze, ze masz ta mini lotke bo mi tyl tych A6 wcale nie podchodzi a lotka niweluje kraglosci ;)

Ten czarny grill planujesz wymienic? :gwizdanie:

No nic, gratki! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki halogenów nie potrzebnie w kolor poszły :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jest bardzo dobrze jeśli chodzi o te kratki... masz grill bez chromu to wywal chrom wokół szyb wrzuć taki czarny, żeby się z grillem zgrał i będzie pięknie... w sumie to rozwiązanie bardziej pasuje pod biały kolor ale przy srebrnym też ładnie wygląda...

szkoda, że nie po lifcie... ale zegarki i kilka rzeczy można wymienić przecież...

Bardzo ładna A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest nieszczelna...A co do chip-a to musze zobaczyc na tym wydruku gdzie bylo robione bo taka juz kupilem i jeszcze sie tym nie interesowalem :)[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 16:29_________________________________________________Dokladnie zostala wymieniona dla wygladu

jak na mój gust i wiedze w kategori A6 (handluje cześciami tylko A6 C5) to nie tylko maska jest wymieniona "dla wyglądu" wymienione sa również lampy, zderzak i błotniki. Inaczej mówiąć cały przód jest po lifcie. 2.7T maja to do siebie ze nie widziałem ani jednej nie bitej. :)

Co do parującej lampy proponuje rozkleić i ponownie skleic na gorąco w tym samym kleju który był w lampie - mocno docisnąć i nie bedzie parowac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj zdjęcia sionika bo śmiem twierdzić, że nie masz 2.7 BT bo nie pokazałeś tego, ani wykreu :thumbdown:

Pokaż to się zamknę :naughty:

a czemu tak twierdzisz? jestes jasnowidzem, czy poprostu zazdroscisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...