Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. A Ty co się tak do mnie szczerzysz? :laghing2:
  2. bakuś odpowiedział(a) na szogun0 temat w Audi A4 B5
    Podpinam się pod temat, bo drażni mnie ten wynalazek jakim jest dwumas w moim aeb. Za miękkie to.
  3. Będziesz miał kwiatuszka na stopie?
  4. Oj, chodziło mi o sam wygląd Ale jeśli one są tak samo ciemne jak Twoje to chyba nie o to mi chodziło...
  5. Ty masz sedana Keżor, a ja Avanta...
  6. Ja jestem okropnie ciekaw jakby u mnie (w grafitowym samochodzie) wyglądały takie ledy bez czerwieni... :mysli: http://www.allegro.pl/item849827492_lampy_tylne_audi_a4_b5_diodowe_led_dymione_sedan.html
  7. Ja zawsze robię tak - szukam na allegro i ceneo/nokaut a potem wybieram z mojego regionu i jadę osobiście odebrać. Tak kupiłem już kilka sprzętów - m.in. lcdka i lapka. Jak kupowałem tivizor to w salonie stał 4200, w saturn/mediamarkt 3600, a ja dałem 2900 w opolu. Dopiero po roku (!) stały po 2400-2500 w sklepach normalnie i teraz niedawno jak zaczęli sprzedawać 32" w cenach 1000-1500zł to mój stoi 1800zł, a to już grubo dwa lata. Z lapkiem podobnie - mam już ponad rok i w sklepach ceny wciąż podobne.
  8. Tak Pucek, ale ty wrzuciłeś fotę tych dajlajnów pierwszych - takie ma boniu - no i faktycznie nie wygląda to ciekawie. Podejrzewam, że te co egon pokazał też nie dadzą super efektu - właśnie ze względu na to, że B5 jest stare, ale i tak z ciekawości bym zobaczył.
  9. Powodzenia życzę... Nie chcę być chamski, ale chłopie... strać się z takimi trupami - do lekkiego klepanka ze złamaną d*pą. Kto normalny będzie szukał takich "oszczędności" w aucie i kupował paścia do prostowania? Przeraża mnie takie podejście, bo to, że handlarze tak robią to normalne niestety i nic na to się nie poradzi, ale żeby dla siebie kupować? Niezrozumiałe to dla mnie. Może dlatego, że dla mnie priorytetem przy kupnie samochodu jest jego bezwypadkowość. Uważam, że jak kogoś nie stać na pełnowartościowy samochód - w tym wypadku B6 to niech kupi o kilka lat młodsze lub inny model ale w należytym stanie... No chyba, że ktoś chce się koniecznie dowartościować samochodem to niech kupuje bitego angola B6 w cenie przyzwoitej B5. Kurw, no nie mogę...
  10. No muszę poszukać na forum czy ktoś nie zrobił turtoriala, bo chcę depo czy valeo zespolone, ale chyba chciałbym ciemne...
  11. Swoją drogą ciekawe jak wyglądają w aucie... A tak w ogóle macie jakiś pomysł na reflektory z ciemnym wnętrzem do B5 pomijając oczywiście angel eyesy?
  12. Też tak uważam chociaż i tak są o niebo lepsze od pierwszej wersji.
  13. A wy się witacie czy żegnacie? :polew:
  14. Takie na komendy głosowe... Dobre by to było, z rozpoznawaniem głosu.
  15. narazicho pederasty hahaha [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 02:55_________________________________________________Ja znowu chcę trochę przybrać.
  16. Ja też spadam, bom głodny... Jak zwykle o tej porze.
  17. heheh głodnemu chleb na myśli
  18. Nieee.... numer 2 są super!!!
  19. I zlewki robisz? :polew:
  20. Przed chwilą było 0,7?
  21. Niby rekordowe mrozy... Ładnie mamy porytą pogodę - wahania temperatur z dnia na dzień po 20 stopni...
  22. Nie martw się, nie jesteś sam...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.