Treść opublikowana przez bakuś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A Ty co się tak do mnie szczerzysz? :laghing2:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ludziska
-
[B5 AEB] Koło zamachowe
Podpinam się pod temat, bo drażni mnie ten wynalazek jakim jest dwumas w moim aeb. Za miękkie to.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będziesz miał kwiatuszka na stopie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj, chodziło mi o sam wygląd Ale jeśli one są tak samo ciemne jak Twoje to chyba nie o to mi chodziło...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty masz sedana Keżor, a ja Avanta...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jestem okropnie ciekaw jakby u mnie (w grafitowym samochodzie) wyglądały takie ledy bez czerwieni... :mysli: http://www.allegro.pl/item849827492_lampy_tylne_audi_a4_b5_diodowe_led_dymione_sedan.html
-
Spoty Katowice i okolice
Ja zawsze robię tak - szukam na allegro i ceneo/nokaut a potem wybieram z mojego regionu i jadę osobiście odebrać. Tak kupiłem już kilka sprzętów - m.in. lcdka i lapka. Jak kupowałem tivizor to w salonie stał 4200, w saturn/mediamarkt 3600, a ja dałem 2900 w opolu. Dopiero po roku (!) stały po 2400-2500 w sklepach normalnie i teraz niedawno jak zaczęli sprzedawać 32" w cenach 1000-1500zł to mój stoi 1800zł, a to już grubo dwa lata. Z lapkiem podobnie - mam już ponad rok i w sklepach ceny wciąż podobne.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak Pucek, ale ty wrzuciłeś fotę tych dajlajnów pierwszych - takie ma boniu - no i faktycznie nie wygląda to ciekawie. Podejrzewam, że te co egon pokazał też nie dadzą super efektu - właśnie ze względu na to, że B5 jest stare, ale i tak z ciekawości bym zobaczył.
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
Powodzenia życzę... Nie chcę być chamski, ale chłopie... strać się z takimi trupami - do lekkiego klepanka ze złamaną d*pą. Kto normalny będzie szukał takich "oszczędności" w aucie i kupował paścia do prostowania? Przeraża mnie takie podejście, bo to, że handlarze tak robią to normalne niestety i nic na to się nie poradzi, ale żeby dla siebie kupować? Niezrozumiałe to dla mnie. Może dlatego, że dla mnie priorytetem przy kupnie samochodu jest jego bezwypadkowość. Uważam, że jak kogoś nie stać na pełnowartościowy samochód - w tym wypadku B6 to niech kupi o kilka lat młodsze lub inny model ale w należytym stanie... No chyba, że ktoś chce się koniecznie dowartościować samochodem to niech kupuje bitego angola B6 w cenie przyzwoitej B5. Kurw, no nie mogę...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poka poka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No muszę poszukać na forum czy ktoś nie zrobił turtoriala, bo chcę depo czy valeo zespolone, ale chyba chciałbym ciemne...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Swoją drogą ciekawe jak wyglądają w aucie... A tak w ogóle macie jakiś pomysł na reflektory z ciemnym wnętrzem do B5 pomijając oczywiście angel eyesy?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też tak uważam chociaż i tak są o niebo lepsze od pierwszej wersji.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A wy się witacie czy żegnacie? :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Takie na komendy głosowe... Dobre by to było, z rozpoznawaniem głosu.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narazicho pederasty hahaha [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 02:55_________________________________________________Ja znowu chcę trochę przybrać.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też spadam, bom głodny... Jak zwykle o tej porze.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heheh głodnemu chleb na myśli
-
[ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
Nieee.... numer 2 są super!!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I zlewki robisz? :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przed chwilą było 0,7?
-
Zmieniać z powrotem na felgi? Pogoda długoterminowa...
Niby rekordowe mrozy... Ładnie mamy porytą pogodę - wahania temperatur z dnia na dzień po 20 stopni...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie martw się, nie jesteś sam...