Treść opublikowana przez bakuś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
koleżanki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spać, kurde! Zmęczony jestem, a nie chce mi się jutro nadrabiać... :naughty:- Strefa Śmiechu
A mi się jakoś podoba. W sumie sam do końca nie wiem czemu, ale takie przyjemne i fajnie się patrzy, i słucha...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mówię o pupie w aucie Na serio? A ja myślałem, że o innej...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SoMeS, nie było ci w nią zimno w taki mróz?- Spoty Katowice i okolice
coś mi sie zdaje że dzięki temu forum roboty Ci nie zabraknie więc już możesz szukać większego lokum na zapas Jakby tak było nie miałbym nic przeciwko. Sama przyjemność takie robótki. coś mi sie zdaje że dzięki temu forum roboty Ci nie zabraknie więc już możesz szukać większego lokum na zapas a co Ty masz jeszcze w planach oprócz FMIC ? może klatkę chcesz zrobić I żona by mnie w niej zamknęła... Jakby moje auto nie było rodzinnym kombi to kto wie. Nie chcę za dużo robić: FMIC, TIP, DP i customowy wydech z kwasówki do końca. Tak żeby dwójka się z przodu pokazała. Jak się uda to potem coś żeby ten trup ładniejszy był.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i nic nie mówiłeś? Mówiłem, pokazywałem i żaliłem się, że kupiłem, a nie popatrzyłem czy będzie pasować i że muszę odesłać.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też taką chcę... ;( Tylko ta jak sie orientuje jest juz do polifta bo ma duży wieloklin , przynajmnie ja mam też taką w swojej :gwizdanie: No dokładnie taką samą w dosłownie idealnym stanie miałem w bagażniku jak hamowanko robiliśmy...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Raczej nie więcej niż 400zł, bo tych poliftowych jest dużo. Gorzej z tą co ja mam - na mały wieloklin - ceny tych są większe, bo jest ich znacznie mało. Niektórzy cenią sobie nawet po 600zł...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiadomo o co chodzi ... :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też taką chcę... ;(- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Używanie ręcznego to zły nawyk, ale żeś siemian dowalił...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak przeniosę się w nowe miejsce. Teraz nie mam totalnie czasu przez to, a na głowie dodatkowo kilka większych zleceń na tydzień temu... :confused4: ;( ;( ;( Wiesz mi też az tak bardzo sie nie śpieszy tzn. myślę ze tak w okolicach konca stycznia i początku lutego było by dobrze Przede wszystkim teraz nie mam czasu jechać do Sosnowca po materiał. Boniu truje mi na już, pucek na okolice świąt... Jakoś to ułożymy.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak przeniosę się w nowe miejsce. Teraz nie mam totalnie czasu przez to, a na głowie dodatkowo kilka większych zleceń na tydzień temu... :confused4: ;( ;( ;(- Spoty Katowice i okolice
soRRRRRRRRy, ale przenoszę się z moim spawaniem gdzie indziej i w związku z tym mam ZERO czasu na cokolwiek innego...- Spoty Katowice i okolice
hej ludziska... chyba nie dam rady jutro wpasc do was ale oczywiscie stawiam jak wpadne (teraz czy kiedy indziej) zeby nie bylo, ze sie wymiguje...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hej ludziska- Spoty Katowice i okolice
Wiadomo, auto bez podłokietnika to nie auto...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie rób w Jastrzębiu. Specjalnie organizowałem grupowe hamowanie w Gliwicach na dobrej hamowni, bo dużo złych opinii jest nt v-techa z mojego miasta. :|[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 22:59_________________________________________________A cena ta sama.[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:00_________________________________________________Indywidualnie oczywiście.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie, przeważnie zakładają ludziska ten wysoki na 180 lub 230mm icek.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dopisuj, dopisuj. Robię pod uniwersalne ic (takie jak z re5pect'u), ale wszystko można dogadać łoczywiście...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiaaaaaaaaaaadoooooomo........ :wink4:- Spoty Katowice i okolice
Hej panienki! Mała porcja spamu: ;-) http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_zbieram_zamowienia_na_orurowania_fmic_do_aeb-t107256.0.html - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE