Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. Ciężko opanować śmiech jak się czyta ostatnie kilka stron... :polew: Cuber jaka napinka. :kox: Godzic się na pewno cieszy, bo dostał w innym kolorze kropeczkę niż inni...
  2. Ale zripostował moda... :polew: :polew:
  3. Jakie propozycje... Dobra, ide, bo nie pójdę...
  4. Tylko nie spamujcie za dużo, bo potem muszę pół wieczora nadrabiać bielsko, katowice - gliwice, żonka obok siedzi i kręci nosem... :polew: :polew: :polew:
  5. Jo tyż, bo pracy mnie czeka co niemiara... ;( Nerek świry!
  6. prawie koksa ale go pojechał hahahhaha
  7. Chodzi mi o inne kobiety WYYY... !!!
  8. Jak będę miał kiedyś czas to wpadnę tam do was jeszcze i zabiorę żonkę. Tylko fajnie by było jakby sama nie była...
  9. ale Twój młody mnie zmiażdżył podszedł , przytulił sie i sam od siebie powiedział : Kocham Cie Tato. normalnie Mega koks aż myślałem że sie wzrusze , naszczęście jestem twardy ps. 7odpowiedzi Kręgle mu się strasznie spodobały i cieszył się, że spędzamy wspólnie czas, bo nie mam go za wiele. Do nocy mi marudził kiedy z mamą pójdziemy na kręgle i czy są u nas itd... heheh
  10. hahahaha I co teraz?! Tłumacz się!
  11. Kurde, nie idzie nadążyć z rozmową czasami w tym wątku...
  12. Rudi, śmieję się tylko, bo w piątek Miron zajmował się też moim łobuzem
  13. Nie pierdziele tylko wyrażam swoje zdanie i uważam, że 20" przy takim zawiasie w B6 wygląda co najmniej dziwnie. W A6 - ostatnie zdjęcie - jak najbardziej.
  14. Ładne, ale za duże. Albo 19", albo większa gleba - tak, żeby oponki schować. Bo tak to jakoś dziwnie to wygląda.
  15. Nic ciekawego, bo mi auto niedomaga... N75 przepuszcza najprawdopodobniej i auto przez to nierównomiernie przyśpiesza... Co zresztą widać bardzo wyraźnie na wykresie - fale dunaju i słabsze osiągi.
  16. za około 10k PLN z juesej można przytargać P&P turbo kit do V6 audi
  17. Jak każdy...
  18. skąd w ogóle jesteś??? wpadaj do nas na spoty we wtorki Jastrzębie Zdrój
  19. hehe ja sobie mógłbym to w pracy zrobić w wolnym czasie
  20. jeszcze się nie zastanawiałem... Muszę się kumpla zapytać jaki kosz zrobienia tego pro na lakierni u niego.[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 21:59_________________________________________________Ale przyznam, że widziałem kilka razy porobione felgi domowym sposobem w garażu i jak fabryka.
  21. Ja oddałem dziś letnie kółka do prostowania i jak wrócą to będę je majlował...
  22. Nie wiem gdzie, ale w piątek po hamowni wybraliśmy się w 10-ciu na kręgle i była przednia zabawa. Więc pomyślałem, że może by tak wybrać się ekipą BB i okolice.
  23. CHOOOPOOOKIII a co myślicie o tym żeby się wybrać na kręgle w ramach spota??? :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.