Treść opublikowana przez bakuś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciężko opanować śmiech jak się czyta ostatnie kilka stron... :polew: Cuber jaka napinka. :kox: Godzic się na pewno cieszy, bo dostał w innym kolorze kropeczkę niż inni...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale zripostował moda... :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakie propozycje... Dobra, ide, bo nie pójdę...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko nie spamujcie za dużo, bo potem muszę pół wieczora nadrabiać bielsko, katowice - gliwice, żonka obok siedzi i kręci nosem... :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jo tyż, bo pracy mnie czeka co niemiara... ;( Nerek świry!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
prawie koksa ale go pojechał hahahhaha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chodzi mi o inne kobiety WYYY... !!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak będę miał kiedyś czas to wpadnę tam do was jeszcze i zabiorę żonkę. Tylko fajnie by było jakby sama nie była...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale Twój młody mnie zmiażdżył podszedł , przytulił sie i sam od siebie powiedział : Kocham Cie Tato. normalnie Mega koks aż myślałem że sie wzrusze , naszczęście jestem twardy ps. 7odpowiedzi Kręgle mu się strasznie spodobały i cieszył się, że spędzamy wspólnie czas, bo nie mam go za wiele. Do nocy mi marudził kiedy z mamą pójdziemy na kręgle i czy są u nas itd... heheh
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahaha I co teraz?! Tłumacz się!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde, nie idzie nadążyć z rozmową czasami w tym wątku...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi, śmieję się tylko, bo w piątek Miron zajmował się też moim łobuzem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no coś ty hehehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niania-Miron
-
[B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
Nie pierdziele tylko wyrażam swoje zdanie i uważam, że 20" przy takim zawiasie w B6 wygląda co najmniej dziwnie. W A6 - ostatnie zdjęcie - jak najbardziej.
-
[B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
Ładne, ale za duże. Albo 19", albo większa gleba - tak, żeby oponki schować. Bo tak to jakoś dziwnie to wygląda.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nic ciekawego, bo mi auto niedomaga... N75 przepuszcza najprawdopodobniej i auto przez to nierównomiernie przyśpiesza... Co zresztą widać bardzo wyraźnie na wykresie - fale dunaju i słabsze osiągi.
-
Spoty Katowice i okolice
za około 10k PLN z juesej można przytargać P&P turbo kit do V6 audi
-
Spoty Katowice i okolice
Jak każdy...
-
Spoty Katowice i okolice
skąd w ogóle jesteś??? wpadaj do nas na spoty we wtorki Jastrzębie Zdrój
-
Spoty Katowice i okolice
hehe ja sobie mógłbym to w pracy zrobić w wolnym czasie
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze się nie zastanawiałem... Muszę się kumpla zapytać jaki kosz zrobienia tego pro na lakierni u niego.[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 21:59_________________________________________________Ale przyznam, że widziałem kilka razy porobione felgi domowym sposobem w garażu i jak fabryka.
-
Spoty Katowice i okolice
Ja oddałem dziś letnie kółka do prostowania i jak wrócą to będę je majlował...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie wiem gdzie, ale w piątek po hamowni wybraliśmy się w 10-ciu na kręgle i była przednia zabawa. Więc pomyślałem, że może by tak wybrać się ekipą BB i okolice.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
CHOOOPOOOKIII a co myślicie o tym żeby się wybrać na kręgle w ramach spota??? :naughty: