Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. To ja też sobie strzelę focha, bo mi dzisiaj padła albo skrzynia, albo sprzęgło... kur!!! :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch:
  2. 95 i 2.4 silnik? One czasem nie występowały dopiero po 97?! Tanio coś w ogóle...
  3. Przecież jest 6 do 4 odnośnie miejsca. W czym problem?
  4. joł jołłł Wojtek, to kiedy mogę do Ciebie wpaść? Ale z zawieszeniem, bo nie potrafię już wytrzymać z tym stukaniem.
  5. Też tak myślę. Poza tym komplet nowych amortyzatorów 1BE to wydatek rzędu 2 tyś PLN (w zależności od firmy oczywiście). Jest nawet gdzieś na forum wątek na ten temat.[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:30_________________________________________________ - 25 mm
  6. Dokładnie, mam 1BE i uważam, że jest bardzo komfortowo (na 18" już mniej ), a i samochód ładnie siedzi. W sam raz.
  7. Luzik, widocznie mi się wydawało.
  8. Nie no Chodzi mi o to, że nie mam teraz pieniędzy na to żeby jechać w jedną stronę 50km tylko po to żeby zobaczyć nowy samochód kolegi.
  9. tak Egon ( 1.8T ) na kołpakach z trytytkami dokladnie ja mam a czemu ?? ale na lato alu :gwizdanie: Bez obrazy, ale sprawdzałeś może kiedyś u siebie samochodzie geometrię kół? Bo jak za Tobą jechałem to miałem wrażenie, że zostawiasz cztery ślady...
  10. Gryfi, wpadłbym chętnie, ale nie mam teraz kasy na takie pierdoły. Wczoraj byłem na spocie w Częstochowie i trochę się wykosztowałem.
  11. Chłopaki, czy ktoś u was ma CHYBA granatowego sedana B5 z rejestracją kończącą się na 57XY czy jakoś tak?
  12. nie wiecie jaka fura a już się rzucacie co sie dziwisz Siemianowi on tez chciałby mieć swoje auto hahaha O silnik - jego dźwięk i pracę, charakterystykę. V8 pb, a nie klekot diesla czy wycie R4. Mi się tam akurat eska na ładnych felgach podoba. Tak samo jak E500 i 540 e34.
  13. Avant jest akurat ładny. Ale nie o to choooooodzi...
  14. nie dostałem żadnej odpowiedzi. Czy to znaczy że nikt nie przyjedzie? Ja jednak poczekam do środy, żeby zobaczyć to czerwone cudo Czyli esa C4 z V8...
  15. hehe No pochwal się Gryfi. Zapodaj jakieś zdjęcie! Faktycznie kupiłeś S4 w C4? 2.2T czy 4.2?
  16. pewnie chodzilo mu o licznik Dokładnie, nic prostszego. A cena to potwierdza, bo pełnowartościowe A6 2.7biT się cenią.
  17. Pierwsza też angol. [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 08:41_________________________________________________Proton, to gdzie dokładnie i o której się umówimy? Wyślij mi proszę Twój nr tel na priv. Hej!
  18. Potwierdzam: na PS3 Grid najlepszy! Na x360 za to najlepsza dla mnie była Forza! Obie gry rewelka.
  19. Auto stoi niedaleko, założę się o blue labela, że to angol! Jedziemy sprawdzić?
  20. To tak ze zdjęć, a na miejscu tabliczki, podszybie i wiele innych rzeczy byś zobaczył. Pomijam oczywiście sprawdzanie auta po VINie, bo to wszystko powie, wiadomo.
  21. auto ma MOT !!! TÜV jest w Niemczech, a MOT w Wielkiej Brytanii! A poza tym - zmienione tarcze zegarów, lusterka i klamki.
  22. Przeczytajcie opis dokładnie... gość sam strzela sobie samobója, ale to i tak wyszło by przy oględzinach. [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 00:06_________________________________________________Jak nie dacie rady to wam podpowiem.
  23. Goowno nie najlepszy, ta A6 ostatnia to angol!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.