Treść opublikowana przez bakuś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To ja też sobie strzelę focha, bo mi dzisiaj padła albo skrzynia, albo sprzęgło... kur!!! :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
95 i 2.4 silnik? One czasem nie występowały dopiero po 97?! Tanio coś w ogóle...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przecież jest 6 do 4 odnośnie miejsca. W czym problem?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oki doki. po spocie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jutro?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
joł jołłł Wojtek, to kiedy mogę do Ciebie wpaść? Ale z zawieszeniem, bo nie potrafię już wytrzymać z tym stukaniem.
-
Spoty Katowice i okolice
Też tak myślę. Poza tym komplet nowych amortyzatorów 1BE to wydatek rzędu 2 tyś PLN (w zależności od firmy oczywiście). Jest nawet gdzieś na forum wątek na ten temat.[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:30_________________________________________________ - 25 mm
-
Spoty Katowice i okolice
Dokładnie, mam 1BE i uważam, że jest bardzo komfortowo (na 18" już mniej ), a i samochód ładnie siedzi. W sam raz.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Luzik, widocznie mi się wydawało.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie no Chodzi mi o to, że nie mam teraz pieniędzy na to żeby jechać w jedną stronę 50km tylko po to żeby zobaczyć nowy samochód kolegi.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak Egon ( 1.8T ) na kołpakach z trytytkami dokladnie ja mam a czemu ?? ale na lato alu :gwizdanie: Bez obrazy, ale sprawdzałeś może kiedyś u siebie samochodzie geometrię kół? Bo jak za Tobą jechałem to miałem wrażenie, że zostawiasz cztery ślady...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gryfi, wpadłbym chętnie, ale nie mam teraz kasy na takie pierdoły. Wczoraj byłem na spocie w Częstochowie i trochę się wykosztowałem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chłopaki, czy ktoś u was ma CHYBA granatowego sedana B5 z rejestracją kończącą się na 57XY czy jakoś tak?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiecie jaka fura a już się rzucacie co sie dziwisz Siemianowi on tez chciałby mieć swoje auto hahaha O silnik - jego dźwięk i pracę, charakterystykę. V8 pb, a nie klekot diesla czy wycie R4. Mi się tam akurat eska na ładnych felgach podoba. Tak samo jak E500 i 540 e34.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Avant jest akurat ładny. Ale nie o to choooooodzi...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie dostałem żadnej odpowiedzi. Czy to znaczy że nikt nie przyjedzie? Ja jednak poczekam do środy, żeby zobaczyć to czerwone cudo Czyli esa C4 z V8...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe No pochwal się Gryfi. Zapodaj jakieś zdjęcie! Faktycznie kupiłeś S4 w C4? 2.2T czy 4.2?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pewnie chodzilo mu o licznik Dokładnie, nic prostszego. A cena to potwierdza, bo pełnowartościowe A6 2.7biT się cenią.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pierwsza też angol. [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 08:41_________________________________________________Proton, to gdzie dokładnie i o której się umówimy? Wyślij mi proszę Twój nr tel na priv. Hej!
-
Spoty Katowice i okolice
Potwierdzam: na PS3 Grid najlepszy! Na x360 za to najlepsza dla mnie była Forza! Obie gry rewelka.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Auto stoi niedaleko, założę się o blue labela, że to angol! Jedziemy sprawdzić?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To tak ze zdjęć, a na miejscu tabliczki, podszybie i wiele innych rzeczy byś zobaczył. Pomijam oczywiście sprawdzanie auta po VINie, bo to wszystko powie, wiadomo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
auto ma MOT !!! TÜV jest w Niemczech, a MOT w Wielkiej Brytanii! A poza tym - zmienione tarcze zegarów, lusterka i klamki.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przeczytajcie opis dokładnie... gość sam strzela sobie samobója, ale to i tak wyszło by przy oględzinach. [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 00:06_________________________________________________Jak nie dacie rady to wam podpowiem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Goowno nie najlepszy, ta A6 ostatnia to angol!