Treść opublikowana przez bakuś
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
A ja bym pomalował na grafitowy połysk!
-
[ALL B5] Biały dym przy ruszaniu a wymiana oleju
No o białym mówię, białym, bo zimno. :)
-
[ALL B5] Biały dym przy ruszaniu a wymiana oleju
Przecież przy takiej temperaturze to normalne...
-
[B6 BBK] S4 Moj nowy nabytek
Miałem wcześniej B5 Avanta 2.8 30V Quattro właśnie w tym kolorze. Piękny. Twój też się rewelacyjnie prezentuje!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
haha, konkret ;d
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak się zmieści we wnękę oryginalnego suba to ja jestem interere...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Boniu, o tych "eskach" są tematy już na forum... Szroty. I dobrze myślałeś - S4 są drogie, ale całe, a nie takie paście. [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:22_________________________________________________Ale się obżarłem strasznie tym szaszłykiem..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myślałem nad tym, ale jednak ważne jest dla mnie posiadać koło zapasowe. A nie chcę zawalać nim bagażnika.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzeba się konkretnie dogadać chłopaki co do tej hamowni!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No dokładnie, bo wychodzi na to, że mam tylko przez ten sub tylne głośniki. Tylko, że w tym subie nie ma wzmacniacza?!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A co z zabudową tej wnęki nieoryginalnym sprzętem?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co robić w takim razie? ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
'Poblem' mam, jak to mój synek mówi. A Wy się znacie więc liczę na pomoc... Wywaliłem z bagażnika takie cosik: http://img687.imageshack.us/gal.php?g=img5115k.jpg Po wyciągnięciu przestały grać tylne głośniki. Chciałbym wymienić to na coś odrobinę lepiej grającego. Tak samo jak głośniki w drzwiach na 16-tki hertza. I teraz pytanie: kupić cosik takiego - http://www.allegro.pl/item800569253_audi_a4_s4_kombi_04_08_subwoofer_wzmacniacz_bose.html i czy będzie to dobrze grało z resztą, pasowało itd czy kombinować z czymś nieoryginalnym? Nie chcę wykorzystywać przestrzeni bagaznika tylko i wyłącznie wnękę, w której umieszczony był oryginalny sub. Będę ogromnie dźwięczny za pomoc, bo nie jestem w tych tematach za bardzo rozeznany.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
O!
-
Spoty Katowice i okolice
Sprawa warta przemyślenia...
-
Spoty Katowice i okolice
Coś mało. Ale to chyba mówimy o innej w okolicy, bo ja słyszałem o kwocie 150zł.
-
[ALL B5] Uczucie bujania przodu
iii eee tammm
-
Spoty Katowice i okolice
Myślę, że warto by było zebrać ekipę kilku osób i wspólnie się umówić negocjując przy tym cenę. Więc tak: stanley, boniu, baq_didila... ktoś jeszcze? Pisałem na spoty gliwickie, tam też ze dwie osoby są chętne.[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 09:52_________________________________________________ to po chipowaniu nie miałeś robionej hamowni? Chip był niespodziewanym bonusem po zakupie samochodu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jo tyż, ale tym razem szaszłik
-
[ALL B5] Uczucie bujania przodu
Ciekawy sposób, można wypróbować. Czy chodzi o taki ściągacz: http://www.allegro.pl/item770684282_sciagacz_do_sworzni_kulistych_bass_polska.html ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko Boniu, o Tobie wiem, ale pytam o więcej ludzi, bo im więcej tym taniej. Wiadomo, nie?
-
Spoty Katowice i okolice
Tak, chodziło mi tylko o sprawdzenie osiągów. Czipa już mam.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hej chłopaki! Wybiera się ktoś może na hamownię w niedługim czasie? Bo mam chip ABT i chciałbym w końcu sprawdzić jak to wygląda na papierku przed kolejnymi modami. U mnie w mieście (Jastrzębie) jest hamownia, ale nie ma dobrej opinii. Kierowano mnie do Gliwic. Są jacyś chętni na grupowe hamowanie? Pzdr.- Spoty Katowice i okolice
Hej chłopaki! Wybiera się ktoś może na hamownię w niedługim czasie? Bo mam chip ABT i chciałbym w końcu sprawdzić jak to wygląda na papierku przed kolejnymi modami. U mnie w mieście (Jastrzębie) jest hamownia, ale nie ma dobrej opinii. Kierowano mnie do Gliwic. Są jacyś chętni na grupowe hamowanie? Pzdr. - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE