Treść opublikowana przez bakuś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oki doki. o ktorej?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jedziemy razem na zbiórkę przed wyjazdem do Cze-wy?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dokładnie hehehe ZŁOTÓWAAA !!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na razie mnie nie stać, ale gwarantuję Ci, że kolejne będzie miało pod maską V8...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Będę baaaaaaaaaaaaardzo zazdrosny... :ranting1:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tylko bez S4 C4 mi tutaj znowu Gryfi... :chytry: :naughty:
-
[ALL] Kontrolka "!"
aku pada. sprawdź czy masz klemy dobrze dokręcone.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Było z 4 razy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Rozsądna decyzja. hhehe A właśnie, że nie, bo 2.2 jest tym najlepszym. [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 19:22_________________________________________________Oczywiście jeśli chodzi o renówki (nie porównujemy z VAG).
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przebieg + 200 tyś to po pierwsze i najważniejsze. Drugie: coś maska wysoko siedzi ponad błotnikami. No i ostatnie: daj sobie spokój z laguną dwójka i to jeszcze 1.9dci... bardziej awaryjnego auta z bardziej awaryjnym silnikiem nie da się kupić... No chyba, że trafisz ten jeden na milion...
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
No dokładnie, one nawet z wyglądu/kształtem są podobne.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ahoj!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szuszarka = turbo [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 21:07_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co to jest? siusiarka moja też tak lubi świecić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tematem zainteresowane jest 7-8 osób. Piątka będzie już wystarczająca żeby jechać na dobrą hamownię i zbić odpowiednio cenę.
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/all_grupowe_hamowanko_na_slasku_zbieramy_ekipe_i_umawiamy_termin-t103990.0.html Powyższy wątek dla zainteresowanych grupową wycieczką na hamownię. :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.a4-klub.pl/smf/all_grupowe_hamowanko_na_slasku_zbieramy_ekipe_i_umawiamy_termin-t103990.0.html [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 20:49_________________________________________________Powyższy wątek dla zainteresowanych grupową wycieczką na hamownię.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nawet nie gadaj tak no co ty.[/quote dokładnie. nie ma co się śmiać. dół to jest miejsce w którym powinni pracować przestępcy - za darmo rzecz jasna - w ramach resocjalizacji. No to zes teraz pojechal pucka Dlaczego? Nieee... Piszę tylko, że to niezapłacona robota. Ten kto nie był na dole i gada, że górnicy to lebry i zarabiają kokosy jest GŁUPI.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nawet nie gadaj tak no co ty. dokładnie. nie ma co się śmiać. dół to jest miejsce w którym powinni pracować przestępcy - za darmo rzecz jasna - w ramach resocjalizacji.
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba założę wątek oddzielny na temat hamowni, bo widzę, że jest już z 7-8 osób z okolicy. Warto było by się zgadać.[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 20:13_________________________________________________Wtedy można dość sporo wytargować cenę...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe wy się tutaj naigrywacie z krola jak my na bielskich z siemiana... :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nawet w Gliwicach przecież jakby się zebrało z 5 osób to by podejrzewam, że zeszliby ładnie z ceny. U mnie w mieście tak proponują: 1 os. = 150zł / 5 os. = 100zł za hamowanie, ale nie jadę do nich, bo nie są polecani. :|- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe chętnie. ja też jestem zadowolony, bo jest ogromna różnica między serią. A na hamownię chcę jechać przed kolejnymi modami, bo wydech i dolot już czekają, potem icek itd. Tylko teraz na jakich kółkach masz autko? Jeszcze letnie czy już zimówki? bo ja mam jeszcze letnie 18-tki, a na nich czuć różnicę w porównaniu z zimówkami 15". - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE