Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. Jedziemy razem na zbiórkę przed wyjazdem do Cze-wy?
  2. Dokładnie hehehe ZŁOTÓWAAA !!!
  3. Na razie mnie nie stać, ale gwarantuję Ci, że kolejne będzie miało pod maską V8...
  4. Będę baaaaaaaaaaaaardzo zazdrosny... :ranting1:
  5. Tylko bez S4 C4 mi tutaj znowu Gryfi... :chytry: :naughty:
  6. aku pada. sprawdź czy masz klemy dobrze dokręcone.
  7. Było z 4 razy.
  8. Rozsądna decyzja. hhehe A właśnie, że nie, bo 2.2 jest tym najlepszym. [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 19:22_________________________________________________Oczywiście jeśli chodzi o renówki (nie porównujemy z VAG).
  9. Przebieg + 200 tyś to po pierwsze i najważniejsze. Drugie: coś maska wysoko siedzi ponad błotnikami. No i ostatnie: daj sobie spokój z laguną dwójka i to jeszcze 1.9dci... bardziej awaryjnego auta z bardziej awaryjnym silnikiem nie da się kupić... No chyba, że trafisz ten jeden na milion...
  10. No dokładnie, one nawet z wyglądu/kształtem są podobne.
  11. szuszarka = turbo [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 21:07_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  12. a co to jest? siusiarka moja też tak lubi świecić
  13. Tematem zainteresowane jest 7-8 osób. Piątka będzie już wystarczająca żeby jechać na dobrą hamownię i zbić odpowiednio cenę.
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/all_grupowe_hamowanko_na_slasku_zbieramy_ekipe_i_umawiamy_termin-t103990.0.html Powyższy wątek dla zainteresowanych grupową wycieczką na hamownię. :>
  15. http://www.a4-klub.pl/smf/all_grupowe_hamowanko_na_slasku_zbieramy_ekipe_i_umawiamy_termin-t103990.0.html [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 20:49_________________________________________________Powyższy wątek dla zainteresowanych grupową wycieczką na hamownię.
  16. nawet nie gadaj tak no co ty.[/quote dokładnie. nie ma co się śmiać. dół to jest miejsce w którym powinni pracować przestępcy - za darmo rzecz jasna - w ramach resocjalizacji. No to zes teraz pojechal pucka Dlaczego? Nieee... Piszę tylko, że to niezapłacona robota. Ten kto nie był na dole i gada, że górnicy to lebry i zarabiają kokosy jest GŁUPI.
  17. nawet nie gadaj tak no co ty. dokładnie. nie ma co się śmiać. dół to jest miejsce w którym powinni pracować przestępcy - za darmo rzecz jasna - w ramach resocjalizacji.
  18. Chyba założę wątek oddzielny na temat hamowni, bo widzę, że jest już z 7-8 osób z okolicy. Warto było by się zgadać.[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 20:13_________________________________________________Wtedy można dość sporo wytargować cenę...
  19. hehe wy się tutaj naigrywacie z krola jak my na bielskich z siemiana... :polew:
  20. To nawet w Gliwicach przecież jakby się zebrało z 5 osób to by podejrzewam, że zeszliby ładnie z ceny. U mnie w mieście tak proponują: 1 os. = 150zł / 5 os. = 100zł za hamowanie, ale nie jadę do nich, bo nie są polecani. :|
  21. hehe chętnie. ja też jestem zadowolony, bo jest ogromna różnica między serią. A na hamownię chcę jechać przed kolejnymi modami, bo wydech i dolot już czekają, potem icek itd. Tylko teraz na jakich kółkach masz autko? Jeszcze letnie czy już zimówki? bo ja mam jeszcze letnie 18-tki, a na nich czuć różnicę w porównaniu z zimówkami 15".

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.