Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. W którym ASO tak tanio znalazłeś? Ja pytałem w Rybniku i powiedzieli 649zł... Siedzieć dzień w dzień na ebay i allegro, i czatować. Ja też jak pomyślałem, że miałbym dać te 5-6 stówek za kawałek plastiku to się po głowie stukałem. Posiedziałem trochę na necie i w 3 minuty po wystawieniu przez kogoś aukcji grilla rs4 za 300zł już byłem jego nowym, szczęśliwym właścicielem.
  2. boniuuuuuuu moja kierownicaaaaaaaaa ................. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  3. JA - WY - SIA - DAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAHHAHAHAHAHA ale gościa poprzerabiali, aż mnie brzuch boli... :polew: :polew:
  4. Podzielam zdanie.
  5. Kij z wieloklinem. Airbag ma inne kostki (inna taśma/zwijak pod kierą) i nie ma jak tego podłączyć... A taaaaaaaka piękna!!! ;( ;( ;( :kwasny:
  6. Ja też mam nową kierę... w bagażniku K! bo na duży wieloklin... ;(
  7. Stary, nie buzuj się tak. Tutaj na forum - stety/niestety większość ludzi jest za modyfikowaniem swoich autek na oryginalnych częściach. Ten avancik faktycznie zły nie jest (pomijająć chromowane słupki ). Luz.
  8. aeb kurdeeee, ja też chcę + 200 chociaż...
  9. nic nie powiem... :gwizdanie:
  10. A ja chyba wiem o kogo chodzi...
  11. Ja może też się zmuszę... tfu, skuszę.
  12. Dołączam się do pytania, bo nie doczytałem na tej stronie z linka.
  13. To ja niestety nie pomogę, bo nie jestem w temacie. Da się spawać laminat tak jak plastik (ori zderzaki)? Może zalać od wewnątrz tą siatkę plastikiem?
  14. To ja ma pytanie trochę z innej beczki, mianowicie: mam zawieszenie 1BE i kończą mi się amortyzatory. Myślałem nad gwintem razem ze sprężynami TA. A jakbym zostawił sprężynki z 1BE i kupił do nich amortyzatory MTS? Czy będzie to należycie współgrało?
  15. Co prawda to prawda. Grill bez znaczka nie wygląda. W passacie może jeszcze... Jak koledzy piszą: lepiej kupić S4 lub RS4 lub ewentualnie pomalować ramkę grilla na czarno - też ładnie wygląda.
  16. Lipa, że tylny nie ma wcięcia pod wydech. A siatkę polecam kupić a'la rs4 też na ibeju.
  17. B6 za 26k PLN ... Żartujesz? Życzę udanych zakupów...
  18. 2:05 macie mój dzwon na schodach... :laghing2:
  19. Albo auto jeździło jako taxi i masz kanapę pod napięciem... Miron, a co ma kabel w oparciu do LPG? Może masaż? Poszukaj jakiegoś przycisku dodatkowego w samochodzie.
  20. Ha! Jednak dopiąłem swego! Zorganizowałem grupowe hamowanie samochodów w Gliwicach i mamy już zarezerwowaną hamownię na całego 4-tego grudnia. A na liście jest już 12 aut + 4/5 dodatkowo poza nią.
  21. Jak nie lubię małych samochodów, to A3 sportback okropnie mi się podoba... Kiedyś widziałem w Katowicach czerwoną z chrom relingami i czarnym dachem... :sex: łuffff piękna
  22. Ten szum po wciśnięciu sprzęgła to padnięte łożysko pilotującę. Jestem w temacie - wczoraj odebrałem auto od mechanika, bo miałem to samo... Wysypane łożysko i sprzęgło na wykończeniu. No, ale już porobione i autko hula jak trzeba. Szkoda tylko, że akurat teraz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.