Treść opublikowana przez bakuś
-
[ALL] Zwykły grill, i siatka al'a RS4??
W którym ASO tak tanio znalazłeś? Ja pytałem w Rybniku i powiedzieli 649zł... Siedzieć dzień w dzień na ebay i allegro, i czatować. Ja też jak pomyślałem, że miałbym dać te 5-6 stówek za kawałek plastiku to się po głowie stukałem. Posiedziałem trochę na necie i w 3 minuty po wystawieniu przez kogoś aukcji grilla rs4 za 300zł już byłem jego nowym, szczęśliwym właścicielem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
boniuuuuuuu moja kierownicaaaaaaaaa ................. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
-
Strefa Śmiechu
JA - WY - SIA - DAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAHHAHAHAHAHA ale gościa poprzerabiali, aż mnie brzuch boli... :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Podzielam zdanie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kij z wieloklinem. Airbag ma inne kostki (inna taśma/zwijak pod kierą) i nie ma jak tego podłączyć... A taaaaaaaka piękna!!! ;( ;( ;( :kwasny:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja też mam nową kierę... w bagażniku K! bo na duży wieloklin... ;(
-
[ALL B5] Siatka do bodykitow s4!!!
Stary, nie buzuj się tak. Tutaj na forum - stety/niestety większość ludzi jest za modyfikowaniem swoich autek na oryginalnych częściach. Ten avancik faktycznie zły nie jest (pomijająć chromowane słupki ). Luz.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aeb kurdeeee, ja też chcę + 200 chociaż...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nic nie powiem... :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja chyba wiem o kogo chodzi...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gratuluję !!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja może też się zmuszę... tfu, skuszę.
-
[B6 AVJ] Usunięcie EGR , SAI .Pytanie do znawców 1.8T
Dołączam się do pytania, bo nie doczytałem na tej stronie z linka.
-
[ALL B5] Siatka do bodykitow s4!!!
To ja niestety nie pomogę, bo nie jestem w temacie. Da się spawać laminat tak jak plastik (ori zderzaki)? Może zalać od wewnątrz tą siatkę plastikiem?
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
To ja ma pytanie trochę z innej beczki, mianowicie: mam zawieszenie 1BE i kończą mi się amortyzatory. Myślałem nad gwintem razem ze sprężynami TA. A jakbym zostawił sprężynki z 1BE i kupił do nich amortyzatory MTS? Czy będzie to należycie współgrało?
-
[ALL B5] Zakładał ktoś tego typu grill ?
Co prawda to prawda. Grill bez znaczka nie wygląda. W passacie może jeszcze... Jak koledzy piszą: lepiej kupić S4 lub RS4 lub ewentualnie pomalować ramkę grilla na czarno - też ładnie wygląda.
-
[ALL B5] Siatka do bodykitow s4!!!
Lipa, że tylny nie ma wcięcia pod wydech. A siatkę polecam kupić a'la rs4 też na ibeju.
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
B6 za 26k PLN ... Żartujesz? Życzę udanych zakupów...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
2:05 macie mój dzwon na schodach... :laghing2:- [B5 ALL] Dziwne kable we wnętrzu
Albo auto jeździło jako taxi i masz kanapę pod napięciem... Miron, a co ma kabel w oparciu do LPG? Może masaż? Poszukaj jakiegoś przycisku dodatkowego w samochodzie.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ha! Jednak dopiąłem swego! Zorganizowałem grupowe hamowanie samochodów w Gliwicach i mamy już zarezerwowaną hamownię na całego 4-tego grudnia. A na liście jest już 12 aut + 4/5 dodatkowo poza nią.- [B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
Poka zdjęcia silnika jakieś...- [A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
Jak nie lubię małych samochodów, to A3 sportback okropnie mi się podoba... Kiedyś widziałem w Katowicach czerwoną z chrom relingami i czarnym dachem... :sex: łuffff piękna- [B7 BKE] Problem z wrzucaniem biegów
Ten szum po wciśnięciu sprzęgła to padnięte łożysko pilotującę. Jestem w temacie - wczoraj odebrałem auto od mechanika, bo miałem to samo... Wysypane łożysko i sprzęgło na wykończeniu. No, ale już porobione i autko hula jak trzeba. Szkoda tylko, że akurat teraz. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu