Treść opublikowana przez bakuś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
luzik, zgrywam się
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ten sie znowu o to szukanie kogoś czepia hehehehe :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przejedź się z kimś kto ma serie i będziesz wiedział co Ci daje iii eee taaam chcę to mieć na papierze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to ty a inni po co mają hamować autka heheheh Po prostu pytam się czy nie ma więcej osób, które chcą PO COŚ jechać na hamownię. Na bielskich spotach są ze dwie osoby jeszcze poza mną.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po to, że ja mam chip ABT i chciałbym zobaczyć co mi daje w rzeczywistości. :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A właśnie. Bo pisałem na katowickich o tym: jest w częstochowie hamownia? Może by tak większą ekipą się sahamować?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oooooooohohohohoho HAHAHHAHAHA ale miazga :polew: :polew: :polew: :polew: dobra huśtawka
-
Spoty Katowice i okolice
A może w Częstochowie jest hamownia? [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 19:13_________________________________________________Bo ja też muszę się koniecznie wybrać.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chłopaki, to jak? Zabieracie żonki do Częstochowy w końcu czy nie? Bo jeśli więcej osób się na to decyduje ( ) to i ja swoją zabiorę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Boniu, bo pytałeś, ja chyba też pojadę do Częstochowy. Może by tak hamowanko?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
paliwo?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
godzic będzie wykłądał chemie w supermarkecie na półke :polew: :polew: hehe dobre http://demotywatory.pl/408333/Polskie-drogi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
:polew: :polew: wypas kup wabik na kaczki i załóż na bova hahah ;d- [B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
Odpuść sobie garmina. lipne mapy, menu itd. tom-tom i nic innego!- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHAHAHA ale pedał :kox: :shocked: :sick3: grubo...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://img12.imageshack.us/i/20091117109.jpg/ pynkło sobie. wziąłem w palce i całkiem na pół się rozleciało. pasek sparciał i też był do wymiany. szkoda, ze nie było do końca wiadomo o co chodzi, bo niepotrzebnie kilka razy gotował mi się silnik. :ranting1: oby mu to za bardzo nie zaszkodziło. dobrze jedynie, że wiadomo co to było i już zrobione. tylko w złym momencie mi się to przytrafiło. miliard innych wydatków... :wallbash:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mnie nie będzie jutro. To jednak nie termostat. ;(- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
marzenia nie bolą...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hahhahahahaha :polew: :polew: :polew: no kurde, ale sie mnie uczepili- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
nienada! już zadatkowałem ;( :ranting1:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pumpa wody pumpowała, ale górny wąż był gorący, a dolny zimny. kolega mi pomógł w diagnozie ;-)- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nabijaja sie ze mnie, a ja wczoraj od zmyslow odchodzilem co dolega mojej niuni ... :tongue4: :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
cwaniak - [B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"