Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. a ten sie znowu o to szukanie kogoś czepia hehehehe :kox:
  2. przejedź się z kimś kto ma serie i będziesz wiedział co Ci daje iii eee taaam chcę to mieć na papierze
  3. No to ty a inni po co mają hamować autka heheheh Po prostu pytam się czy nie ma więcej osób, które chcą PO COŚ jechać na hamownię. Na bielskich spotach są ze dwie osoby jeszcze poza mną.
  4. Po to, że ja mam chip ABT i chciałbym zobaczyć co mi daje w rzeczywistości. :gwizdanie:
  5. A właśnie. Bo pisałem na katowickich o tym: jest w częstochowie hamownia? Może by tak większą ekipą się sahamować?
  6. oooooooohohohohoho HAHAHHAHAHA ale miazga :polew: :polew: :polew: :polew: dobra huśtawka
  7. A może w Częstochowie jest hamownia? [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 19:13_________________________________________________Bo ja też muszę się koniecznie wybrać.
  8. Chłopaki, to jak? Zabieracie żonki do Częstochowy w końcu czy nie? Bo jeśli więcej osób się na to decyduje ( ) to i ja swoją zabiorę.
  9. Boniu, bo pytałeś, ja chyba też pojadę do Częstochowy. Może by tak hamowanko?
  10. godzic będzie wykłądał chemie w supermarkecie na półke :polew: :polew: hehe dobre http://demotywatory.pl/408333/Polskie-drogi
  11. :polew: :polew: wypas kup wabik na kaczki i załóż na bova hahah ;d
  12. Odpuść sobie garmina. lipne mapy, menu itd. tom-tom i nic innego!
  13. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHAHAHA ale pedał :kox: :shocked: :sick3: grubo...
  14. http://img12.imageshack.us/i/20091117109.jpg/ pynkło sobie. wziąłem w palce i całkiem na pół się rozleciało. pasek sparciał i też był do wymiany. szkoda, ze nie było do końca wiadomo o co chodzi, bo niepotrzebnie kilka razy gotował mi się silnik. :ranting1: oby mu to za bardzo nie zaszkodziło. dobrze jedynie, że wiadomo co to było i już zrobione. tylko w złym momencie mi się to przytrafiło. miliard innych wydatków... :wallbash:
  15. Mnie nie będzie jutro. To jednak nie termostat. ;(
  16. hahhahahahaha :polew: :polew: :polew: no kurde, ale sie mnie uczepili
  17. nienada! już zadatkowałem ;( :ranting1:
  18. pumpa wody pumpowała, ale górny wąż był gorący, a dolny zimny. kolega mi pomógł w diagnozie ;-)
  19. nabijaja sie ze mnie, a ja wczoraj od zmyslow odchodzilem co dolega mojej niuni ... :tongue4: :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.