Treść opublikowana przez bakuś
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=IcfEtYA6aak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no chodzą, chodzą, ale szkoda, że warkot klekota je zagłusza...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
łoooooooooo hahhahaha chyba sobie kupie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to zrob! a co to za tlumik? podejrzewam, ze chodzi o ten ze zdjecia, ale cos wiecej na jego temat?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Boniu, to chodzi o dźwięk na nowym tłumiku czy o czym gadacie? Bo jak tak to poka filmik, poka poka- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
masz filmik boniu?- Spoty Katowice i okolice
Nowy rs4 w aso 649zł.- Spoty Katowice i okolice
Coś o tym wiem, bo sam jakiś czas temu kupowałem grill rs4...- Spoty Katowice i okolice
Ja myślę, że to dobra cena.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Możliwe, że masz to co ja: przy nabijaniu starej tarczki abs na nową tarczę hamulcową musiał mechanior albo za słabo czy krzywo nabić, albo po prostu (jak u mnie) była stara i podgnita, i przez to powichrowała się przy nabijaniu.Teraz czujnik abs wariuje, bo prędkość mu się zmienia. Podepnij pod vaga. Powinien wyskoczyć błąd czujnika abs w którymś z kół - będziesz wiedział, z którą tarczką porządek zrobić.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wymieniałeś tarcze razem z tarczkami abs czy zabijałeś stare tarczki abs na nowe tarcze hamulcowe?- Strefa Śmiechu
Nie, to są hamulce dwu... klockowe.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:shocked:- [ALL B5] Czarny mat czy połysk?
wypasss dobrze, że moja żona tego nie widziała, bo by mi spokoju nie dała...- [ALL B5] Uczucie bujania przodu
Nie ma co kombinować. Ja z ciekawości pytałem. Szkoda życia - za często jeżdżę ponad 2 paki żeby oszczędzać na zawieszeniu.- Konkursik
- [ALL B5] Czarny mat czy połysk?
łoooo :drool: rewelka- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niedoczekanie twoje......... ciepły bracie :evil:- [ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Biedne auto... ;(- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Więcej fantazji!...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
upitol hyhyhy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kto na Gliwice?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
"kilku ciepłych braci" - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu