Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. Udostępni mi ktoś kontakt do dobrego fotografa, bo też bym się chętnie pobawił?
  2. Dokładnie, też chciałem na to zwrócić uwagę - w filmie było RS2 i UTURBIONA(!) errrrjedynka A tak w ogóle chłopaki to wróciłem przed chwilą z bielska i współczuję wam dróg... ma-sa-kra!
  3. jołłł! to boniu kiedy na hamownię jedziemy?
  4. to trzeba zrobic grupowy wyjazd!!!! bedzie taniej. nippo83 tez sie pisze.[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 21:27_________________________________________________A tak w ogóle to macie chłopaki jakiś patent na zapieczone OD NOWOŚCI śruby mocujące ramkę rejestracji na klapie bagażnika?! :doh1: Bo wożę już z miesiąc w bagażniku nowe ramki...
  5. Siemian, to ty dzisiaj po 13 jechałeś jakąś skodówką przez pyszyczyne?
  6. ??? ??? ??? ... [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 09:38_________________________________________________JOŁ tak w ogóle
  7. jak dbasz tak masz [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 22:03_________________________________________________Trzeba sprzęgła używać...
  8. jakby to były turbo P to byś nawet nie musiał pytać... A co, kupiłeś coś ciekawszego?
  9. Ludzie, siemian, jakie ty masz odzywki czasami... :doh1:
  10. Maciek, ile chcesz za te stalówki?
  11. Termometr na mieście wskazywał tyle
  12. Ojjj, no nie chciało mi się szukać i uznałem, że tu znajdę "wujka dobra rada"... ;-) Coś gdzieś kiedyś ( ) czytałem, że sprężarka nie załącza się poniżej 4 czy 5 stopni celsjusza, ale dzisiaj było około 12 ?????
  13. A mi dzisiaj nie załączała się klima... :| Jak wciskałem na śnieżynkę to tylko w momencie kiedy trzymałem ją wciśniętą świeciła, ale kompresor się nie załączał... :| O co loto?!
  14. Możecie mówić, że cienki bolek ze mnie, ale ja d*py nie ruszam w taką pogodę... Zrobię sobie klołbaskę na el. grillu.
  15. ta maska nie jest malowana...
  16. A nie chce ktoś kupić ori ALU 15" albo zamienić na stalówki z dobrymi oponami?
  17. ja tez musze sobie kupic, bo stare do niczego sie nie nadaja... ;/
  18. Srebrny/szary - kolega ma w granatowym E300D kombi i bardzo ładnie to wygląda.
  19. A ja dzisiaj u mnie na mieście widziałem niebieską ese sedana B5 na jastrzębskich blachach. Ciekaw jestem kto sobie sprawił 'pszenta' ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.