Treść opublikowana przez bakuś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe Dokładnie, laweta tania nie jest...
-
[B5 AEB] A4 1.8T Achat-Grey by Andréz [Nowe zimowki 18"...]
Dobry wózek i dobre plany. Będę śledził. ;-) moskal, ja też chcę coś więcej wiedzieć na ich temat (+ zdjęcia na aucie), bo sam obserwuję tą aukcję!
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
Ooo... Dobry temat! Kilka dni temu patrzyłem w tą przegrodę gdzie jest aku i zauważyłem, że odpada/łuszczy się farba na dole - czyli musi tam stać woda po deszczu czy myciu. :/ Jutro udrożnię odpływy.
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
Kurde... No niby trochę przesadzone, ale...
-
Spotkania na drodze
Siemian widziany w Jastrzębiu - Szerokiej na drodze do Żor o 12:30.
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Daszek kozacki... Też będę robił coś z dachem, ale mam za ciemny samochód na czarny dach... Volcano black pearl effect (LZ9U) - czyli ciemny grafit. Myślałem nad zielonym fluorestencyjnym, trochę białą perłą itd... mam ciężki orzech do zgryzienia.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przeczytałem temat. Dobra robota. Czekam na zdjęcia i lepciejszy opis!
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
Jakbym miał coś robić to tylko lakier. Mam takie samo zdanie. Jeśli już, to folia tylko dla sprawdzenia efektu - na moment.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chcę i tak zrobię z tym, że tylko z przodu (większe tarcze + zaciski). Ale to po programie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ASO... Też słyszałem o tym, że są głośniejsze. Ja tego nie odczuwam. O efektywności hamowania na razie się nie wypowiadam, bo do dotarcia jeszcze trochę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
... możesz to jakoś rozszerzyć.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Uzasadnienie?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 23:04_________________________________________________Inaczej: objaśnienie proszę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja się pochwalę trochę: http://img216.imageshack.us/img216/4097/beztytuuejj.jpg po/przed
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czym się różnią te hamownie i dlaczego lepsze są te drugie?
-
Moja opinia o A4!
Ja tam lubię pakować w moje autko...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie jestem zwolennikiem, nie znam ich i na hamowniach również się nie znam dlatego pytam. Jedynie co, to widziałem kiedyś wykres z v-tech j-bie i o ile dobrze pamiętam, to nie było zbyt wiele parametrów pokazane: typu temperatura otoczenia itp...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian, dlaczego piszesz, że nigdy nie pojedziesz do v-techa? Nie odpowiedziałeś mi na pytanie.
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Ooo rocznego, wypraszam sobie! Ale faktycznie, sorry, nie zauważyłem, że stary temat...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dziń-dy-bry a co z paintballem? :>
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Nie obrażając nikogo to dla mnie ta rura w b5 to straszna fuszera... Nie lepiej by było założyć choćby czarną elastyczną rurkę + "zaworek", który wygląda jak to zamknięcie puszek z przyprawami do grilla? (sorry, nie pamietam nazwy i zast.)
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Koniecznie pokaż zdjęcia daszku jak już będzie gotowy... Ja wprawdzie też będę malował dach, ale nie na czarno i najpierw będę go wyklejał folią żeby zobaczyć jaki to daje efekt.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
O widzisz... I tu następna osoba, która ma jakieś ale. A to dlaczego? Pytam z ciekawości, bo osobiście nie miałem z nimi doczynienia.[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 17:48_________________________________________________A niby w bielu też jest jakaś?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
V-tech tam urzęduje.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nommm Dzisiaj nie dam rady, bo jestem zajechany. [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 16:41_________________________________________________Aha. Co do hamowni w Jastrzębiu: właśnie dzwoniłem i 150zł za jedno auto. Powyżej 5 pojazdów rabat 50%. Pisze się ktoś, ale na 100%? Na pewno nippo... Ktoś jeszcze? :> Np w piątek, no ew. w przyszłym tygodniu jakoś... Siemian? Zmieniłeś suszarkę, może warto sprawdzić?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A mi się nie chce...