Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. hehe Dokładnie, laweta tania nie jest...
  2. Dobry wózek i dobre plany. Będę śledził. ;-) moskal, ja też chcę coś więcej wiedzieć na ich temat (+ zdjęcia na aucie), bo sam obserwuję tą aukcję!
  3. Ooo... Dobry temat! Kilka dni temu patrzyłem w tą przegrodę gdzie jest aku i zauważyłem, że odpada/łuszczy się farba na dole - czyli musi tam stać woda po deszczu czy myciu. :/ Jutro udrożnię odpływy.
  4. Kurde... No niby trochę przesadzone, ale...
  5. Siemian widziany w Jastrzębiu - Szerokiej na drodze do Żor o 12:30.
  6. Daszek kozacki... Też będę robił coś z dachem, ale mam za ciemny samochód na czarny dach... Volcano black pearl effect (LZ9U) - czyli ciemny grafit. Myślałem nad zielonym fluorestencyjnym, trochę białą perłą itd... mam ciężki orzech do zgryzienia.
  7. Przeczytałem temat. Dobra robota. Czekam na zdjęcia i lepciejszy opis!
  8. Jakbym miał coś robić to tylko lakier. Mam takie samo zdanie. Jeśli już, to folia tylko dla sprawdzenia efektu - na moment.
  9. Chcę i tak zrobię z tym, że tylko z przodu (większe tarcze + zaciski). Ale to po programie.
  10. ASO... Też słyszałem o tym, że są głośniejsze. Ja tego nie odczuwam. O efektywności hamowania na razie się nie wypowiadam, bo do dotarcia jeszcze trochę.
  11. ... możesz to jakoś rozszerzyć.
  12. Uzasadnienie?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 23:04_________________________________________________Inaczej: objaśnienie proszę
  13. A ja się pochwalę trochę: http://img216.imageshack.us/img216/4097/beztytuuejj.jpg po/przed
  14. Czym się różnią te hamownie i dlaczego lepsze są te drugie?
  15. Ja tam lubię pakować w moje autko...
  16. Nie jestem zwolennikiem, nie znam ich i na hamowniach również się nie znam dlatego pytam. Jedynie co, to widziałem kiedyś wykres z v-tech j-bie i o ile dobrze pamiętam, to nie było zbyt wiele parametrów pokazane: typu temperatura otoczenia itp...
  17. Siemian, dlaczego piszesz, że nigdy nie pojedziesz do v-techa? Nie odpowiedziałeś mi na pytanie.
  18. Ooo rocznego, wypraszam sobie! Ale faktycznie, sorry, nie zauważyłem, że stary temat...
  19. dziń-dy-bry a co z paintballem? :>
  20. Nie obrażając nikogo to dla mnie ta rura w b5 to straszna fuszera... Nie lepiej by było założyć choćby czarną elastyczną rurkę + "zaworek", który wygląda jak to zamknięcie puszek z przyprawami do grilla? (sorry, nie pamietam nazwy i zast.)
  21. Koniecznie pokaż zdjęcia daszku jak już będzie gotowy... Ja wprawdzie też będę malował dach, ale nie na czarno i najpierw będę go wyklejał folią żeby zobaczyć jaki to daje efekt.
  22. O widzisz... I tu następna osoba, która ma jakieś ale. A to dlaczego? Pytam z ciekawości, bo osobiście nie miałem z nimi doczynienia.[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 17:48_________________________________________________A niby w bielu też jest jakaś?
  23. Nommm Dzisiaj nie dam rady, bo jestem zajechany. [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 16:41_________________________________________________Aha. Co do hamowni w Jastrzębiu: właśnie dzwoniłem i 150zł za jedno auto. Powyżej 5 pojazdów rabat 50%. Pisze się ktoś, ale na 100%? Na pewno nippo... Ktoś jeszcze? :> Np w piątek, no ew. w przyszłym tygodniu jakoś... Siemian? Zmieniłeś suszarkę, może warto sprawdzić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.