Treść opublikowana przez bakuś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
??? Bawiłem się wczoraj trochę w... PAINTcie Najlepiej pasujące felgi do Audi to moim zdaniem RH Turbo P, ale sztuka stoi ponad 3k, dlatego wsadziłem podobne znalezione na Allegro żeby się zbytnio nie rozmarzyć, bo RACZEJ nie są w moim zasięgu... ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B5 AEB] Szarpie przy przyspieszaniu
Dokładnie... Przyznam szczerze, że sam u siebie wcześniej nie zwróciłem na to uwagi...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
O w mordę! Ale sieka... Ja też takie chcę!- Strefa Śmiechu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mnie, cholera, jutro znowu nie będzie, bo muszę 13-to metrowej naczepie wyspawać nową podłogę... Karkóweczka...- [ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Jak można mieć czarny samochód i nie lubić klimatyzacji?! Ja bym umarł chyba jakbym nie miał u siebie klimy...- [B8 CAG] Allianz vs Hestia
Ja mogę podpowiedzieć jedynie tyle, że miałem ubezpieczony lokal użytkowy właśnie w Hestii i został zdewastowany przez wandali. Nie było najmniejszych problemów z wypłaceniem odszkodowania - ZERO! Także myślę, że nie ma co się obawiać.- Jak długo mogę jeździć na OC poprzedniego właściciela??
Automatycznie przyjdzie Ci do domu kwitek to zapłacenia ubezpieczenia - przedłużenie już na Ciebie. TAK MI SIĘ WYDAJE - poprawić jak się mylę.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mnie niestety nie będzie, bo jutro pracuję do 20...- Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
Mam nadzieję, że pochwalisz się rezultatami...- Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
Ludzie... No, ale konkretniej trochę!!! Bo tu dużo ciekawych się niecierpliwi...- [ALL B5] Fotele Recaro z A8 - do A4?
Jak w temacie... Próbował ktoś może? Jest to w ogóle wykonalne? Czy te fotele - mimo, że kubły - będą raczej szersze itd?- [B5 AEB] Jakiej średnicy powinien być DownPipe ?
yyy... Tak, tak - miało być 2,5" tam gdzie pisałem o tych 63,5mm! Dzięki za linka.- Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
Czy coś od maja zmieniło się w temacie? Ja też po cichutku myślę o oklejeniu/malowaniu dachu...- [ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Hm... Fajny projekt i z przyjemnością będę go śledził, ale te brewki...- [B5 AEB] Jakiej średnicy powinien być DownPipe ?
No i gites. W sumie to taka pośrednia, bo dwa cale to 63,5mm. Czy wiesz gregory gdzie na śląsku można dostać rury o takiej lub podobnej średnicy? I jeszcze jedna rzecz - jaka powinna być grubość ścianki 0.5, 0.8?![br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 18:58_________________________________________________Rury z kwasówki oczywiście. :gwizdanie:- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Lubię czarne dachy... Ostatnio widziałem A3 Sportback'a czerwoną właśnie z czarnym dachem... Jak poprzednicy - z chęcią będę śledził mody. Pozdrawiam!- [B5 AEB] Jakiej średnicy powinien być DownPipe ?
Ok. Dzięki za pomoc. W ciągu tygodnia myślę, że wezmę się za to.- [B5 AEB] Dziwny dźwięk - czy to normalne (filmiki) ?
Będąc ostatnio u znajomego mechanika zapytałem o to i powiedział, że buzujący płyn w zbiorniczku (nie pieniący się) to normalne. Ten dźwięk daje któryś z napinaczy lub pompa. W najbliższym czasie będę wymieniał rozrząd więc zajrzy się i do tego.- [B5 AEB] Jakiej średnicy powinien być DownPipe ?
Czy 70mm plus, na razie, dalsza część wydechu standardowa będzie ze sobą współgrało? Czy w takiej sytuacji lepiej będzie wsadzić mniejszą średnicę?- [B5 AEB] Problem z przyspieszeniem
Jeśli mnie pytasz, to nie - za mojej kadencji nie był wymieniany.- [B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
Bardzo fajne autko - w końcu eSka, ale faktycznie... kombi bez relingów jakieś takie gołe jest. No i to drewno...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Aha . . . To trzeba iść gdzie indziej pomarudzić... :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Aha. To nie tak źle... Jak dalej będę z wami gadał tutaj o takich pierdołach to szybko je nabiję! - [B5 AEB] Szarpie przy przyspieszaniu