Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. A mi się nie podoba. Chodzi oczywiście tylko o wygląd - błyszczący wygląda bardziej elegancko. Ten slim wygląda na takiego zwykłego/taniego-plastikowego. Mam 'dużego' ps3 w domu i bardzo fajne komponuje się z lcd-kiem samsunga w takim samym kolorze. A tak to co?
  2. masz jakies niemiłe wspomnienia z młodości Nie ma nic do śmiechu w tym temacie... Wbić w dupe nieoheblowany kołek, urwać jaja i wetknąć w gardło tak żeby zdechł - robiłbym tak każdemu złamasowi - z wielką satysfakcją. :ranting1:
  3. A ja mam właśnie 97 i sprawdzałem teraz dokładnie w papierkach, bo mam to wydrukowane i faktycznie jest to określane jako Sportpaket / sportpaket+ ...czyli późniejsze S-line (sport-line).
  4. mylisz się kolego, w b5 jest pakiet s-line i do tego oznaczenie to nie ma nic wspólnego ze zderzakami tylko jest to wyposażenie wnętrza właśnie , sory za OT kupiłem niedawno B5 AEB w Avancie , była wystawiona na aukcji jako S-Line co mnie zdziwiło bo przypuszczałem że nie było takiej wersji , z wypasu jest : (pisze to w porównaniu do mojego poprzedniego ADR-a) 1. kiera od Esy 2. półkubły z wersji 2.6 3. zawias 1BE 4. ori podłokietnik czy to jest ten S-line w B5 ??? czy ktoś sobie poprzekładał , dodam że auto zostało ściągnięte z zachodu równo rok temu , pierwszy właścicel w Polsce nic z autem nie kombinował Na to by wychodziło. Ja mam takie wyposażenie w samochodzie oryginalnie - mam rozpiskę wyposażenia z ASO: - kierownica trójramienna - fotele kubełkowe - zawieszenie 1BE - skórzane poszycie kierownicy, gałki zmiany biegów i dźwigni ręcznego - podłokietnik To chyba tyle. Z tym, że nie ma tego nigdzie opisane jako S-line. Widoczne takie określenie na tego typu wyposażenie weszło w kolejnych latach.
  5. Hej chłopaki! Pozdrowienia z zagaramanicy! ;-) Udanego grillowania dziś na spocie! ;-)
  6. Błąd w temacie - AEB to silnik benzynowy
  7. O kurde... A z początku większość stawiała ten mod na przegranej pozycji... Jakby się udało coś zmajstrować, to i ja z wielką chęcią bym się na to pisał!!! :slina:
  8. A ja wybywam na wczasy... Po ciężkich przejściach - wszystko obracało się przeciwko mnie, jak na złość, ale w końcu się udało i odpocznę... Także trzymajcie się tam! Pzdr!
  9. No i jak chłopaki - dobre mielone? ;(
  10. Nie wiem. Nie jestem w temacie kół zamachowych znawcą. Przytoczyłem tylko przykład przeróbki.
  11. Nawet na tym forum jest topic jak zmienić dwumas na zwykłe koło zamachowe. Ale fakt, faktem w klekocie.
  12. Ja mam i bym wziął... bla bla bla, ale mnie jutro nie będzie... ;(
  13. Nie myśl tyle, bo zostaniesz myśliwym! Tylko zarzucaj tego po-lifta... Bo jak coś to ja chętnie przygarnę Twój teraźniejszy grill...
  14. Ładna sztuka. Ale faktycznie, to się może wydawać... a tam - kilkanaście koni różnicy. A prawda jest taka, że różnica jest ogromna. Dla mnie w każdym razie.
  15. Tyle dałeś czy za tyle chcesz sprzedać?!
  16. Zauważyłem, że ciężko... Ale nie nie-do-dostania, bo jak widać - wcześniej ludziska pisali, że udało się kupić nawet za połowę tej ceny!
  17. nowy przedni spojler ktory kosztowal 700 euro - najgorzej wydane 700 euro w życiu U mnie w mieście jeździ z takim czymś omega B Młodzi małżonkowie zasiadają do pierwszego obiadu który jest debiutem kulinarnym żony. - A czym kochanie nadziewałaś tego pieczonego kurczaka? - Jak to nadziewałam. Przecież nie był w środku pusty...
  18. Ja też cem od rs4!!! Ale nie za 400-coś PLN...
  19. Rozumiem. Dzięki za odpowiedzi. Ostatnio wyciągałem puszkę filtra powietrza i może coś ruszyłem. Wykasowałem błąd i zobaczymy czy pojawi się jeszcze. Auto jeździ raczej normalnie.
  20. Jest ktoś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie/a czy szukać odpowiedzi gdzie indziej?
  21. Hej, hej! Dzisiaj podpiąłem vaga i wywaliło mi taki błąd: Control Module Part Number: 8D0 907 558 E Component and/or Version: 1.8L R4/193 MOTR HS D02 Software Coding: 04001 Work Shop Code: WSC 06435 1 Fault Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 11-10 - Control Limit Not Reached - Intermittent Na forum doczytałem, że dotyczy to N75. Teraz pytania - trzeba od razu wymieniać, czy można coś z nim zrobić? Przeczyścić itp... No i czy dużo złego mogło się stać jeśli jeździłem tak przez kilka dni i butowałem sprzęta? Bo jeśli dobrze kminie to zaworek ten zapobiega przeładowywaniu suszarki... :/
  22. No wychodzi na to, że tak Dane tech same za siebie mówią: tdi ma większy moment więc niby powinien zbierać się lepiej na starcie, a aeb znowu powinien być trochę szybciejszy z paroma kuńmi więcej.
  23. do 210 łeb w łeb nic mnie nie dochodziłeś Dokładnie - łeb w łeb! No, ale właśnie przy tych 210 musiałeś puścić nogę z gazu, bo za szybko zostałeś w tyle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.