Treść opublikowana przez bakuś
-
Playstation 3 Slim premiera w przyszłym miesiącu
A mi się nie podoba. Chodzi oczywiście tylko o wygląd - błyszczący wygląda bardziej elegancko. Ten slim wygląda na takiego zwykłego/taniego-plastikowego. Mam 'dużego' ps3 w domu i bardzo fajne komponuje się z lcd-kiem samsunga w takim samym kolorze. A tak to co?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
masz jakies niemiłe wspomnienia z młodości Nie ma nic do śmiechu w tym temacie... Wbić w dupe nieoheblowany kołek, urwać jaja i wetknąć w gardło tak żeby zdechł - robiłbym tak każdemu złamasowi - z wielką satysfakcją. :ranting1:
-
[ALL B5] Dokładki do zderzaków S4 do B5
A ja mam właśnie 97 i sprawdzałem teraz dokładnie w papierkach, bo mam to wydrukowane i faktycznie jest to określane jako Sportpaket / sportpaket+ ...czyli późniejsze S-line (sport-line).
-
[ALL B5] Dokładki do zderzaków S4 do B5
mylisz się kolego, w b5 jest pakiet s-line i do tego oznaczenie to nie ma nic wspólnego ze zderzakami tylko jest to wyposażenie wnętrza właśnie , sory za OT kupiłem niedawno B5 AEB w Avancie , była wystawiona na aukcji jako S-Line co mnie zdziwiło bo przypuszczałem że nie było takiej wersji , z wypasu jest : (pisze to w porównaniu do mojego poprzedniego ADR-a) 1. kiera od Esy 2. półkubły z wersji 2.6 3. zawias 1BE 4. ori podłokietnik czy to jest ten S-line w B5 ??? czy ktoś sobie poprzekładał , dodam że auto zostało ściągnięte z zachodu równo rok temu , pierwszy właścicel w Polsce nic z autem nie kombinował Na to by wychodziło. Ja mam takie wyposażenie w samochodzie oryginalnie - mam rozpiskę wyposażenia z ASO: - kierownica trójramienna - fotele kubełkowe - zawieszenie 1BE - skórzane poszycie kierownicy, gałki zmiany biegów i dźwigni ręcznego - podłokietnik To chyba tyle. Z tym, że nie ma tego nigdzie opisane jako S-line. Widoczne takie określenie na tego typu wyposażenie weszło w kolejnych latach.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hej chłopaki! Pozdrowienia z zagaramanicy! ;-) Udanego grillowania dziś na spocie! ;-)
-
[B5 AEB] Brak mocy na ciepłym silniku
Błąd w temacie - AEB to silnik benzynowy
-
[ALL B5] Zegary a'la A5 przy starcie
O kurde... A z początku większość stawiała ten mod na przegranej pozycji... Jakby się udało coś zmajstrować, to i ja z wielką chęcią bym się na to pisał!!! :slina:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja wybywam na wczasy... Po ciężkich przejściach - wszystko obracało się przeciwko mnie, jak na złość, ale w końcu się udało i odpocznę... Także trzymajcie się tam! Pzdr!
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
było
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Buuu...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No i jak chłopaki - dobre mielone? ;(
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Nie wiem. Nie jestem w temacie kół zamachowych znawcą. Przytoczyłem tylko przykład przeróbki.
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Nawet na tym forum jest topic jak zmienić dwumas na zwykłe koło zamachowe. Ale fakt, faktem w klekocie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja mam i bym wziął... bla bla bla, ale mnie jutro nie będzie... ;(
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Nie myśl tyle, bo zostaniesz myśliwym! Tylko zarzucaj tego po-lifta... Bo jak coś to ja chętnie przygarnę Twój teraźniejszy grill...
-
[B5 AAH] Mój ostatni nabytek:) Czarne QUATTRO. 19", Gwint, soczewki S4
Ładna sztuka. Ale faktycznie, to się może wydawać... a tam - kilkanaście koni różnicy. A prawda jest taka, że różnica jest ogromna. Dla mnie w każdym razie.
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Tyle dałeś czy za tyle chcesz sprzedać?!
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Zauważyłem, że ciężko... Ale nie nie-do-dostania, bo jak widać - wcześniej ludziska pisali, że udało się kupić nawet za połowę tej ceny!
-
Strefa Śmiechu
nowy przedni spojler ktory kosztowal 700 euro - najgorzej wydane 700 euro w życiu U mnie w mieście jeździ z takim czymś omega B Młodzi małżonkowie zasiadają do pierwszego obiadu który jest debiutem kulinarnym żony. - A czym kochanie nadziewałaś tego pieczonego kurczaka? - Jak to nadziewałam. Przecież nie był w środku pusty...
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Ja też cem od rs4!!! Ale nie za 400-coś PLN...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Rozumiem. Dzięki za odpowiedzi. Ostatnio wyciągałem puszkę filtra powietrza i może coś ruszyłem. Wykasowałem błąd i zobaczymy czy pojawi się jeszcze. Auto jeździ raczej normalnie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jest ktoś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie/a czy szukać odpowiedzi gdzie indziej?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hej, hej! Dzisiaj podpiąłem vaga i wywaliło mi taki błąd: Control Module Part Number: 8D0 907 558 E Component and/or Version: 1.8L R4/193 MOTR HS D02 Software Coding: 04001 Work Shop Code: WSC 06435 1 Fault Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 11-10 - Control Limit Not Reached - Intermittent Na forum doczytałem, że dotyczy to N75. Teraz pytania - trzeba od razu wymieniać, czy można coś z nim zrobić? Przeczyścić itp... No i czy dużo złego mogło się stać jeśli jeździłem tak przez kilka dni i butowałem sprzęta? Bo jeśli dobrze kminie to zaworek ten zapobiega przeładowywaniu suszarki... :/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No wychodzi na to, że tak Dane tech same za siebie mówią: tdi ma większy moment więc niby powinien zbierać się lepiej na starcie, a aeb znowu powinien być trochę szybciejszy z paroma kuńmi więcej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do 210 łeb w łeb nic mnie nie dochodziłeś Dokładnie - łeb w łeb! No, ale właśnie przy tych 210 musiałeś puścić nogę z gazu, bo za szybko zostałeś w tyle.