Treść opublikowana przez bakuś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Od tysiąca?! Nie wierze...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hej! :) Może mi ktoś podpowiedzieć w jaki sposób wystawić ogłoszenie w dziale sprzedam?!?!?!?!
-
[B5 AEB] Jakiej średnicy powinien być DownPipe ?
Jak w temacie. Chcę wyrzucić katalizator i zamontować w moim 1.8T downpipe. Jakiej średnicy powinien być?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtekce, a masz coś dłubane przy samochodzie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtekce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A-ha, to Ty mi tak próbowałeś uciekać. Dobra, następny...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mi również było miło poznać! Tylko teraz kto jest kto?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
haha
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To ja chętnie wezmę ze sobą węgiel i podpałkę w takim razie, tak na przywitanie... hehe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wszystko wiem... GoogleMaps pokazuje mi 6 lokalizacji: http://maps.google.pl/maps?q=na%C5%82%C4%99%C5%BCe&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wl Czy to któraś z nich? Ew. okolice któreś z nich?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak, damian25 już wcześniej napisał, że spot odbędzie się w Nałężu... Jednak nic mi to nie mówi!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To fajnie. A może mi ktoś pokrótce wyjaśnić gdzie jest miejsce spot-kania? [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 16:45_________________________________________________Oczywiście chodzi mi o jutrzejszy w Bielsku.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Macie jutro spot???
-
[B5 AEB] Dziwny dźwięk - czy to normalne (filmiki) ?
Ok, tak zrobię. Dzięki za rady! Jak do czegoś dojdę - dam znać.
-
[B5 AEB] Dziwny dźwięk - czy to normalne (filmiki) ?
Hm... Jutro, jak znajdę chwilę czasu, to wpierw spojrzę od spodu na napinacze i paski. Jeśli wszystko będzie grało to kupię ten zbiorniczek i wymienię. Kilka dyszek, a może akurat. Jak to nie pomoże przyjrzę się dokładnie samej pompie wsp.
-
[B5 AEB] Problem z przyspieszeniem
adams, wesz - czy chodzi o taki dźwięk - http://w392.wrzuta.pl/film/5fTOkH2Avgs/20090704003 ??? Czy ten dźwięk może dawać któryś z napinaczy ??? Przepraszam, że wcinam się w wątek, ale założyłem swój temat i jak na razie zostaje bez odpowiedzi... ;(
-
[B5 AEB] Dziwny dźwięk - czy to normalne (filmiki) ?
Witam. Poniżej przedstawiam krótkie filmiki, na których słychać niepokojący mnie dźwięk - bzyczenie. Film pierwszy nakręcony podczas jazdy. Część pierwsza to powolne toczenie z górki na luzie z lekko wciśniętym gazem i łagodne kręcenie kierownicą. Po około 30 sekundach wrzucenie biegu pierwszego i dalsza jazda na małym gazie plus kręcenie kierownicą, ale gwałtowniejsze. Jak można łatwo zauważyć dźwięk słychać tylko po dodaniu gazu. Kręcenie kierownicą zmienia tylko jego natężenie. W momencie gdy puszczę gaz i dalej kręcę kierownicą, dźwięku nie ma. Kolejny film nakręcony już na zewnątrz przy otwartej masce. Myślałem, że dźwięk, przy otwarciu przepustnicy będzie wydobywał się z okolic serwa. O dziwo (!) wydobywał się z miejsca kręconego przez kilka początkowych i ostatnich sekund na niżej pokazanym filmiku. Czyli pod kolektorem dolotowym i przed silnikiem (w tych miejscach, nasłuc**jąc, jest najintensywniejszy. Co do cholery wydaje taki dźwięk? Myślę, że nie jest on normalny. No i ostatni filmik - bonusowy - ukazuje zachowanie płynu w zbiorniczku wyrównawczym. Czy takie zachowanie płynu jest normalne? Może jest to powiązane z irytującym mnie dźwiękiem?! :wallbash: Proszę o opinie osób, które są w temacie. Ps. Mam nadzieję, że wątek umieściłem w odpowiednim dziale. Szczerze, to nie wiedziałem do końca gdzie go wrzucić...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W takim razie jeśli znajdę czas, to bardzo chętnie! Ja też właśnie zacząłem łikend z zimnym łiskaczem... :gwizdanie: Zdrówko.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hej chłopaki! Czy ma ktoś z okolic B5 z AEB? Chciałbym, o ile oczywiście mogę wpaść kiedyś na spot. Do was chyba mam najbliżej...
-
[B5 ADR] 4 wheel by seb2sjc ,nowe foty 2 str.
Dokładnie, wrzucając glebę i ładną felgę idzie z sukcesem upiększyć prawie każde autko! Mimo, że sedan i mimo, że granatowy to prezentuje się ładnie. Tylko ten silnik... ;(
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Nie będę oryginalny, ale - kolektor superancki!
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Op, sorry! Nie zauważyłem tematu z B5... ;-) Dzięki.
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Jak wygląda sprawa ze zmianą tarcz na 312, ale w B5 ??
-
[B6 AVF] Kompresor nie chłodzi
Czekam z niecierpliwością.