Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. Pozdro dla gościa, który dzisiaj prawie się rozwalił na zakręcie północnej i warszawskiej w Jastrzębiu Zdroju wyprzedzając mnie czarnym sedanem B5 z oznaczeniami 1.8T ... Chyba na tablicach SWD. To ktoś stąd?
  2. po co sciagac relingi? Z relingami i malowanym dachem avanty wygladaja super!
  3. Kazdy kolor inny i nie ma bananowego Jedynie te z trzeciego linku odrobine podobny kolor. Mam takie same plany. :gwizdanie: Ewentualnie srodek - skora perforowana...
  4. arek87 - sorry, z radosci zapomnialem podziekowac za schemat! dzieki wielkie !!!!!
  5. Gratuluje, masz auto chipowane przez ABT. A ta naklejka to plomba, aby nikt nie otwierał ECU. thx Auto calkiem inaczej reaguje na gaz - wczesniej, jak wciskalem gaz mocniej od razu to jechalo znacznie gorzej niz gdy dodawalem go stopniowo. Teraz, jak mu depne to auto gdzies powyzej 4 tys obr/min dostaje takiego strzala mocy, ze... hehe Trzeba udac sie na jakas hamownie na slasku i sprawdzic jak to wyglada na wykresie.
  6. Brak mocy http://www.autokrata.pl/lod/7017/audi_r8_spider/ Jest juz temat na forum. Tylko dlaczego nazwali to cabrio jak alfe (spider)? :|
  7. Mozliwe, bo nie wiem co to za znaczek, ale uznalem, ze warto pokazac.
  8. Dobre! Czyli N75 mam podpiety pod DV, a WG pod co? Pod kolektor chyba? Ladny misz-masz. Szkoda, ze jest ciemno, bo bym do auta polecial i juz w tym grzebal... :>
  9. Bardzo prosze, bo wrzucilem wiekszy felunek i doskwiera mi brak pelnego doladowania (czyt. pelnej mocy w wyzszym zakresie obrotow).
  10. Zrobię zdjęcie później jak to u mnie wygląda.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 14:32_________________________________________________http://img3.imageshack.us/gal.php?g=img5025u.jpg Na zdjeciu nr 2 krotki opis - prosze o pomoc(?)
  11. Pasuje W końcu to te same OOOO. Zarówno przedlift, polift, S4, RS4 i dowolnie można je przekładać. Nie byłbym tego taki pewien: http://img198.imageshack.us/gal.php?g=img5034p.jpg
  12. Zauważyłem, że często w UK robią takiego rodzaju drastyczne filmy żeby uświadomić ludziom niektóre rzeczy. Myślę, że dobre to jest, bo bardzo wpływa na oglądającego.
  13. Dzięki za pomoc. Poszukam, zamówię, zamontuję i zobaczymy czy coś pomoże.
  14. wymień te paskudne ori wężyki i podłącz poprawnie dv i n75 . 0,3 bara jest jak sie jeżdzi z ciągle otwartym wg Na jakie konkretnie byś mi polecił wymienić?
  15. A mogę prosić o pomoc? Szukałem i naprawdę przykładałem się do tego...
  16. W takim razie co to jest to pierwsze na rurze dolotu zaczynając od puszki filtra? Jak wyciągałem N75 to jeden z przewodów, który był podpięty pod niego był też podpięty pod DV (na to wychodzi), ale bardzo lekko - praktycznie w ogóle się nie trzymał - ruszyłem N75 i spadł. Założyłem, ale nic się nie zmieniło... Chociaż... Wydawało mi się, jak teraz jechałem autem, że wskazówka wskaźnika doładowania nie dochodzi teraz do 0.3 bara, a zatrzymuje się zaraz przed, minimalnie. Może jednak miało/ma to jakiś wpływ? Pod jaką nazwą szukać DV w sklepach/na Allegro? Jak się to inaczej nazywa?
  17. N75 sprawdzałem, ale może będzie trzeba do tego wrócić... Dv to ten pierwszy osprzęt na rurze dolotu łączącej turbo z puszką filtra powietrza, tak? Potem jest podłączony N75 i jeszcze kolejne COŚ Co to to ostatnie? Robiłeś ten test na załączonym silniku czy da się to zrobić na "sucho"? Jeśli mam już zamontowany wskaźnik ciśnienia to manometr nie będzie potrzebny chyba.
  18. Ja nie moge! Jon Lajoie moim nowym idolem! Koles jest niesamowity! Konkretne teksty.
  19. Bo widziałem... hehe ;-) Nie no... Po tym, że miałem możliwość osobiście przejechać się i porównać z inną AEB. Przepływka daje ponad 120mg/s przy ok. 6000 obr./min. więc jest tak jak być powinno. Kurde no... Nie mam teraz kompletnie czasu. Konieczne jest wyjmowanie turbo? Tak czy siak będę je wyjmował, bo już DP czeka, ale to w późniejszym terminie... :/
  20. Hej. Jak w temacie: kilka dni temu montowałem nowo zakupiony wskaźnik doładowania i według zaleceń z forum przeprowadziłem wężyk do kabiny przez skrzynkę komputera. Co się okazało, mam naklejoną naklejkę jak na zdjęciu - http://img34.imageshack.us/i/20090907060.jpg/ Przepraszam za jakość, ale zdjęcie robione kalkulatorem - nie noszę ze sobą cyfrówki hehe ;-) I jak można zauważyć na zdjęciu są takie oto napisy: nadruk ABT i do tego jakieś seryjne oznaczenia plus czarnym pisakiem AEB i czerwonym 000687 (chyba ). I teraz pytanie pierwsze: wydaje mi się, że naklejka ta może świadczyć o ingerencji firmy ABT w mój ECU, czy tak?! No i kolejne z tym związane: po zamontowaniu wskaźnika okazało się, że turbo daje ciśnienie max 0,3 bara. Z tym, że auto jeździ jak inne (seria z doładowaniem 0,6 bara). Uznałem, że coś jest nie tak i zacząłem od szukania nieszczelności w dolocie - nie znalazłem. Potem (wedle rad znalezionych na forum) odłączyłem N75 (chyba taka kosta z trzema krućcami) i zaślepiłem wszystkie wężyki - bez wpływu na pracę silnika i turbo. Ale potem dojrzałem, że sztanga gruszki(?) WG(?) nie rusza się w ogóle w momencie kiedy dodaję gazu mało/dużo/popuszczam/itd. Pytanie drugie: czy to, że ten pręt idący do tego ustrojstwa gruszka/WG/aktuator czy jak się to tam nazywa nie reaguje na nic ma wpływ na zbyt małe ciśnienie doładowania? Oraz pytanie trzecie: dzwoniłem do wojtekce i doradził mi żebym zrobił logi, wrzucił na forum i koledzy udzielą mi pomocy, ale nie wiem które grupy zlogować - proszę o podpowiedź. Logi dynamicznie i statyczne jak mniemam. Dzięki wszystkim za pomoc!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.