Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. bakuś odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Pomyśleć nad dobrym, własnym biznesem panowie. Ja, jak skończyłem szkołę to po dwóch podejściach u prywaciarzy zrezygnowałem, mimo, że za każdym razem udało mi się dostać wymarzone stanowisko. Szkoda nerwów na wykłócanie się o własne pieniądze.
  2. http://demotywatory.pl/339361/Wielki-darmat jastrzębie...
  3. http://demotywatory.pl/339361/Wielki-darmat jastrzębie...
  4. Mi się audi coupe podobają te stare... [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 09:30_________________________________________________http://image.automotive.com/f/features/9653147+pheader/epcp_0201_04_z+1983_audi_quattro+top_view.jpg
  5. dziń-dy-bry godzic, tu masz wzór, który chyba cie interere - od forumowicza - http://allegro.pl/item800489473_5x112_audi_vw_sharan_passat_alu_15_opony_igla.html
  6. ja przez pol roku szukalem b4 avant 2.8 quattro climatronic, bo chcialem robic a'la rs2 i duuupa!
  7. buuu, szkoda, bo bym chętnie się dowiedział czy to coś warte.
  8. Dzieciarnia do łóżka spać! :bicz3:
  9. A co z tym co moskal miał testować??? Połowe tańszy od 007 więc ciekawa propozycja moim zdaniem...
  10. No i co z tego się, że chwalił, był świadomy czy nie? Cwaniak i tyle, bo jakby mu zależało na tym żeby ugodowo sprawę załatwić to by może i sam zaproponował zwrot choćby części (powiedzmy dwie stówki) pieniążków żeby zbychzz nie czuł niesmaku. Podejrzewam, że wszyscy, którzy udzielają się w tym wątku negocjowali przy czy po kupnie po to właśnie żeby czuć większą satysfakcję po transakcji. Ale to tak apropo.
  11. Pany, dwie sprawy: Nie działa mi podgrzewanie prawego lusterka - macie na to jakąś radę? I druga - szukam jakiegoś busa ew. małego dostawczaka typy caddy, courier itp diesla byle by tanie to było, bo mnie serce już boli na zajeżdżanie w pracy mojego autka.
  12. Po prostym dwupasie to każdy głupi potrafi deptać...
  13. Uhhh, mi wciąż jest ciężko po tym żarciu.
  14. Czuję się zgorszony tym dowcipem.
  15. W Jastrzębiu. Na wiadukcie koło nowej stacji Orlenu. Często tam stoją i zwracam zazwyczaj uwagę podczas jazdy czy nie widać białego śmietnika z czerwonym okiem... No, ale dzisiaj byłem czymś innym zajęty.
  16. Ważne żeby miały wzór, do którego ciężko dorobić klucz domowym sposobem. A najlepiej to na śrubach samemu dorobić sobie unikalny wzór i przerobić pod niego klucz.
  17. Piłem cole i się zasłuchałem w muzyce, i mi pstryknęło... Zaraz zawróciłem i podjechałem do miejskich. Masakra - co minute 3 zdjęcia im robiło co najmniej.... Chcieli mi więcej dać, bo miałem jeszcze pasy niezapięte, ale udało się załatwić sprawę ugodowo.
  18. No pewnie Wojtek i to nie raz. Mnie dzisiaj śmietnik złapał... 138 na 50...
  19. Nowak, pokaż mi te dobre śrubki Nie zrozum mnie źle, sam mam śruby zabezpieczające, ale nie ma większego problemu z odkręceniem kół nawet z dobrymi, firmowymi śrubami... niestety. :/
  20. to dojedziesz sam No nie ma sprawy, tylko ja nie wiem gdzie to jest :> Jak to nie wiesz? Ja jestem z Jastrzębia i jak słyszę hasła "golono i chybie" to od razu wiem o jaką miejscówkę chodzi!!!
  21. I najgorsze jest to, że można zastać taki widok nawet jak ma się śruby zabezpieczające... ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.