Treść opublikowana przez bakuś
-
Pracy szukam
Pomyśleć nad dobrym, własnym biznesem panowie. Ja, jak skończyłem szkołę to po dwóch podejściach u prywaciarzy zrezygnowałem, mimo, że za każdym razem udało mi się dostać wymarzone stanowisko. Szkoda nerwów na wykłócanie się o własne pieniądze.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://demotywatory.pl/339361/Wielki-darmat jastrzębie...
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/339361/Wielki-darmat jastrzębie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mi się audi coupe podobają te stare... [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 09:30_________________________________________________http://image.automotive.com/f/features/9653147+pheader/epcp_0201_04_z+1983_audi_quattro+top_view.jpg
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dziń-dy-bry godzic, tu masz wzór, który chyba cie interere - od forumowicza - http://allegro.pl/item800489473_5x112_audi_vw_sharan_passat_alu_15_opony_igla.html
-
[ALL] [b4 coupe AAH]Moje toczydełko
ja przez pol roku szukalem b4 avant 2.8 quattro climatronic, bo chcialem robic a'la rs2 i duuupa!
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
buuu, szkoda, bo bym chętnie się dowiedział czy to coś warte.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzieciarnia do łóżka spać! :bicz3:
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
A co z tym co moskal miał testować??? Połowe tańszy od 007 więc ciekawa propozycja moim zdaniem...
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
No i co z tego się, że chwalił, był świadomy czy nie? Cwaniak i tyle, bo jakby mu zależało na tym żeby ugodowo sprawę załatwić to by może i sam zaproponował zwrot choćby części (powiedzmy dwie stówki) pieniążków żeby zbychzz nie czuł niesmaku. Podejrzewam, że wszyscy, którzy udzielają się w tym wątku negocjowali przy czy po kupnie po to właśnie żeby czuć większą satysfakcję po transakcji. Ale to tak apropo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany, dwie sprawy: Nie działa mi podgrzewanie prawego lusterka - macie na to jakąś radę? I druga - szukam jakiegoś busa ew. małego dostawczaka typy caddy, courier itp diesla byle by tanie to było, bo mnie serce już boli na zajeżdżanie w pracy mojego autka.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dokładnie, grochówa i szaszłyki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Po prostym dwupasie to każdy głupi potrafi deptać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Uhhh, mi wciąż jest ciężko po tym żarciu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czuję się zgorszony tym dowcipem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W Jastrzębiu. Na wiadukcie koło nowej stacji Orlenu. Często tam stoją i zwracam zazwyczaj uwagę podczas jazdy czy nie widać białego śmietnika z czerwonym okiem... No, ale dzisiaj byłem czymś innym zajęty.
-
Skradzione kola
Ważne żeby miały wzór, do którego ciężko dorobić klucz domowym sposobem. A najlepiej to na śrubach samemu dorobić sobie unikalny wzór i przerobić pod niego klucz.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piłem cole i się zasłuchałem w muzyce, i mi pstryknęło... Zaraz zawróciłem i podjechałem do miejskich. Masakra - co minute 3 zdjęcia im robiło co najmniej.... Chcieli mi więcej dać, bo miałem jeszcze pasy niezapięte, ale udało się załatwić sprawę ugodowo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No pewnie Wojtek i to nie raz. Mnie dzisiaj śmietnik złapał... 138 na 50...
-
Skradzione kola
Nowak, pokaż mi te dobre śrubki Nie zrozum mnie źle, sam mam śruby zabezpieczające, ale nie ma większego problemu z odkręceniem kół nawet z dobrymi, firmowymi śrubami... niestety. :/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to dojedziesz sam No nie ma sprawy, tylko ja nie wiem gdzie to jest :> Jak to nie wiesz? Ja jestem z Jastrzębia i jak słyszę hasła "golono i chybie" to od razu wiem o jaką miejscówkę chodzi!!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja zamawiam z grilla- Skradzione kola
I najgorsze jest to, że można zastać taki widok nawet jak ma się śruby zabezpieczające... ;( - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu