Treść opublikowana przez bakuś
-
[B5 AEB] Wykres po programie u GoodHope
Ładnie to wygląda. Ja muszę w końcu pojechać na hamownię i sprawdzić co mi to ABT w końcu daje. A tak BTW: w dziale 'oferta' na stronie goodhope.pl - naprawa oraz korekta liczników
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Będę musiał spróbować rozwiercić...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
CHOOOPOOOKI... Ma ktoś patent na zardzewiałe od nowości śrubki trzymające ramkę rejestracji w klapie bagażnika?! ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Z tym zapałem do zdjęć, to tak jak z tym paintballem...
-
Spotkania na drodze
Sorry za OT, ale dlaczego .eu z .pl tak strasznie się nie lubią?!
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
Oczywiście, że nie będzie. Pisałem o tym kilka postów wcześniej.
-
Pracy szukam
Ja nie moge... Jak ludzie godzą się pracować za takie PIENIĄDZE?! I jak nie wstyd pracodawcom proponować takie PIENIĄDZE?! ;(
-
Pracy szukam
4 złote za godzine ? ! ? ! ? ! ...
-
Pracy szukam
haha No, tak lepiej siedzieć u kogoś nic nie robić i żądać nie wiadomo ile za swoją 'pracę'.
-
Pracy szukam
Mam...ale wierz mi nie jest lekko Mam i ja... ale co z tego? jeżeli chcesz coś osiągnąć, wznieść się ponad ten syf to i tak trzeba zapierd...lać No oczywiście!!! Bez pracy nie ma kołaczy, nie? Poza tym klient sam nie przyjdzie, trzeba się starać, a nie siedzieć na d*pie. Ale praca dla siebie daje satysfakcję. Mi w każdym razie i to ogromną. Nawet jak jestem wymordowany jak koń po łesternie, bo robie jakieś zlecenie cały miesiąc po kilkanaście godzin dziennie. Zresztą zajmuję się tym co lubię. Poza tym ja bardzo źle się czuję pracując U kogoś, a nie DLA kogoś.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
B8-dziesiąt hahaha
-
[B5 AJM] Odgłosy przepływu płynu pod przednią szybą ?
A co ma ustawiony na HI klimatronik do zapowietrzonego układu chłodzenia?
-
Alpy Austriackie - może ktoś coś polecić?
Podłączam się do tematu. Rok temu nie udało się wyjechać za granicę na dechę. W tym koniecznie muszę wybrać się na Słowację lub do Austrii.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
remonty dachów, wież gsm, dylatacje, zbijanie tynków, montaż/demontaż konstrukcji itp. ale więcej mam spawania
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a hehe W moim opisie masz.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No jak co? Pracuję...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co ty mnie boniu przepraszasz? Nie martw się, ja robię po 16h dziennie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
HHHamownia
-
Pracy szukam
Mam...ale wierz mi nie jest lekko Na serio? No nie mów, nie wiedziałem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zawsze można się dogadać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hahahahhahahahahahahaha :polew: :polew: :polew:
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Coś źle czytałeś... kupujący chce zwrócić towar sprzedawcy ze względu na to, że ten zapewniał go o tym iż turbo NIE BYŁO regenerowane, a było. Bardzo prosta sprawa. I wyjście też jest proste moim zdaniem - sprzedawca oddaje część pieniędzy kupcowi i załatwione. Wilk syty i owca cała.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
czekam na filmik z pierwszej próby odpalania!!!
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
No i właśnie... kolejny argument za tym z kim mamy do czynienia.
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
U mnie w mieście (Jastrzębie Zdrój) kolega ma firmę z branży reklamowej i jestem z nim na wiosnę umówiony na klejenie dachu folią (kolor). Koszt 300-350zł. Folia najwyższej jakości z gwarancją - o ile dobrze pamiętam - na 5 lat, ale trzyma dużo więcej (sprawdzone). Wybrałem folie ze względu na to, że jak mi się znudzi to mogę ją zerwać - lakierowanie jest w podobnej cenie, ale potem może być problem jak mi się odwidzi lub jak będę chciał sprzedać autko. [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 11:37_________________________________________________Aha - i wcale nie ma problemów z innym odcieniem lakieru. Nie po roku w każdym razie... Tak z 5-7 lat ;-)