Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. Ładnie to wygląda. Ja muszę w końcu pojechać na hamownię i sprawdzić co mi to ABT w końcu daje. A tak BTW: w dziale 'oferta' na stronie goodhope.pl - naprawa oraz korekta liczników
  2. Będę musiał spróbować rozwiercić...
  3. CHOOOPOOOKI... Ma ktoś patent na zardzewiałe od nowości śrubki trzymające ramkę rejestracji w klapie bagażnika?! ;(
  4. Z tym zapałem do zdjęć, to tak jak z tym paintballem...
  5. Sorry za OT, ale dlaczego .eu z .pl tak strasznie się nie lubią?!
  6. Oczywiście, że nie będzie. Pisałem o tym kilka postów wcześniej.
  7. bakuś odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja nie moge... Jak ludzie godzą się pracować za takie PIENIĄDZE?! I jak nie wstyd pracodawcom proponować takie PIENIĄDZE?! ;(
  8. bakuś odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    4 złote za godzine ? ! ? ! ? ! ...
  9. bakuś odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    haha No, tak lepiej siedzieć u kogoś nic nie robić i żądać nie wiadomo ile za swoją 'pracę'.
  10. bakuś odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam...ale wierz mi nie jest lekko Mam i ja... ale co z tego? jeżeli chcesz coś osiągnąć, wznieść się ponad ten syf to i tak trzeba zapierd...lać No oczywiście!!! Bez pracy nie ma kołaczy, nie? Poza tym klient sam nie przyjdzie, trzeba się starać, a nie siedzieć na d*pie. Ale praca dla siebie daje satysfakcję. Mi w każdym razie i to ogromną. Nawet jak jestem wymordowany jak koń po łesternie, bo robie jakieś zlecenie cały miesiąc po kilkanaście godzin dziennie. Zresztą zajmuję się tym co lubię. Poza tym ja bardzo źle się czuję pracując U kogoś, a nie DLA kogoś.
  11. A co ma ustawiony na HI klimatronik do zapowietrzonego układu chłodzenia?
  12. Podłączam się do tematu. Rok temu nie udało się wyjechać za granicę na dechę. W tym koniecznie muszę wybrać się na Słowację lub do Austrii.
  13. remonty dachów, wież gsm, dylatacje, zbijanie tynków, montaż/demontaż konstrukcji itp. ale więcej mam spawania
  14. Co ty mnie boniu przepraszasz? Nie martw się, ja robię po 16h dziennie...
  15. bakuś odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam...ale wierz mi nie jest lekko Na serio? No nie mów, nie wiedziałem...
  16. hahahahhahahahahahahaha :polew: :polew: :polew:
  17. Coś źle czytałeś... kupujący chce zwrócić towar sprzedawcy ze względu na to, że ten zapewniał go o tym iż turbo NIE BYŁO regenerowane, a było. Bardzo prosta sprawa. I wyjście też jest proste moim zdaniem - sprzedawca oddaje część pieniędzy kupcowi i załatwione. Wilk syty i owca cała.
  18. czekam na filmik z pierwszej próby odpalania!!!
  19. No i właśnie... kolejny argument za tym z kim mamy do czynienia.
  20. U mnie w mieście (Jastrzębie Zdrój) kolega ma firmę z branży reklamowej i jestem z nim na wiosnę umówiony na klejenie dachu folią (kolor). Koszt 300-350zł. Folia najwyższej jakości z gwarancją - o ile dobrze pamiętam - na 5 lat, ale trzyma dużo więcej (sprawdzone). Wybrałem folie ze względu na to, że jak mi się znudzi to mogę ją zerwać - lakierowanie jest w podobnej cenie, ale potem może być problem jak mi się odwidzi lub jak będę chciał sprzedać autko. [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 11:37_________________________________________________Aha - i wcale nie ma problemów z innym odcieniem lakieru. Nie po roku w każdym razie... Tak z 5-7 lat ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.