Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. A ja przyznam szczerze, że dla mnie troche lipa... :/ Odrobinę oko nacieszyłem ( ) i nic poza tym.
  2. Ty to jesteś już 'stary kawaler'... :D:D I jak Boniu, podobało Ci się na SCP?
  3. Ja również pozdrawiam chłopaków z SCP !!! I dzięki za użyczenie grilla.
  4. Będzie dobrze Maciej, będzie dooobrze... :polew:
  5. Boniu, o której jedziesz? [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 22:48_________________________________________________Bo ja będę koło 13-tej dopiero, a chłopaki z A4-klubu będą się ustawiać gdzieś w Kato już koło 10-tej rano.
  6. To Ce-Ha czy samo Ha w końcu?
  7. Nie, nie carbon. Kolor. Carbonowe to szykują sie lusterka, ale nie ofoliowane...
  8. Mi tam łobojętnie Bylebym nie miał znacznie dalej, bo będę musiał pomyśleć nad spotami Jastrzębie/Żory/Wodzisław....
  9. drukowaną - rozlewaną/nalewaną... Nie pamiętam, nie znam się, ale ma to robić mój kolega i dostałem zapewnienie, że będzie pico bello. :gwizdanie:
  10. Nie, lakierowi pod spodem nic nie będzie. Widziałeś kiedyś taksówkę z niemiec oklejoną folią zamias lakierowaną na kremówkę? Po zdjęciu folii z całego auta - wygląda jak nówka z salonu.
  11. A ja dzisiaj dowiedziałem się, że wyklejenie mojego dachu odpowiednią folią będzie kosztowało 270zł...
  12. mi pompa całkiem padła i czekam na nową...
  13. Ojciec pewnie jeździ Matizem a chłopak po lekcjach obciągnął setki kilometrów druta bogatych biznesmenów i w końcu się dorobił... szkoda, że będzie musiał zacząć wszystko od początku Zlukajcie to:O http://odsiebie.com/pokaz/3715499---c181.html Oj Nippo mnie by to nawet do głowy nie przyszło... Nie chce wiedzieć skąd masz takie pomysły... Mam nadzieję żę nie z autopsji... :polew: :polew: Siemianku.. gdybym to wziął z autopsji to jeździłbym przynajmniej A4 B8 :gwizdanie: A tak na poważnie to jak ktoś oglądał film "Doberman" to wie o co chodzi Nie chciałem nic komentować, ale nie dałem rady... hahahhahahahahaah :polew:
  14. GŁOSOWAĆ !!! :) http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/odp_all_b5_lipiec_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67124.795.html Ale muszę sobie kogoś z dobrym aparatem skołować i porobić kilka ciekawych ujęć na które mam pomysł.
  15. Trzeba było od razu szukać RS4 albo z Porsche.
  16. Kurde, daleko mam...
  17. mógłby [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 23:40_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/odp_all_b5_lipiec_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67124.795.html GŁOSOWAĆ !!! :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.