Treść opublikowana przez bakuś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja przyznam szczerze, że dla mnie troche lipa... :/ Odrobinę oko nacieszyłem ( ) i nic poza tym.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty to jesteś już 'stary kawaler'... :D:D I jak Boniu, podobało Ci się na SCP?
-
Spotkania na drodze
Ja również pozdrawiam chłopaków z SCP !!! I dzięki za użyczenie grilla.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Będzie dobrze Maciej, będzie dooobrze... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Boniu, o której jedziesz? [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 22:48_________________________________________________Bo ja będę koło 13-tej dopiero, a chłopaki z A4-klubu będą się ustawiać gdzieś w Kato już koło 10-tej rano.
-
AUDI S4 SID
To Ce-Ha czy samo Ha w końcu?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
Nie, nie carbon. Kolor. Carbonowe to szykują sie lusterka, ale nie ofoliowane...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mi tam łobojętnie Bylebym nie miał znacznie dalej, bo będę musiał pomyśleć nad spotami Jastrzębie/Żory/Wodzisław....- Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
drukowaną - rozlewaną/nalewaną... Nie pamiętam, nie znam się, ale ma to robić mój kolega i dostałem zapewnienie, że będzie pico bello. :gwizdanie:- Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
czym tym?- Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
Nie, lakierowi pod spodem nic nie będzie. Widziałeś kiedyś taksówkę z niemiec oklejoną folią zamias lakierowaną na kremówkę? Po zdjęciu folii z całego auta - wygląda jak nówka z salonu.- Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
A ja dzisiaj dowiedziałem się, że wyklejenie mojego dachu odpowiednią folią będzie kosztowało 270zł...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mi pompa całkiem padła i czekam na nową...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
joł ludziska !- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ojciec pewnie jeździ Matizem a chłopak po lekcjach obciągnął setki kilometrów druta bogatych biznesmenów i w końcu się dorobił... szkoda, że będzie musiał zacząć wszystko od początku Zlukajcie to:O http://odsiebie.com/pokaz/3715499---c181.html Oj Nippo mnie by to nawet do głowy nie przyszło... Nie chce wiedzieć skąd masz takie pomysły... Mam nadzieję żę nie z autopsji... :polew: :polew: Siemianku.. gdybym to wziął z autopsji to jeździłbym przynajmniej A4 B8 :gwizdanie: A tak na poważnie to jak ktoś oglądał film "Doberman" to wie o co chodzi Nie chciałem nic komentować, ale nie dałem rady... hahahhahahahahaah :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pijusy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
eee... szkoda bo ja mam pysytrzy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na PC, X360 czy PS3 ???- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jaki bulwers :nabijasie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
GŁOSOWAĆ !!! :) http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/odp_all_b5_lipiec_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67124.795.html Ale muszę sobie kogoś z dobrym aparatem skołować i porobić kilka ciekawych ujęć na które mam pomysł.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dziki za spota pedałki- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Trzeba było od razu szukać RS4 albo z Porsche.- Strefa Śmiechu
Kurde, daleko mam...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mógłby [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 23:40_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/odp_all_b5_lipiec_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67124.795.html GŁOSOWAĆ !!! :) - Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem