Treść opublikowana przez bakuś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
UFFF, u mnie okazało się, że tylko termostat się zaciął. Już kupiłem, jeszcze tylko jutro wymienię i po sprawie. Jakby to kogoś interesowało... hahhahahahha :polew: :polew:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
chętnie przytulę 312 jak będziesz się ich pozbywał...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek, wiesz może czym różni się twój silnik od mojego?[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 20:12_________________________________________________W sensie APU / AEB- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tego się obawiam... :polew: :kox:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co tam za szmaty masz godzic?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
alkoholyky he he he- [B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
a niby dlaczego ? ja jeżdżę na garminie i jestem mega zadowolony Ja jeździłem z tym i z tym. Tomtom znacznie bardziej przypadł mi do gustu - bardziej czytelny, pomocny, bla bla bla...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja pierdziuuu, ale zapitalacie z tymi stronami chlopaki. ciezko ogarnac.- Strefa Śmiechu
:shocked: :blink: :sick3: to jest strefa smiechu!- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale żeście się rozpisali... gryfi, jak kupisz s4 c4 to ci ją porysuje kluczem!!! tylko patrz przy kupnie w jakim stanie są ufo.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dobra chłopaki, spadam spać, bo byłem dzisiaj nogę naprawiać i jestem wykończony. Narazicho!- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ilością zaworów. stary - 174 ma 24 o ile dobrze pamiętam, a nowszy ma 30. Dobrze piszę? [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:08_________________________________________________specjalysty sie odezwaly :decayed: :naughty: :naughty: :evil:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jeszcze mnie nie stać. Najeździłem się już trochę 4.2 audi i 4.3 mercedesa, i ciarki mnie przechodzą za każdym razem jak przypomnę sobie jazdę V8... brrrrr W sumie spokojna jazda mega droższa nie jest (o paliwo mi chodzi), ale ogólnie eksploatacja... [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:02_________________________________________________ W a4 są: - 2.4 165km - 2.6 150km - 2.8 174km - 2.8 192km albo 193 nie pamietam dokladnie to jesli chodzi o wolnossace V6.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
O przepraszam bardzo. Miałem kilka i miło wspominam. W sumie lubię diesle, ale kocham benzynkę w układzie ffffffałłłłłłł- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
aaaaaaaaaaaaa w d*pie mam diesla... chodzi mi po glowie czasami czy nie kupic sobie na powrot 2.8 30V. Fakt faktem, nie jest to V8, ale tez bardzo przyjemny.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ty mi tu nie spamuj!!! wymień silnik i będzie pogadali....- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek, kurde, to napisz wprost, że trzeba do Ciebie napisać, a nie...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja tak... codziennie nie ma sie z czego cieszyc za szybko sie taka drobna kasa rozchodzi to ja prosze o pomoc w takim razie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja nie dostaję wypłat...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No gregory mi teraz napisał żebym sprawdził czy pompa wody działa. Jutro na to spojrzę. Wojtek, jaki koszt wymiany? ;( ;( ;(- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A mi się dzisiaj auto zagotowało... ;( ;( ;( Byłem przed chwilą sprawdzić vagiem i wyskoczyło, że g62 signal to low. Skasiłem i się nie wyświetliło. Czyżby podczas szalenie po dziurach czujnik temperatury cieszy chłodzącej się poluzował? Cholera, nie lubię takich sytuacji. Niby idiotoodporny silnik, ale boję się, że coś się mogło uszkodzić... :doh1:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja sie pisze- Ciekawe filmy warte obejrzenia
W końcu film dla jankesów. Nie ma się co śmiać.- [B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
ja polecam tomtoma, a garmina wrecz odwrotnie. - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE