Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. UFFF, u mnie okazało się, że tylko termostat się zaciął. Już kupiłem, jeszcze tylko jutro wymienię i po sprawie. Jakby to kogoś interesowało... hahhahahahha :polew: :polew:
  2. chętnie przytulę 312 jak będziesz się ich pozbywał...
  3. Pucek, wiesz może czym różni się twój silnik od mojego?[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 20:12_________________________________________________W sensie APU / AEB
  4. tego się obawiam... :polew: :kox:
  5. a niby dlaczego ? ja jeżdżę na garminie i jestem mega zadowolony Ja jeździłem z tym i z tym. Tomtom znacznie bardziej przypadł mi do gustu - bardziej czytelny, pomocny, bla bla bla...
  6. ja pierdziuuu, ale zapitalacie z tymi stronami chlopaki. ciezko ogarnac.
  7. :shocked: :blink: :sick3: to jest strefa smiechu!
  8. ale żeście się rozpisali... gryfi, jak kupisz s4 c4 to ci ją porysuje kluczem!!! tylko patrz przy kupnie w jakim stanie są ufo.
  9. Dobra chłopaki, spadam spać, bo byłem dzisiaj nogę naprawiać i jestem wykończony. Narazicho!
  10. ilością zaworów. stary - 174 ma 24 o ile dobrze pamiętam, a nowszy ma 30. Dobrze piszę? [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:08_________________________________________________specjalysty sie odezwaly :decayed: :naughty: :naughty: :evil:
  11. Jeszcze mnie nie stać. Najeździłem się już trochę 4.2 audi i 4.3 mercedesa, i ciarki mnie przechodzą za każdym razem jak przypomnę sobie jazdę V8... brrrrr W sumie spokojna jazda mega droższa nie jest (o paliwo mi chodzi), ale ogólnie eksploatacja... [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:02_________________________________________________ W a4 są: - 2.4 165km - 2.6 150km - 2.8 174km - 2.8 192km albo 193 nie pamietam dokladnie to jesli chodzi o wolnossace V6.
  12. O przepraszam bardzo. Miałem kilka i miło wspominam. W sumie lubię diesle, ale kocham benzynkę w układzie ffffffałłłłłłł
  13. aaaaaaaaaaaaa w d*pie mam diesla... chodzi mi po glowie czasami czy nie kupic sobie na powrot 2.8 30V. Fakt faktem, nie jest to V8, ale tez bardzo przyjemny.
  14. ty mi tu nie spamuj!!! wymień silnik i będzie pogadali....
  15. Wojtek, kurde, to napisz wprost, że trzeba do Ciebie napisać, a nie...
  16. a ja tak... codziennie nie ma sie z czego cieszyc za szybko sie taka drobna kasa rozchodzi to ja prosze o pomoc w takim razie
  17. No gregory mi teraz napisał żebym sprawdził czy pompa wody działa. Jutro na to spojrzę. Wojtek, jaki koszt wymiany? ;( ;( ;(
  18. A mi się dzisiaj auto zagotowało... ;( ;( ;( Byłem przed chwilą sprawdzić vagiem i wyskoczyło, że g62 signal to low. Skasiłem i się nie wyświetliło. Czyżby podczas szalenie po dziurach czujnik temperatury cieszy chłodzącej się poluzował? Cholera, nie lubię takich sytuacji. Niby idiotoodporny silnik, ale boję się, że coś się mogło uszkodzić... :doh1:
  19. W końcu film dla jankesów. Nie ma się co śmiać.
  20. ja polecam tomtoma, a garmina wrecz odwrotnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.