Treść opublikowana przez bakuś
-
[B6 AVJ] Odczuwalne drgania podczas pracy silnika siedząc w środku samochodu
To ja nie pomogę w takim razie, bo nie wiem.
-
[B6 AVJ] Odczuwalne drgania podczas pracy silnika siedząc w środku samochodu
świece do wymiany albo któraś z cewek szwankuje. wymień świece najpierw. mam to samo ;-)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzińdybry
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chopoki, szukamy jeszcze jednej (oczywiście im więcej tym lepiej ) osoby do wyjazdu na hamownię w Gliwicach (tarnogórska) 3 lub 4 grudnia. Koszt zabawy to jakieś 70-80zł !!! Są chętni ???
-
[B5 ADR] Podwozie całe w oleju
Ja kiedyś w 2.8 miałem caaaaaluteńkie podwozie zalane olejem. Przyczyna - rozciekła się przekładnia. Sprawdź jaki to olej.
-
Co myślicie o takich zegarach?
A ciekawe jakby się do B5 wrzuciło takie, ale szare (jest taki kolor do wyboru w aukcji), w eskach są szare tarcze i rewelacyjnie to wygląda... Ale znowu dostać eskowy licznik... hmmm :mysli: :mysli:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe, Wojtek rozumiem, że to łożysko NIEwygląda, bo go tam nie ma już w ogóle?! Stolik fajny, ale niewygodny.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
albo sie-niema panienki CHYBIE :cwaniak1:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uuu humor zepsuty, jaka powaga. :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja polowałem na swojego rs4 ładny szmat czasu, ale w końcu ustrzeliłem, bo pięć stów za kawałek plastiku to LEKKA przesada...
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Ktoś tam wyżej pisał, że wystarczyła by mu 530d. Kurde, kumpel miał z rok temu e60 karawana 525d i o ile dobrze pamiętam ma to 188km - naprawdę bardzo przyjemnie się to zbiera jak na takiego kloca. Spalanie też nie za wielkie, bo +/- 8l przy mojej jeździe (but). Co do nowej piątki - ładna, ale straaasznie podobna do nowego C5 i jakoś przez to mam lekko mieszane uczucia. Heh, sam miałem kilka biemdabylju i przyznam, że mam ogromny sentyment do e34. ;(
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Nie rozumiem niektórych. Czasami zdarzają się problemy podczas kupna danej części, ale żeby od razu przekreślać całą firmę? Ja mam tarcze Mikody i jestem bardzo zadowolony. Do czego wam są mega działy badawcze? Głównie rozchodzi się o materiał. Tarcze perforowane są stosowane przez setki firm w samochodach, motocyklach i rowerach. Zresztą w jednośladach w ogóle nie używa się gładkich tarcz, a perforowania przybierają najróżniejsze kształty ( przykładowo: http://www.allegro.pl/item829544982_tarcza_hamulcowa_przod_ktm_320_mm_04.html lub http://www.allegro.pl/item802797315_tarcza_hamulcowa_galfer_tylna_ktm_husaberg_ss.html ). I nikt mi nie powie, że tarcza nacinana/nawiercana nie polepsza skuteczności hamowania.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bardzo często widziałem właśnie te kierownice w setkach i osiemdziesiątkach więc myślę, że nie ma z tym problemu. Nie chciałbym za bardzo dokładać $$$ do tej smukłej kierownicy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Atrakcyjna, mianowicie?
-
Spoty Katowice i okolice
grafit wymiata !!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a jaką masz i w jakim stanie? http://www.allegro.pl/item824936430_kierownica_s_line_audi_a4_80_b4_100_c4_a6_idealna.html mam taką w BDB stanie. a chciałbym taką: http://www.allegro.pl/item823216110_audi_s_line_kierownica_z_poduszka.html :sex:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A może ktoś chce kupić moją kierownicę?...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ta pierwsza boniu rewelacja jest. Ja mam tą trzecią, ale chętnie bym ją zmienił na tą pierwszą (zamieszałem )... :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
od razu inne auto małym nakładem pracy i kasy ładnie idzie go uładnić.
-
Spoty Katowice i okolice
jaki kołpako-felunek hahahah gRRRubo :D:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
OD WOJTKA POD AUCHAN MASZ 3 KM(JEŚLI MÓWIMY O PRACY WOJTKA) Nie, chyba do niego pod dom mam odstawić samochód.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nic. Jak spot nie odbędzie się w Chybiu to ja Wojtek od razu do Ciebie podjadę, bo szkoda mi auta. Dobrej zabawy!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
haha dobre
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe dawid co Ty ogladasz zoofil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie. Jeśli przebieg jest autentyczny to nie warto się nim przejmować, bo większość aut z tamtych lat ma znacznie większe FAKTYCZNIE przebiegi. Co do ubezpieczenia - to akurat, moim zdaniem, najmniej istotne. Osobiście (mimo, że sam mam 1.8T) jestem znacznie bardziej za silnikami w układzie V niż R!!!