Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. To ja nie pomogę w takim razie, bo nie wiem.
  2. świece do wymiany albo któraś z cewek szwankuje. wymień świece najpierw. mam to samo ;-)
  3. Chopoki, szukamy jeszcze jednej (oczywiście im więcej tym lepiej ) osoby do wyjazdu na hamownię w Gliwicach (tarnogórska) 3 lub 4 grudnia. Koszt zabawy to jakieś 70-80zł !!! Są chętni ???
  4. Ja kiedyś w 2.8 miałem caaaaaluteńkie podwozie zalane olejem. Przyczyna - rozciekła się przekładnia. Sprawdź jaki to olej.
  5. A ciekawe jakby się do B5 wrzuciło takie, ale szare (jest taki kolor do wyboru w aukcji), w eskach są szare tarcze i rewelacyjnie to wygląda... Ale znowu dostać eskowy licznik... hmmm :mysli: :mysli:
  6. hehe, Wojtek rozumiem, że to łożysko NIEwygląda, bo go tam nie ma już w ogóle?! Stolik fajny, ale niewygodny.
  7. albo sie-niema panienki CHYBIE :cwaniak1:
  8. uuu humor zepsuty, jaka powaga. :decayed:
  9. Ja polowałem na swojego rs4 ładny szmat czasu, ale w końcu ustrzeliłem, bo pięć stów za kawałek plastiku to LEKKA przesada...
  10. Ktoś tam wyżej pisał, że wystarczyła by mu 530d. Kurde, kumpel miał z rok temu e60 karawana 525d i o ile dobrze pamiętam ma to 188km - naprawdę bardzo przyjemnie się to zbiera jak na takiego kloca. Spalanie też nie za wielkie, bo +/- 8l przy mojej jeździe (but). Co do nowej piątki - ładna, ale straaasznie podobna do nowego C5 i jakoś przez to mam lekko mieszane uczucia. Heh, sam miałem kilka biemdabylju i przyznam, że mam ogromny sentyment do e34. ;(
  11. Nie rozumiem niektórych. Czasami zdarzają się problemy podczas kupna danej części, ale żeby od razu przekreślać całą firmę? Ja mam tarcze Mikody i jestem bardzo zadowolony. Do czego wam są mega działy badawcze? Głównie rozchodzi się o materiał. Tarcze perforowane są stosowane przez setki firm w samochodach, motocyklach i rowerach. Zresztą w jednośladach w ogóle nie używa się gładkich tarcz, a perforowania przybierają najróżniejsze kształty ( przykładowo: http://www.allegro.pl/item829544982_tarcza_hamulcowa_przod_ktm_320_mm_04.html lub http://www.allegro.pl/item802797315_tarcza_hamulcowa_galfer_tylna_ktm_husaberg_ss.html ). I nikt mi nie powie, że tarcza nacinana/nawiercana nie polepsza skuteczności hamowania.
  12. Bardzo często widziałem właśnie te kierownice w setkach i osiemdziesiątkach więc myślę, że nie ma z tym problemu. Nie chciałbym za bardzo dokładać $$$ do tej smukłej kierownicy.
  13. grafit wymiata !!!
  14. a jaką masz i w jakim stanie? http://www.allegro.pl/item824936430_kierownica_s_line_audi_a4_80_b4_100_c4_a6_idealna.html mam taką w BDB stanie. a chciałbym taką: http://www.allegro.pl/item823216110_audi_s_line_kierownica_z_poduszka.html :sex:
  15. A może ktoś chce kupić moją kierownicę?...
  16. No ta pierwsza boniu rewelacja jest. Ja mam tą trzecią, ale chętnie bym ją zmienił na tą pierwszą (zamieszałem )... :naughty:
  17. od razu inne auto małym nakładem pracy i kasy ładnie idzie go uładnić.
  18. jaki kołpako-felunek hahahah gRRRubo :D:D
  19. OD WOJTKA POD AUCHAN MASZ 3 KM(JEŚLI MÓWIMY O PRACY WOJTKA) Nie, chyba do niego pod dom mam odstawić samochód.
  20. No nic. Jak spot nie odbędzie się w Chybiu to ja Wojtek od razu do Ciebie podjadę, bo szkoda mi auta. Dobrej zabawy!
  21. Dokładnie. Jeśli przebieg jest autentyczny to nie warto się nim przejmować, bo większość aut z tamtych lat ma znacznie większe FAKTYCZNIE przebiegi. Co do ubezpieczenia - to akurat, moim zdaniem, najmniej istotne. Osobiście (mimo, że sam mam 1.8T) jestem znacznie bardziej za silnikami w układzie V niż R!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.