Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. Szkoda wywalać kupe kasy i pół instalacji żeby podłączyć nowszą kierownicę. Dzisiaj przyszła mi "moja kierownica"... Bo moją kierownicę (sport pakiet u mnie) sprzedałem Boniowi... i kupiłem tą samą, ale w gorszym stanie i drożej... ha haaa
  2. Te białe i tak z biegiem czasu się wypalają i robią bardziej niebieskie. Kup 10k i będziesz miał na fioletowo drogę oświetloną...
  3. Kupuj 4300 ... max 5000 - naprwdę wystarczy i w razie czego policja się tak nie czepia, a większe temp. olej, bo to wieś... MOIM ZDANIEM OCZYWIŚCIE. Sam mam takie zamiar założyć przy kupnie zespolonych reflektorów.
  4. Jak ma się mały wieloklin to nie ma szans na założenie poliftowej kiery. Tzn można... wkłada się poliftową kiere na dystansie i jeździ na rezystorku albo zaślepce... Lub przekłada wraz z kierownicą całą kolumnę i zwijak (z prostokątnego na okrągły) i lutuje tylko jeden ładunek z poduszki pod instalacje, bo poliftowe miały dwa - do 50km/h i powyżej silniejszy. Mnie lutowanie czegoś i przerabianie wtyczek przy poduszce nie rajcuje. Więc straciłem trochę kasy na przesyłki itp, i temat odpuściłem. Szkoda, bo te smukłe, poliftowe kierownice trójramienne są piękne... ;( ;( ;(
  5. z płotkami nie gadamy ... :polew:
  6. No, oni tam z alkomatami jeżdżą na spoty... :polew: :polew:
  7. Godzic, chcesz dalej komplet pięciu moich alu 15-tek? :> Jakby ludziska ktoś słyszał. Ewentualnie chętnie zamienię na 16" stalowe.[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 20:54_________________________________________________ tak w ogóle
  8. Chopoooki, a nie interere kogoś komplet pięciu ori ALU 15"? Ew. chętnie zamienię na 16" w Stal-line hehehe A tak w ogóle to JOŁ
  9. No, zawsze to łiskacz do przodu.
  10. Cholera... masz szczęście, że się zagapiłem, bo byłby mój !!!
  11. Nie, nie mam. Po prostu wpadło mi to do głowy. Ale szczerze, jak zobaczyłem podłączenie to coś tego nie widzę...
  12. No ja też w tym żadnego problemu nie widzę... hehe
  13. nie płacz... dziadku
  14. kurrr... ja tu już nie wchodzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sick3: :sick3: :polew: :polew:
  15. taki fetyszszszsz.... :polew: :polew:
  16. trzeba obstawić redtuba youporna itp może akurat się trafi :decayed: :decayed:
  17. ehhh... Jak coś to dzwoń po prostu, bo ja ogólnie to nie mam na nic czasu.
  18. Luzik. To już jest dla mnie obojętne czy Ty będziesz miał materiał i ew. dokupisz sobie kolanka czy ja się tym zajmę.
  19. Pucek mi zamowi ten bandaz , jest go 10 m wiec smialo na nasze furki wystarczy - wiec mozemy sie podzielic :gwizdanie: Z wielką chęcią. To fajnie, będzie jedna przesyłka z kulerkiem? W takim jakim ktoś sobie zażyczy. Ten i w sumie mój też, będą 2" (50mm śr. wew) Taka jak turbo.
  20. Pucek - już dostałem "schemat" i jutro postaram się tym zająć. W sumie miałem już dzisiaj, ale czasu mało.[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 19:26_________________________________________________A też nie chcę odwalać maniany więc muszę chwilę na to poświęcić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.