Treść opublikowana przez bakuś
-
[ALL B5] Wymiana kierownicy z 97r. na poliftową
Szkoda wywalać kupe kasy i pół instalacji żeby podłączyć nowszą kierownicę. Dzisiaj przyszła mi "moja kierownica"... Bo moją kierownicę (sport pakiet u mnie) sprzedałem Boniowi... i kupiłem tą samą, ale w gorszym stanie i drożej... ha haaa
-
Spoty Katowice i okolice
Te białe i tak z biegiem czasu się wypalają i robią bardziej niebieskie. Kup 10k i będziesz miał na fioletowo drogę oświetloną...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fuj, zboki...
-
Spoty Katowice i okolice
Kupuj 4300 ... max 5000 - naprwdę wystarczy i w razie czego policja się tak nie czepia, a większe temp. olej, bo to wieś... MOIM ZDANIEM OCZYWIŚCIE. Sam mam takie zamiar założyć przy kupnie zespolonych reflektorów.
-
[ALL B5] Wymiana kierownicy z 97r. na poliftową
Jak ma się mały wieloklin to nie ma szans na założenie poliftowej kiery. Tzn można... wkłada się poliftową kiere na dystansie i jeździ na rezystorku albo zaślepce... Lub przekłada wraz z kierownicą całą kolumnę i zwijak (z prostokątnego na okrągły) i lutuje tylko jeden ładunek z poduszki pod instalacje, bo poliftowe miały dwa - do 50km/h i powyżej silniejszy. Mnie lutowanie czegoś i przerabianie wtyczek przy poduszce nie rajcuje. Więc straciłem trochę kasy na przesyłki itp, i temat odpuściłem. Szkoda, bo te smukłe, poliftowe kierownice trójramienne są piękne... ;( ;( ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzińdybry :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z płotkami nie gadamy ... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzińdybry
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No, oni tam z alkomatami jeżdżą na spoty... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak myślałem... ;( :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Godzic, chcesz dalej komplet pięciu moich alu 15-tek? :> Jakby ludziska ktoś słyszał. Ewentualnie chętnie zamienię na 16" stalowe.[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 20:54_________________________________________________ tak w ogóle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chopoooki, a nie interere kogoś komplet pięciu ori ALU 15"? Ew. chętnie zamienię na 16" w Stal-line hehehe A tak w ogóle to JOŁ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No, zawsze to łiskacz do przodu.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cholera... masz szczęście, że się zagapiłem, bo byłby mój !!!
-
[ALL B5] Wnętrze oryginalnego suba Audi Nokia - kilka pytań
Nie, nie mam. Po prostu wpadło mi to do głowy. Ale szczerze, jak zobaczyłem podłączenie to coś tego nie widzę...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja też w tym żadnego problemu nie widzę... hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie płacz... dziadku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurrr... ja tu już nie wchodzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sick3: :sick3: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
taki fetyszszszsz.... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
trzeba obstawić redtuba youporna itp może akurat się trafi :decayed: :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ehhh... Jak coś to dzwoń po prostu, bo ja ogólnie to nie mam na nic czasu.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Luzik. To już jest dla mnie obojętne czy Ty będziesz miał materiał i ew. dokupisz sobie kolanka czy ja się tym zajmę.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek mi zamowi ten bandaz , jest go 10 m wiec smialo na nasze furki wystarczy - wiec mozemy sie podzielic :gwizdanie: Z wielką chęcią. To fajnie, będzie jedna przesyłka z kulerkiem? W takim jakim ktoś sobie zażyczy. Ten i w sumie mój też, będą 2" (50mm śr. wew) Taka jak turbo.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek - już dostałem "schemat" i jutro postaram się tym zająć. W sumie miałem już dzisiaj, ale czasu mało.[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 19:26_________________________________________________A też nie chcę odwalać maniany więc muszę chwilę na to poświęcić.