Treść opublikowana przez bakuś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde, czat by się tu przydał, bo ciężko nadążyć czytać i pisać też ciężko, bo co chwile błąd.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bijcie sie, bijcie !!!
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra... To puszczamy listę Krolu: babski zielony Kędzior: naturalny żurek Miszka: kaczyński ... ... dawać pany [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:12_________________________________________________Krolu: babski zielony Kędzior: naturalny żurek Miszka: kaczyński akjam: lechosław
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Boniu, kurde-eeeeeeeee !!! :sick3: :sick3: :sick3:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U znajomej... tak to się teraz nazywa, taaa? O więcej nie pytam.
-
Spoty Katowice i okolice
dzieci neo .. ha ha ha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rozwaliło mnie to. Ja dzwonie do Ciebie, jeszcze nic nie zdążyłem powiedzieć, a Ty: "pomyliłeś się, pomyliłeś - to nie moje auto..." hahhahah Jutro założę kierownicę to Twoją mogę Ci na spota podrzucić.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara boniu ! joł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sam jej to powiedz... hahhaah
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
MAMMM ale nie DAMMM :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Został tylko GUZ ;( :vava: :vava: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ej, kurde! koło mnie siedzi żona...
-
Spoty Katowice i okolice
A ja się dziwiłem brawom za odwagę...
-
Spoty Katowice i okolice
O, teraz będą się zjeżdżać zewsząd... [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 21:08_________________________________________________ no :> miałem przez pare dni takie specjalnie w stanach zamawiałem bo w polsce to tylko do 12 mają ;] ale w stanach można wychaczyć nawet 30 000 także nie wiem czy se nie zamówie do lansu jak znalazł purpurka gruuubo...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie bo wklei swoja fote... :wallbash: poległem.... hahahah krolu, zabiłeś mnie tym tekstem... :polew: :polew: :polew:
-
[ALL B5] Wymiana kierownicy z 97r. na poliftową
Aaa... faktycznie. Przepraszam, pomyliłem wątki.
-
Spoty Katowice i okolice
jaki festyn hahaha to twoje ? [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 21:00_________________________________________________ To może jakaś lista życzeń??? pfff hahaha :lol1:
-
Spoty Katowice i okolice
On chyba żeby na kręgle pójść zbierał ;( biedak - to ja nie chce ... [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:53_________________________________________________No, babskie - moja żona pije. :tongue4:eee tam. Ja też jeśli już piję piwo, to tylko moje ulubione - Millera. No chyba, że ktoś postawi to przecież nie pogardzę... :>
-
Spoty Katowice i okolice
Luzik. Z taką ekipą chętnie! Tylko kiedy ja znajdę czas na spot u was...
-
Spoty Katowice i okolice
:tongue4: Ja tam kasiasty jestem... Jak synkowi skarbonkę obrobię.
-
Spoty Katowice i okolice
No tak, nie ma jak umieć liczyć... aaaaaaaaahahhahaha. Sorry. ZIROŁŁŁ !!!
-
[ALL B5] Wymiana kierownicy z 97r. na poliftową
Zderzak to co innego. Stara eskowa kierownica jest jeszcze znośna więc nie ma paniki. Gorzej jakbym miał czteroramienną. Fajne masz to auto Somes. A gwint boniu ze swojego auta miał?!
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Nooo ja nie wiem... Z lusterkami z tesco i lampami oliwnymi.... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja tam nikomu nie bronię... Ale niebieskie światła nie podobają mi się.... może dlatego, że przeważnie mnie oślepiają, bo jakieś barany sobie wkładają 12k do zwykłych reflektorów w jakiś starych trupach. [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:18_________________________________________________Śnieżnobiały to masz do 5k.