Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. Kurde, czat by się tu przydał, bo ciężko nadążyć czytać i pisać też ciężko, bo co chwile błąd.
  2. bijcie sie, bijcie !!!
  3. Dobra... To puszczamy listę Krolu: babski zielony Kędzior: naturalny żurek Miszka: kaczyński ... ... dawać pany [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:12_________________________________________________Krolu: babski zielony Kędzior: naturalny żurek Miszka: kaczyński akjam: lechosław
  4. Boniu, kurde-eeeeeeeee !!! :sick3: :sick3: :sick3:
  5. U znajomej... tak to się teraz nazywa, taaa? O więcej nie pytam.
  6. dzieci neo .. ha ha ha
  7. Rozwaliło mnie to. Ja dzwonie do Ciebie, jeszcze nic nie zdążyłem powiedzieć, a Ty: "pomyliłeś się, pomyliłeś - to nie moje auto..." hahhahah Jutro założę kierownicę to Twoją mogę Ci na spota podrzucić.
  8. sam jej to powiedz... hahhaah
  9. MAMMM ale nie DAMMM :decayed:
  10. Został tylko GUZ ;( :vava: :vava: :polew:
  11. ej, kurde! koło mnie siedzi żona...
  12. A ja się dziwiłem brawom za odwagę...
  13. O, teraz będą się zjeżdżać zewsząd... [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 21:08_________________________________________________ no :> miałem przez pare dni takie specjalnie w stanach zamawiałem bo w polsce to tylko do 12 mają ;] ale w stanach można wychaczyć nawet 30 000 także nie wiem czy se nie zamówie do lansu jak znalazł purpurka gruuubo...
  14. nie bo wklei swoja fote... :wallbash: poległem.... hahahah krolu, zabiłeś mnie tym tekstem... :polew: :polew: :polew:
  15. Aaa... faktycznie. Przepraszam, pomyliłem wątki.
  16. jaki festyn hahaha to twoje ? [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 21:00_________________________________________________ To może jakaś lista życzeń??? pfff hahaha :lol1:
  17. On chyba żeby na kręgle pójść zbierał ;( biedak - to ja nie chce ... [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:53_________________________________________________No, babskie - moja żona pije. :tongue4:eee tam. Ja też jeśli już piję piwo, to tylko moje ulubione - Millera. No chyba, że ktoś postawi to przecież nie pogardzę... :>
  18. Luzik. Z taką ekipą chętnie! Tylko kiedy ja znajdę czas na spot u was...
  19. :tongue4: Ja tam kasiasty jestem... Jak synkowi skarbonkę obrobię.
  20. No tak, nie ma jak umieć liczyć... aaaaaaaaahahhahaha. Sorry. ZIROŁŁŁ !!!
  21. Zderzak to co innego. Stara eskowa kierownica jest jeszcze znośna więc nie ma paniki. Gorzej jakbym miał czteroramienną. Fajne masz to auto Somes. A gwint boniu ze swojego auta miał?!
  22. cz-ti-żi
  23. Nooo ja nie wiem... Z lusterkami z tesco i lampami oliwnymi.... :gwizdanie:
  24. Ja tam nikomu nie bronię... Ale niebieskie światła nie podobają mi się.... może dlatego, że przeważnie mnie oślepiają, bo jakieś barany sobie wkładają 12k do zwykłych reflektorów w jakiś starych trupach. [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:18_________________________________________________Śnieżnobiały to masz do 5k.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.