Treść opublikowana przez bakuś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a myślisz że czemu tak cooler eksponuje? Wiaaadooomooo... haha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaaa masz fantazję widzę, a wydawałeś się taki poważny < LOL > ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A która Ci będzie pod maskę zaglądać?! Wysuń ruły za zderzak i niech ryczą jak szalone, a wszystkie dzierlatki będą twoje!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To się wyrywa na ruły w zderzaku a'la te http://i2.pinger.pl/pgr186/70f7d753002408b649b2ebc6/0.jpg , a nie pod maską... [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 01:58_________________________________________________A odnośnie domówek to u mnie znowu jest na odwrót - nikt nigdzie nie jedzie tylko wszyscy po domach imprezują.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W sylwka to się pije, a nie autem jeździ :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Konkretniej na pw wal najlepiej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam to samo... Tv sobie jest, leci jakieś discovery czy mały bajki ogląda ewentualnie jak mnie weźmie to gram od czasu do czasu na konsoli, a tak to lapek non-toper na kolanach... [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 01:45_________________________________________________ Co Cię interere? Puckową mogę Ci puścić?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Podzielam zdanie przedmówcy: Adrenaliny 2 nie da się oglądać... Jedynka moim zdaniem była fajna, bo od samiusieńkiego początku do końca coś się działo - taki do odstersowania. Jeśli chodzi o Hitmana to film rewelka, gra taka sobie - na odwrót z Max Paynem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko Pucek, damy radę... będziesz to miał jakoś po nowym roku. U mnie też canal+ leci właśnie. [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 01:38_________________________________________________A najlepsze jest to w tych filmach "Kevin sam w...", że wszyscy marudzą, że te filmy już lecą rok w rok przez kupe lat, a i tak oglądają i za każdym razem śmieją się z nich...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahaha współczuję problemów chłopaki :kox: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
joł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes poczeka do 2019 i kupi za 20... Hej tak w ogóle.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No iii??? :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet nie chciej wiedzieć... ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie ale koszta podrozy to 100zl a ma moje wymazone lampy na tyl na allegro tez ma wystawione ale powiedzial ze po za allegro bedzie taniej A jak wygląda jego konto na allegro?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 20:37_________________________________________________Hej tak w ogóle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja ci SoMeS polecam PS3. Zaraz jak wyszły kupiłem X360, niedługo potem sprzedałem i kupiłem z ciekawości PS3, i już przy nim zostałem. Więc tak: X360 ma wygodniejsze pady odrobinę i chyba tylko tyle plusów. PS3 przede wszystkim ma Blue Ray, na którego płyty nagrywane są filmy HD. Na HD DVD, z którego korzysta X-box nie dostaniesz filmu w wypożyczalni, no a poza tym musisz go sobie w ogóle dokupić do konsoli, bo jest zewnętrznym napędem. Druga sprawa to dostęp do internetu - PS3 daje możliwość, poza PlayStore, korzystania normalnie z internetu i przeglądania stron w przeglądarce. X360 ma tylko połączenie ze swoim sklepem i tyle. Takie jest moje zdanie pokrótce.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ty siemian co się tak spinasz? Masz ciśnienie na loda? :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty, bo kupiłeś V8!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krótko i na temat Chyba jedyny który kuma o co biega w te klocki Dla reszty prześmiewców : Kurs AFF Accelerated Free Fall czyli przyspieszony kurs swobodnego spadania to najszybsza droga do zostania skoczkiem. Z 4000 metrów wyskakują instruktorzy wraz ze studentem. Aż do otwarcia spadochronu studenta czuwają nad nim i realizują kolejne ćwiczenia zawarte w programie. Zazwyczaj wystarczy około siedmiu skoków aby usamodzielnić studenta, tzn. pomóc posiąść mu umiejętności wystarczające do samodzielnego skakania ze spadochronem. Te umiejętności to przede wszystkim: stabilne spadanie, kontrola wysokości, otwieranie swojego spadochronu, kontrolowanie płaskich obrotów oraz przemieszczanie się w płaszczyźnie poziomej. Łooo... Jaki koszt?! Ja już od roku wybieram się na basic, ale 4k metrów... łaaa :naughty: Chociaż podejrzewam, że cena zabija, co?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sam jesteś cipka- ja zwyczajnie dbam o furaka.jak bym był cipka to bym zcykorzył i kupił 1.8t zamiast v8-ki O ty gnido... :ranting1: Ale żeś mi pojechał... :beksa:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
cipka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: Wstydził byś się !!! Temu autu nie trzeba śniegu do kręcenia kółeczek... :chytry:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo sie-nie-ma- [B5 AEB] Problem z wspomaganiem (Pompa "wyje")
Temat wałkowany ze 100 razy. Sam chyba ze dwa wątki założyłem... Wymień płyn najpierw, a jak nic nie pomoże albo tylko na chwilę to szykuj się na nową pompę. - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE