Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakuś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakuś

  1. a myślisz że czemu tak cooler eksponuje? Wiaaadooomooo... haha
  2. taaaa masz fantazję widzę, a wydawałeś się taki poważny < LOL > ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......
  3. A która Ci będzie pod maskę zaglądać?! Wysuń ruły za zderzak i niech ryczą jak szalone, a wszystkie dzierlatki będą twoje!
  4. To się wyrywa na ruły w zderzaku a'la te http://i2.pinger.pl/pgr186/70f7d753002408b649b2ebc6/0.jpg , a nie pod maską... [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 01:58_________________________________________________A odnośnie domówek to u mnie znowu jest na odwrót - nikt nigdzie nie jedzie tylko wszyscy po domach imprezują.
  5. W sylwka to się pije, a nie autem jeździ :tongue4:
  6. Konkretniej na pw wal najlepiej.
  7. Mam to samo... Tv sobie jest, leci jakieś discovery czy mały bajki ogląda ewentualnie jak mnie weźmie to gram od czasu do czasu na konsoli, a tak to lapek non-toper na kolanach... [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 01:45_________________________________________________ Co Cię interere? Puckową mogę Ci puścić?
  8. Podzielam zdanie przedmówcy: Adrenaliny 2 nie da się oglądać... Jedynka moim zdaniem była fajna, bo od samiusieńkiego początku do końca coś się działo - taki do odstersowania. Jeśli chodzi o Hitmana to film rewelka, gra taka sobie - na odwrót z Max Paynem.
  9. Spoko Pucek, damy radę... będziesz to miał jakoś po nowym roku. U mnie też canal+ leci właśnie. [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 01:38_________________________________________________A najlepsze jest to w tych filmach "Kevin sam w...", że wszyscy marudzą, że te filmy już lecą rok w rok przez kupe lat, a i tak oglądają i za każdym razem śmieją się z nich...
  10. hahaha współczuję problemów chłopaki :kox: :polew:
  11. Somes poczeka do 2019 i kupi za 20... Hej tak w ogóle.
  12. Nawet nie chciej wiedzieć... ;(
  13. no wlasnie ale koszta podrozy to 100zl a ma moje wymazone lampy na tyl na allegro tez ma wystawione ale powiedzial ze po za allegro bedzie taniej A jak wygląda jego konto na allegro?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 20:37_________________________________________________Hej tak w ogóle
  14. Ja ci SoMeS polecam PS3. Zaraz jak wyszły kupiłem X360, niedługo potem sprzedałem i kupiłem z ciekawości PS3, i już przy nim zostałem. Więc tak: X360 ma wygodniejsze pady odrobinę i chyba tylko tyle plusów. PS3 przede wszystkim ma Blue Ray, na którego płyty nagrywane są filmy HD. Na HD DVD, z którego korzysta X-box nie dostaniesz filmu w wypożyczalni, no a poza tym musisz go sobie w ogóle dokupić do konsoli, bo jest zewnętrznym napędem. Druga sprawa to dostęp do internetu - PS3 daje możliwość, poza PlayStore, korzystania normalnie z internetu i przeglądania stron w przeglądarce. X360 ma tylko połączenie ze swoim sklepem i tyle. Takie jest moje zdanie pokrótce.
  15. A ty siemian co się tak spinasz? Masz ciśnienie na loda? :polew:
  16. Krótko i na temat Chyba jedyny który kuma o co biega w te klocki Dla reszty prześmiewców : Kurs AFF Accelerated Free Fall czyli przyspieszony kurs swobodnego spadania to najszybsza droga do zostania skoczkiem. Z 4000 metrów wyskakują instruktorzy wraz ze studentem. Aż do otwarcia spadochronu studenta czuwają nad nim i realizują kolejne ćwiczenia zawarte w programie. Zazwyczaj wystarczy około siedmiu skoków aby usamodzielnić studenta, tzn. pomóc posiąść mu umiejętności wystarczające do samodzielnego skakania ze spadochronem. Te umiejętności to przede wszystkim: stabilne spadanie, kontrola wysokości, otwieranie swojego spadochronu, kontrolowanie płaskich obrotów oraz przemieszczanie się w płaszczyźnie poziomej. Łooo... Jaki koszt?! Ja już od roku wybieram się na basic, ale 4k metrów... łaaa :naughty: Chociaż podejrzewam, że cena zabija, co?
  17. sam jesteś cipka- ja zwyczajnie dbam o furaka.jak bym był cipka to bym zcykorzył i kupił 1.8t zamiast v8-ki O ty gnido... :ranting1: Ale żeś mi pojechał... :beksa:
  18. :polew: Wstydził byś się !!! Temu autu nie trzeba śniegu do kręcenia kółeczek... :chytry:
  19. Temat wałkowany ze 100 razy. Sam chyba ze dwa wątki założyłem... Wymień płyn najpierw, a jak nic nie pomoże albo tylko na chwilę to szykuj się na nową pompę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.