Treść opublikowana przez misiek547
-
Poszukiwana pomoc w edycji oraz wgraniu wsadu do licznika
Witam szukam kogos kumatego co potrafi podpowiedzieć a mże nawet edytować wsad licznika. Problem tkwi w tym że posiadam licznik angielski vdo 8d0 920 980K a chce z niego mieć pełno krwistego europejczyka czyli chodzi tylko o zmiane : 1 wskazania prędkościomierza bo jak wiadomo w angliku jest troszke skala przesunięta 2 przekodowania z mil na km i skorygować przebieg 3 i zmiane pinu żeby auto odpalić mam motor pb1,8 przed pierwyszm liftem i takie pytanko czy wsad z licznika 8d0 920 931 jest zamienny z 8d0 920 980K
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to pewnie tylko mase łapie na tym pinie i to taki jak by reset czy wymuszenie sprawdzenia powtarzalności błędu tak bynajmniej ja bym to zrobił
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no i dzieki jak na dziś koncze prace nad przejściówką prace zbliżają się ku końcowi jeszcze troszke jutro wieczorem po pracy sie troche pobawie i porzeźbię mam jeszcze kilka pytań co do sygnałów ale to jutro
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czyli nie podpinam tych sygnałów a ta krańcówka od maski jak maska jest otwarta to pokazuje na kompie symbol otwartej maski
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
powiedz mi gdzie one znajdowały się w kostce w licznikach 98-99
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jescze jedno pytanko co to jest za sygnał w zielonej kostce pin 25 Bonnet oraz pin14 check????
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
znalazłem wsady do licznika i czy ktoś mógł by mi powiedzieć czy są onne zamienne 8d0 920 980K na 8d0 920 931
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czyli to ten sam sygnał?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok dzieki za info jeszcze dzis zamowie ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- no i jestem na etapie robienia przejściówki do licznika jak narazie napotkałem jeden problem w kostce niebieskiej pin 29 jest to sygnał brake co to za sygnał i do czego go podpiąć czy to może jest tak jak w moich starych kostkach pin odpowiedzialny za ciśnienie układu hamulcowego
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kto doradzi który kabelek kupić vag tacho bo jest kilka wersji od 2,5 do 3,6 i nie wiem który podejdzie ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- co myślicie o tym VAG COMMANDER 2.5 K+CAN PIN Crash Immo Klucz Tacho (2618493939) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Spoko tylko powiedz jak to przekodowac
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Sluchaj jest to szafa z a4 rok2000 vdo wsad eu pb cycrowy zegar biale podswietlenie bo sa to zegary z angola
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
poszukuje wsadu do licznika vdo 920 980K
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie masz wsadu do polifta z zegarkiem cyfrowym
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A masz moze jakas instrukcje co i jak i jakis wsad
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wsad pewnie trzeba wgrywac programatorem? A co do jakosci to nie wiem ale jeden kolo kolomnie robi takie tarcze i zajade zobaczyc jak to wygląda
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A jak nie zmienie wsadu na eu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam takie pytanko odnośnie licznika i kodowania a chodzi o to że podziałka prędkościomierza w milach jest troche przesunięta względem europejczyka i czy jak przekoduje licznik z mil na kilometry to licznik nie bedzie przekłamywał bo zastanawiam się nad zmianą tarcz i znalazłem na allegro ogłoszenie i tam na środku prędkościomierza jest 130km/h a w starum liczniku mam 100km/h w tym miejscu oba są skalowane do 260km/h <br /><br /> a to zdjęcia poglądowe <br /><br />
-
Navigation Plus RNS D
A bezpieczniki sprawdzales
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Radio mam chyba z 2000 albo z 2001 r napewno can siedzi czyli jak wszystko podlącze to bedzie smigac auto normalnie nie bedzie się pluł o coś po przecież imo jest w liczniku coś czytałem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam rns–d z a6 ktore dokladnie nie pamietam a co do immo to trzeba je wylaczyc czy przeprogramowac
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Canami to wiem jedynie do radia jedna szyne wykorzystam a co z pinem immo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No jakąś rizpiskę znalazłem w tym poście ale kilka sygnałów mi zostaje i nie wiem co z nimi zrobić
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ktos pomoże mi z tymi kabelkami jak to wszystko ogarnac
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak polift ale jescze nie pelny taka przejściówka