Treść opublikowana przez misiek547
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
robiłem przejściówki i powiem że nawet mi to wyszło tylko nie miałem oryginalnych gniazd z licznika bo tak pewnie bym ją zostawił
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wystarczy tylko pin w aucie wszystko kodujesz i śmiga
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No stary wybacz, ale nic innego pod ręką nie miałem kolory drutów muszą się zgadzać a jak nie, to lej je po łbach czyli wszystkie z literą B będą latać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam rns-d z 2000r ale nie pamiętam numeru ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- pochodzi z a6
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam teraz pytanie odnośnie podłączenie tunera tmc aby wyświetlały się komunikaty z navi na fisie i teraz czy wszystkie tunery podejdą czy trzba szukać po numerach konkretnego?
-
Problem z odpalaniem 1.8 arg
spoko nie wiem czy aku nie pada bo ostatnio się rozładował ---------- Post dopisany 12-12-2012 at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2012 at 10:28 ---------- Priblem rozwiązany winny okazał się filtr paliwa teraz pali jak marzenie
-
Pompa do wymiany czy cos innego bo juz rece opadaja . AVG AFN
A może wymień poprostu filtr paliwa
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A no chyba że tak zrobisz to faktycznie. Ale wydaje mi się że to samo można zrobic z silnikiek ktory siedzi w polifcie chuba ze jest na mniejsze napięcie? Bo raczej zasada działania tych silniczków jest taka sama
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A mi się nie wydaje żeby przełożenie silniczka pomogło ale spróbować można gorzej działać nie będzie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dziś się troszkę pobawiłem z tą temp. oliwy i co zauważyłem że wsad licznika też ma za***iste znaczenie. Ja zakładałem licznik z angola i misie z czujnikiem mam z tego samego auta. Po podłączeni temp pokazuje idealnie. Dorwałem na elektrodzie inny wsad licznika od Europejczyka i jak go wgrałem niby wszystko ok ale ku mojemu zdziwieni wskaźnik temperatury oleju po załączeniu zapłonu poszedł na daną temperaturę po czym opadł. I tak nasunęła mi się myśl że może różna liczniki mają różne odpowiadające im czujniki. Może nie wszystkie czujniki dają takie same sygnały??????????
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ad1 tak powiino być że po otwarciu dzwi włącza się licznik kilometrów Ad2 to chyba zależy od licznika ja miałem 99r i podświetlenie włączało się po przekreceniu kluczyka a teraz mam licznik po II lifcie i tam zapala się dopiero po włączeniu świateł
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dokładnie tak wymieniłem miche na tą z czujnikiem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wcześniej nie miałem wogóle zmieniałęm licznik z pierwszego liftu na II a więc z czujnik pin 1 +12V po zapłonie znalazłem na jakimś przekaźniku i tam się wpiołem pin 2 masa przykręciłem do karoseri i pin 3 do licznika do zielonej kostki pin 15 i wszystko śmiga
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dokładnie tak nowe przewodziki i czujnik 3 pinowy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
co do temp. oliwy dziś podłączyłem w końcu czujnik w misie zielona kostka pin 15 i jak na razie wszystko ok temp też pokazuje jeszcze zobaczę jak w trasie będzie się zachowywał. I mam pytanie odnośnie tego pinu bo miałem wpięty tam jakiś przewód. Co to za sygnał i co z nim zrobić?
-
Pytanie o rozmiar głośnika Sub.
o ile się nie mylę to chyba 10cm ale nie jestem pewien na 100%
-
Głośniki przód
Są to głośniki 130mm
-
problem z zegarami
jak to b5 to trzeba rozebrać zegary i ręcznie poprzesuwać wskazówki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Raczej nie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A masz dobrze pidpieta linie k w liczniku
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Musisz zmienic adaptacje w kanale 60 masz pewnie 1025 zmien na 1024 i obrotka ozyje
-
Zegary
jest do ogarnięcia ale szkoda zachodu lepiej poszukać od razu od pb ciężko tarcze i wsad znaleść
-
Montaż głośników na tył
ciężko cokolwiek polecić bo jest pełno sprzętu na rynku tańszego droższego zależy czego oczekujesz od sprzętu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja jeszcze nie mam podłączonego czujnika w misie al. co zauważyłem jak skasowałem błąd czujnika w misie to do póki znów tego błędu nie załapało temperatura oleju ożyła !?
-
Zegary
wymiana michy wole zrobić raz a dobrze