Treść opublikowana przez misiek547
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam wsadzik od 1.8 bez turbo może podejdzie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
8D0920932GX mam taki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
sprawdzałem w moim i nie działa
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To tylko liczniki z a6 wchodzą w gre? Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
poszedł bym ale za godzinę do roboty spadam ---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- chyba najłatwiej będzie sprawdzić jaki licznik numerowo zamieniał Twój i wtedy ściągnąć wsad z takiego licznika bo one przeważnie już były highlinowe i wtedy masz edycje tego spod vasa czy vaga, bez grzebania w hexie highlinowe to jak pisaliście to są te z oznaczeniem d12 d13? czy jak to rozpoznać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a próbowałeś w 1dc te zera mi coś tam nie grają ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- a bo ta lista niestety nie zawiera wszystkich liczników z fisem które były montowane ja na ten przykład mam dwa liczniki, jeden angol i jeden EU, które na naklejce mają jedynie numer i nie mają tej literki na końcu, w Vagu tak samo je wyświetla... bez tej literki na końcu... a widziałem już licznik z końcówką KX czy XK i jego też na liście nie ma... no to najszybciej w etce wyszukać ciekawe czy tam wszystkie są
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
[Audi A4] Modele i zamieniki Zegarów z Fisem tu masz rozpiskę szaf z a4 i tam faktycznie nie ma angielskich szaf z zegarkiem radiowym
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
może napisz o jaką regulację prędkości ci chodzi? bo mi nic się w oczy nie rzuciło a staram się na bieżąco czytać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no może ja to robie zawsze commanderem i tam koduje i zawsze hula może sama adaptacja styka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bo inżynierowie z ingolstadt nam za bardzo nie ułatwiają co szafa to jakieś cyrki ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ---------- za każdym razem jak wgrywasz wsad to musisz kodować kluczyki nie wiem czemu tak się dzieje ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- a co ty majster tam ciekawego wymyśliłeś
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to posprawdzaj od 0-5 bo tego nie sprawdzałem i od A-F może jakaś wartość podpasi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak te d wprowadzisz to faktycznie nic nie ma
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
próbuj zmieniać ale nie wiem czy da się ogarnąć same wskazówki ale ogólnie jak będziesz zmieniał 5 to faktycznie załącza różne podświetlenia w aucie jak dasz np. 6 to podświetli ci całą dechę, D podświetla cały licznik trzeba próbować
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to była komórka 1de to dlatego nie zadziałało i tam zmien z 35 na 3D i podświetli ci cały licznik
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
było już wiele razy opisywane nawet w dziale diagnostyka vag masz temat o kodowaniu sterowników http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/kodowanie-sterownik-audi-a4-b5-1995-2001-a-3614/ poczytaj to zobaczysz sobie co i jak
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak podejda zienisz kodowanie na 4 cylindry i jazda Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Spoko jutro to u siebie sprawdze Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z tą wartością nie próbowałem a powiedz jak wyciągniesz kluczyk i zgasną wyświetlacze od przebiegu i z godziną po otwarciu drzwi kierowcy odpalają się?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no no aż pamięć padnie od ilości zapisów
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie wszystkie trzy świeciły bardziej intensywniej niż normalnie po zaplonie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a jeszcze udało się podświetlić sam wyświetlacz jeszcze mam jeden pomysł ale to na jutro zostawię bo dziś już leniwiec mnie dopadł
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja też mam po can wpisz w sadzie z ręki i sprawdź później kanał 19
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nowa opcja wpsujecie w 1df 36 i odpala wam podświetlenie całej deski rozdzielczej prócz licznika po zapłonie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a możesz mi podesłać jakiś wsad co podświetlenie się załącza po stacyjce bo te wsady z a4 tak?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja będę miał zrzucany w sobotę to też zerknę jak co to ci napisze