Treść opublikowana przez misiek547
-
[B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
równiez będę zakładał kierownice mf ma ktoś jakieś pomoce naukowe do montażu oprócz tych co się tu znajdują
-
Ori głośniki tył - jak podłączyć
no to wywal wzmacniacz odetnij od niego przewody od głośników i podepnij pod radio
-
Ori głośniki tył - jak podłączyć
Jest to wzmacniacz kostkę podpinasz do radia w środkowa kostkę mini ISO niebieska Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
kierownica multifunkcyjna + navigation plus a4 b5 2000
i jak temat z tą kierą opanowany już? bo zabieram się u siebie
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Ja osobiście kupił bym oryginalne navi rns-e za taka kasę spokojnie dostaniesz Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
za daleko od pedałów
Moja panna ma mniej niż 160 i daje sobie rade Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
w jaki sposób? bo ja myslałem o zdjeciu panelu "dorobienia" brakującej części żywicą wyszlifowaniu i pryśnięciu... Ciekawa koncepcja tez myślę jak je zamaskowac Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
No niestety nie Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Widocznie masz coś z kodowaniem powalone jak wyświetla rds to znaczy że wszystko działa a jakie kodowanie ustawiasz na navi w 62 kanale Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
U ciebie trzeba zmienic kodowanie w liczniku w kanale62 na4 Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Jeżeli masz navi z a4 to one chyba komunikowały się szyną data enable i clock a nie canami i tu nie jest ci potrzebny tmc Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
to co było nie tak że nie działało?
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
A może tmc zjebany jest Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
U mnie tez gala nie dziala tak ze nie pomoge zabardzo a kodowanie pomoglo? Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
a więc kodowanie w k60-1024 61-0 62-5 kodowanie główne mam 1042 w navi k6-1
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Ja po podlaczeniu zmieniłem tylko kodowanie w liczniku i odrazu odpalilo sprawdzę u siebie jakie kodowanie mam i ci napiszę Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Jedyne co to jeszcze po sprawdzał bym cany czy nic nie pozamie iales bo jak dobrze masz wpiete to ni h*ja musi działać Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Wiem ze jeszcze w którymś kanale w liczniku zmienialo się kodowanie czy ma wyświetlać sam rds czy navi plus itd moze cos pomoze to byl chyba kanal 62 i wartosc 1 lub 5 jak dobrze kojarze ale nie jestem pewien Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Pytanie o ocynk nadwozia
Z tego co się orientuje to audi 80 b3 już były wypuszczone w ocynku i od tamtej pory wszystkie miały Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Przedłużenie anteny GPS
Wiązka jest banalna zasilanie podpinasz i sygnały can wejście i wyjście i działa Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Tak licznik po drugim lifcie i navi z a6 Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Kaju miał kiedyś na handel taki tuner tmc Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- a tu masz numer taki jak ja mam wsadzony i wszystko na nim działa pięknie 4B1 919 894B
-
Na zimnym silniku obroty spadają i gaśnie.
może czujnik temp cieczy padł
-
Woda w lampie jak osuszyć
też tak zrobiłem ale chyba coś słabo bo jak założyłem i włączyłem chwile pojeździłem to zaparowała cała lampa
-
Woda w lampie jak osuszyć
Szczelna jest tylko ja gafe strzelilem i wlałem troszke