Treść opublikowana przez misiek547
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wygląda na to ze tylko taśmą do klejenia ale z foty ciężko zobaczyć. Zazwyczaj puszcza klej na łączeniu taśmy powietrzem tego nie zrobisz. Trzeba ściągnąć stary klej nałożyć nowy i skleic Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chinole? Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Nie odpala
Wymiana pompy załatwiła sprawe Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Nie odpala
Moze być bo mierzyłem napięcie sterujące i na zapłonie wynosiło 9.5v Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Nie odpala
Przekaźnik sprawdziłem rozebrałem go i w domu podpisem na krótko czyli podałem zasilanie na cewke i zaskoczył czyli chyba sprawny jest Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Nie odpala
Na pewno paliwa bo jak zdjęciem wąż z listwy wtryskowej i kręciłem rozrusznikiem to susza nic nie leciało Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- A i Iskra na świecy jest sprawdzałem Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Nie odpala
Bezpiecznik sprawdzony czy syczalo nie wiem, ale ostatnio słyszałem jakiś dziwny dźwięk a czemu pytasz o syczenie Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Nie odpala
Witam Wczoraj spotkała mnie niemiła sytuacja, moje auto przestało palić. Jeździłem tego dnia normalnie, przyjechałem do domu zasiałem auto i poszedłem do domu. Po jakieś półtorej godziny chce jechać do pracy i auto już nie odpaliło . Z tego co stwierdziłem nie podaje paliwa iskra jest na samo starcie pali i za chwilę gaśnie. Sprawdziłem pompke na krótko i działa. Ale jak krece rozrusznikiem to nic nie podaje. Przekaźnik wygląda ok. Błędy sprawdzone brak co jeszcze sprawdzić bo juz mi się pomysły kończą Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
czy 14-nastki wejdą do a4 b5
Przód 288 Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Dokup przejsciowke s na allegro Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- Taka jak na aukcji http://allegro.pl/adapter-20-pin-audi-do-zmieniarek-zmieniarka-usb-i3609749103.html Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Webasto - kilka pytań od LAIKA
witam ja mam takie pytnko. Czy ma znaczenie ułożenie pieca. bo próbuje założyć webasto thermo top t do sharana i po włożenieu nie odpala piec do końca jak by paliwa nie dostawał. w tej chwili mam założone tak że przewody paliwowe są na dole ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:47 ---------- i jeszcze jedno pytanie do czego jest ta wtyczka
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Może masz problem z laserem może przeczyscic go trzeba lub wymienic Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wysyłane ci chyba taka rozpiske Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Wymiana kierownicy na mf odbijanie kierunków i trzeszczenie
pająk był nie ruszany tylko wymieniona taśma i kiera z odbijaniem sobie poradziłem rozebrałem pająka i przeczyściłem go nasmarowałem i działa jak nówka tylko jeszcze coś strzela przy skręcie w prawo troszkę mnie to wnerwia i nie wiem co to może być
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tylko te tarczy są trochę kiepskiej jakości i nie wyglądają jak dla mnie estetycznie Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wiem ze to jakoś na zgaszonyym motorze bez kluczyka w stacyjce się ustawia i manetki od fisa ale dokładnie nie pamiętam jak Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W przedlifcie chyba nie da się drugiej prędkości ustawić chyba że się myle Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
wymiana zegarów z polifta na..... polifta pójdzie plug/play ??????
Niestety nie jest różnica w położeniu pinów we wtyczka trzeba troszkę kabelkologi poprawiać ale da się to zrobić Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Yatour czy jakoś tak ale zakupiłem ja juz półtora roku temu Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 Ta sama wlasnie planuje zakupic.. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Może w tych nowszych nie ma już tego problemu Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Yatour czy jakoś tak ale zakupiłem ja juz półtora roku temu Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Ale ze caly czas czy jak dajesz w palnik? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Rosną wraz z obrotomierza miałem jakiś filtr założyć ale jakoś czasu brakło Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Gra ładnie ale zakłócenia od silnika lapie Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Ja mam Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Podeślij mi też jak mozesz Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Dopiero rns-e w rns d nie ma sygnału sterującego gdzie podpiąć Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2