Treść opublikowana przez misiek547
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
No racja tez można coś pokombinowac Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Sensu nie ma ładować tunera bo i tak już nie ma tv analogowej no chyba ze przez tuner chcesz podpiąć DVD lub cos w tym stylu co do map to jest tak ze ciężko nagrać i nie na każdym rns chce ruszyć ja miałem taki przypadek ze po nagraniu u mnie smigala elegancko a na drugim nie chciała ruszyć Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
fajne tam jedno zdjęcie było jak wszystko kolo w połysku zrobił i scalił
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
maciek jakiś Maksiu jest na forum ale dawno go nie było tu widać możesz mi podać link do jego profilu
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Skontaktuje się z nim i zobaczymy Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Tylko przycisków nie prysne Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
A jak będzie miał się kolor do reszty konsoli Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
ramka z 1din uciac przykleic wyrównać wygładzić prysnąć O tym nie pomyślałem a farba jakaś sprawdzona jest Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Ciekawe jak kolo te szpary zamaskowal Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
kurcze miałem gdzieś zaraz na necie poszukam ---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ---------- A4B5 - Pdłączenie Navi Plus Audi - tuner TMC - elektroda.pl proszę tu jest jak to podłączyć
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak będziesz szukał to szukaj navi DX bo one obsługują mapy polski Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Navi działa dokładasz antenę GPS i smiga Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Te navi masz z b5? Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 tak Tez takie by mi się przydało narazie siedzi przeciętne z a6 Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Te navi masz z b5? Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Zerwane gniazdo śruby przy listwie kierowniczej
Są takie sprezynki jak ja to nazywam do naprawy gwintu a działa to tak ze rozwiercasz otwór gwintujesz wkręcasz sprezynke i później śrubę i trzyma ale nie wiem do jakich to rozmiarów produkują Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Wymiana kierownicy na mf odbijanie kierunków i trzeszczenie
Witam Jakiś czas temu zmieniłem kierownice na multifunkcje. Od tego czasu jak jest zimno w kabinie, kiedy kręcę kierownicą to coś strzela w taśmie i nie zawsze odbijają kierunki. Miał może ktoś taki przypadek i wie co jest winne?
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Dokupić do navi żeby wszystko działało musisz antenę GPS i zmieniarkę żeby swojej muzy posłuchać sygnały wszystkie masz poprowadzone juz do swojego starego radia. Jeszcze jak masz licznik z fisem to musisz zwrócić uwagę na to jak radio komunikuje się z licznikiem czy po can-bus czy szyna data enable clock Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
duże spalanie?
no to widzę że mój żłopie paliwo jak głupi bo w mieście łyka ok 15l a w trasie 11l
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
ten silnik potrafi 200 polecieć co prawda mam arg ale to prawie to samo to autko spokojnie rozbujałem do 190km/h jeszcze coś by tam poszedł ale fele lekko krzywe i trzęsło trochę już budą
-
nie pali cylinder
pierwsze co bym zrobił to podłączył vaga i sprawdził błędy
-
Stosowanie płukanki do silnika - za/przeciw/wybór
ja niedawno robiłem taki zabieg u siebie i same plusy raz ze silnik zaczął ciszej pracować równiej to jeszcze trochę jak by dynamiczniejszy. i znikło klekotanie zaworów czy samo regulatorów ale podejrzewam że to akurat winna oleju
-
Klekotanie przy ciepłym silniku
no ja na twoim miejscu sprawdził bym na początek jakie masz ciśnienie oleju. jak za niskie to właśnie tak może klekotać. A co do jazdy to jest ryzyko uszkodzenia silnika.
-
zdiagnozowanie 1.8 20V ARG
A jakie ciśnienie powinno być i gdzie się wpiąć manometrem Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- A jeszcze mi się teraz przypomniało że mam webasto podłączone za wtryskami nie będzie miało to wpływu? Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 11-08-2013 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2013 at 22:25 ---------- jest jeszcze jeden problem z autem na który nie zwróciłem uwagi wcześniej. Kiedy po dłuższym postoju(zimny silnik) jadę autem to idzie jak burza, jest zrywny etc. a jak się rozgrzeje to zaczyna mulić nawet ciężko ruszyć bez szarpania. dzieje się tak dopiero jak temperaturka oleju wzrośnie do ok 90 stopni. może ma ktoś pomysł co sprawdzić
-
Klekotanie jakby zaworów rano po odpaleniu i po dobrym rozgrzaniu silnika 1,8 125 KM
Ja jeździłem na velvoline 10w40 i tez mi klepal teraz wolałem motul 5w40 x-cess i cisza jak makiem zasial Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Klekotanie jakby zaworów rano po odpaleniu i po dobrym rozgrzaniu silnika 1,8 125 KM
U mnie też zezilo czasem jak odpalalem to chodził jak stary diesel i po rozgrzaniu klepal jak by na szklankach nowy olej motul i cisza jak makiem zasial a jaki olej zalales ? Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2