Treść opublikowana przez misiek547
-
Woda w lampie jak osuszyć
Witam ostatnio wlało mi się trochę wody do reflektora i nie wiem jak go osuszyć ciągle paruje i nie wygląda to dobrze może znacie jakieś sposoby. Dodam ze autko po lifcie z lampami soczewkowymi Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a co to za różnica która okładzina się skończyła i tak jak zmieniasz to komplet. Lepiej wymiń klocki bo szkoda tarczy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dokladnie licznik potrzebuje resetu Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tnij i nie baw się w szukanie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a co doradzać skoro są wpięte to powinny iść do licznika zobacz czy gdzieś tam nie są doprowadzone
-
panel klimatronik poliftowy demontaż
Wydaje mi sie że jest on na jakieś zatrzaski Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Bose pytanie teoretyczne.
nie wkładasz i słuchasz
-
panel klimatronik poliftowy demontaż
Szukałem kilka razy ale nie znalazłem jak wyjąc panel klimatronik z konsoli 2 din musze go wyciągnąć a nie wiem jak on jest pozaczepiany miałem już dwa podejścia i lipa a nie chce nic połamać
-
Montaż klimatyzacji pare pytań.
nie musisz zmieniać licznika na pełen fis klima może być z polifta raczej komplet bierz pod silnik żeby wszystkie węże pasowały i mocowanie od sprężarki
-
webasto do b5
[email protected] Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
webasto do b5
A może mi ktoś porzucić schemacik jak to wpiac chodzi o analogowe chodzi konkretnie o wiatrak Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- dobra to wygląda następująco jest to webasto analogowe model bw50 tylko czy zepne je z klimatronikiem w wiązce jest skrzynak z bezpiecznikami i przekaźnik poniżej foto jak wygląda wiązka
-
webasto do b5
czyli musi być analogowe a czym rozpoznać czy to analog?
-
webasto do b5
Witam trafiła mi się okazja zakupienia webasto z passka b5 czy bez problemowo podłączę je do mojej a4 b5 99r
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak te wsady tyle mają a przedliftowe jeszcze mniej
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wyślij wsad to zobaczymy co i jak może się coś wyjaśni bo ja np. bym chciał podświetlenie po zapłonie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Będziesz musiał zmienić w którymś kanale kodowanie bo będzie ci na dole visa biegi pokazywał Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
jak chcesz mieć wszystko tak jak należy to potrzebujesz całej konsoli środkowej 2 din. Nie wiem czy były takie przed liftem ale i tak lepiej przerobić na poliftówkę ładniej wygląda moim zdaniem. Oczywiście potrzebujesz radia rns-d czyli navi jak będziesz szukał to szukaj navi dx, czyli taką która czyta polskie mapy. Żeby to miało jeszcze ręce i nogi, wkładasz licznik na taki z białym podświetleniem i fisem, ponieważ dopiero te liczniki miały szynę can, która ci się przyda do wyświetlania informacji z navi na fisie. ale jak masz ograniczony budżet to możesz sobie licznik odpuścić. I chyba to wszystko co potrzebne ---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:52 ---------- a jeszcze żeby słuchać swojej muzy potrzebujesz zmieniarki na płyty lub cyfrowej zmieniarki bo czytnik w navi czyta tylko płyty z mapami ---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ---------- a jeszcze żeby słuchać swojej muzy potrzebujesz zmieniarki na płyty lub cyfrowej zmieniarki bo czytnik w navi czyta tylko płyty z mapami ---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ---------- w tej kości 26 pinowej podpinasz na pin 5 sygnał gala jest on chyba w czarnej wtyczce na pinie 1
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dokładnie tak zależy od jakości gazu ją staram się tankowac na jednej stacji i zazwyczaj spalanie się pokrywa Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja jak przekładałem licznik to tylko powpinałem te przewody które miałem resztę olałem jedyny który dołożyłem to był od czujnika poziomu oleju tylko ja przekładałem z nie pełnego liftu II
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
oj chyba nie ale teraz miesiąc po mieście samym jeździłem to spalił aż sam się zdziwiłem w mieszanym brał ok 10l gazu a po mieście chyba z 15 ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- a spalanie na fisie niecałe 9l ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- a tak z ciekawości przeliczyłem 16,5l po mieście na krótkich odcinkach
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no niestety na fisie pokazuje tylko spalanie pb jak jedziesz na gazie też się zmienia ale wszystkie wskazania dotyczą benzyny Przecież to jeden hui jak leci na sekwencji. Chyba, że ktoś ma instalke z poloneza kaju dwa lata jeżdżę na sekwencji i spala więcej niż na fisie pokazuje tylko nie wiem ile na benzynie ciągnie bo po 2 tygodniach po zakupie założyłem gaz bo kieszeń szybko pusta się robiła
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no niestety na fisie pokazuje tylko spalanie pb jak jedziesz na gazie też się zmienia ale wszystkie wskazania dotyczą benzyny
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No dokładnie tak rośnie temperatura Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
13 cm od nadkola do opony - zdjęcie. Pomocy
Może jakiś wachacz się skończył i tak sobie stuka Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk