Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

13 cm od nadkola do opony - zdjęcie. Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po wymianie amortyzatorów i sprężyn z sportowych na oryginalne mój samochód wygląda tak :

SDC11438.jpg

Jak widać na zdjęciu przód stoi jakoś nienaturalnie wysoko. Prześwit od opony do nadkola to 13 cm a z tyłu 10 cm. Przy wymianie amorków i sprężyn wszystkie wahacze były skręcane na podnośniku czyli koła zwisały a sprężyny nie były ściśnięte czy możne to być przyczyna ? Dodam że jet też głośny stuk tylko z lewej strony gdy koło wpada w dziurę lub zjeżdżam z mostu lub lezącego policjanta, tak jakby amortyzator rozciągał sie do granic możliwości chodź nie wie czy to możliwe. Proszę o pomoc

Opublikowano

Szczerze... tragicznie to wyglada :facepalm:

Może poprostu założyłeś sprężyny od innego silnika? Większego? I one są wtedy twardsze i Twoje auto nie siadło jak należy, jak dobierałeś sprężyny?

Bo tak jak teraz to nie możliwe żeby az tak wysoko stał...

Opublikowano
  • Autor

Gdy kupowałem auto stało ono na sportowym a sprzedający dorzucił mi oryginalne... i podmieniłem przed zimna i tak to teraz wygląda :kwasny:

Opublikowano

kurcze lipa na maxa :kwasny: ciekawa sprawa bo napewno nie sa ori do Twojego wozu :whistling:

Opublikowano

ta zawiecha jest od jakiegoś duzego diesla

żle doprałes springi

Opublikowano
ta zawiecha jest od jakiegoś duzego diesla

żle doprałes springi

byly z autem... :wink:

Opublikowano

O f*ck, wygląda jakby była bez silnika :shock3:

Opublikowano

Dokladnie chcialem to napisac jakby byla bez silnika.Tył siedzia tak jak na 1BA a przod to nie wiadomo co:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Co dziwnie przód jest miękki. sam nie wiem o co w tym chodzi

Opublikowano

tak btw.wahacze dokreca sie jak samochod stoi na kolach,w takiej pozycji jak maja pracowac, a nie na podnosniku

Opublikowano
  • Autor

istnieje jakaś inna możliwość takiego stanu jak źle dobrane sprężyny ?

Opublikowano

doklanie jw Ci koledzy napisali :wink:

Opublikowano

istnieje, poczytaj http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-dobierac-zakres-mas-osi-136448/

sprawdz oznaczenia na sprezynach to się dowiesz do jakiego silnika, to ze takie dorzucił to nie znaczy ze są odpowiednie, moze złe kupił i dlatgo obnizał.

na tak wyciągnietym amorku to go raczej niszczysz, a no i zmien mechanika, kto dokreca wahacze na podnosniku :|

Opublikowano
po wymianie amortyzatorów i sprężyn z sportowych na oryginalne mój samochód wygląda tak :

http://s23.postimage.org/8utb2gckn/SDC11438.jpg

Jak widać na zdjęciu przód stoi jakoś nienaturalnie wysoko. Prześwit od opony do nadkola to 13 cm a z tyłu 10 cm. Przy wymianie amorków i sprężyn wszystkie wahacze były skręcane na podnośniku czyli koła zwisały a sprężyny nie były ściśnięte czy możne to być przyczyna ? Dodam że jet też głośny stuk tylko z lewej strony gdy koło wpada w dziurę lub zjeżdżam z mostu lub lezącego policjanta, tak jakby amortyzator rozciągał sie do granic możliwości chodź nie wie czy to możliwe. Proszę o pomoc

tak btw.wahacze dokreca sie jak samochod stoi na kolach,w takiej pozycji jak maja pracowac, a nie na podnosniku

tak jak pisze kolega jest prawidłowo :wink:

OT

btw jak mi, który na śląsku powie ,że mam kozę to mu wyebie :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed: eee tam co ja mam powiedziec :decayed::decayed:
Opublikowano

ano tak :kwasny:

:decayed:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

:wink:

Opublikowano

osz...curva...Arturku w tym przypadku chyba wjadę moim pod niego:grin:

a do skręceń wahaczy nigdy nie dokręcać na podnośniku...tylko na kołach jak stoi. A co do tego allroad'a...tylko wytłumaczenie można znaleźć w źle dobranych springach:wink:

Opublikowano

Gościu dał Ci jakiś szajs z innego auta żebyś się odyebał i tyle. Nie przejmuj się czornycinek , poskaczemy se po Bieszczadach :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.