Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

13 cm od nadkola do opony - zdjęcie. Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Allroad :D

Opublikowano

wkładaj sportowe... te co były wcześniej :decayed:

Opublikowano

Tył też jest za wysoko. Mam 1 BA i jst niżej......

Opublikowano

wow.. wygląda jak na szczudłach.. :grin:

Opublikowano

Zostaw, jeszcze nie wszystkie dziury na drogach powychodziły. :decayed:

Opublikowano

heheh prawie jak q7 ..

ja w swojej dwóch palców nie wetknę miedzy nadkole a oponę

Opublikowano

ja swojej ani palca nie włożę...:whistling: (czyt.-100mm, czyli jakieś 59 od nadkola do ziemi) no na zimę mam -70, żeby nie było:grin:

Opublikowano
  • Autor
Tył też jest za wysoko. Mam 1 BA i jst niżej......

Nowe ? Bo jak już nie pierwszej młodości to się nie dziw że masz siadnięty. A co do tego stukania, ma ktoś jakiś pomysł ?

Opublikowano

" ja swojej ani palca nie włożę...:whistling:"

:grin::naughty:

Opublikowano

ot

" ja swojej ani palca nie włożę...:whistling:"

:grin::naughty:

:shock3:

współczuję mu ........................................ :polew:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

a fotke aż se zapisałem:grin: ktoś tu kiedys miał jeszcze większego allroada pamietam, ze niby amory od A6:shock3: ale jak to niewiem przeciez P&P nie było:grin:

Opublikowano
" ja swojej ani palca nie włożę...:whistling:"

:grin::naughty:

to aż taka ciasna jest:wink:

Opublikowano

nie no az tak zle to nie wyglada. mialem na drugim kompie fote seata oj tam to byscie cisneli beke . :grin: u mnie 1BA ktore miały po 70% tez dosc nisko stała. ale to ,to jest mistrzostwo

Opublikowano
  • Autor

Panowie ciesze się że temat wzbudził zainteresowanie ale większość komentarzy chodź zabawne nie pomagają. Macie jakąś teorie co do tego głośnego stuku tylko z lewej strony gdy wpadam w dziurę lub zajeżdżam z leżącego policjanta również na bardzo nierównych połatanych drogach przy 80 - 90 km/h co jakiś czas jest mocny stuk (jak autem bujnie) przy 70km/h jest ok

Opublikowano

Może jakiś wachacz się skończył i tak sobie stuka

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

koza na maxa a wachacz sobie pewnie stuka:decayed:

Opublikowano

czornycinek ​- podjedź na stację diagnostyczną i za 20 zeta sprawdzą Ci całe zawieszenie

Opublikowano
po wymianie amortyzatorów i sprężyn z sportowych na oryginalne mój samochód wygląda tak :

http://s23.postimage.org/8utb2gckn/SDC11438.jpg

Jak widać na zdjęciu przód stoi jakoś nienaturalnie wysoko. Prześwit od opony do nadkola to 13 cm a z tyłu 10 cm. Przy wymianie amorków i sprężyn wszystkie wahacze były skręcane na podnośniku czyli koła zwisały a sprężyny nie były ściśnięte czy możne to być przyczyna ? Dodam że jet też głośny stuk tylko z lewej strony gdy koło wpada w dziurę lub zjeżdżam z mostu lub lezącego policjanta, tak jakby amortyzator rozciągał sie do granic możliwości chodź nie wie czy to możliwe. Proszę o pomoc

Pamiętam, że już kiedyś pokazywałeś to auto i napisałem Ci że na 100 % masz źle dobrane sprężyny, ale jak widać zimę przejeździłeś :decayed:

Co do stukania to do sprawdzenia mocowanie amortyzatora, wahacze, końcówki drążków, łączniki stabilizatorów...

Załóż tą zawiechę co była wcześniej :wink:

Opublikowano
  • Autor
po wymianie amortyzatorów i sprężyn z sportowych na oryginalne mój samochód wygląda tak :

http://s23.postimage.org/8utb2gckn/SDC11438.jpg

Jak widać na zdjęciu przód stoi jakoś nienaturalnie wysoko. Prześwit od opony do nadkola to 13 cm a z tyłu 10 cm. Przy wymianie amorków i sprężyn wszystkie wahacze były skręcane na podnośniku czyli koła zwisały a sprężyny nie były ściśnięte czy możne to być przyczyna ? Dodam że jet też głośny stuk tylko z lewej strony gdy koło wpada w dziurę lub zjeżdżam z mostu lub lezącego policjanta, tak jakby amortyzator rozciągał się do granic możliwości chodź nie wie czy to możliwe. Proszę o pomoc

Pamiętam, że już kiedyś pokazywałeś to auto i napisałem Ci że na 100 % masz źle dobrane sprężyny, ale jak widać zimę przejeździłeś :decayed:

Co do stukania to do sprawdzenia mocowanie amortyzatora, wahacze, końcówki drążków, łączniki stabilizatorów...

Załóż tą zawiechę co była wcześniej :wink:

Chyba tak zrobię wcześniej auto wyglądało tak

IMAG_0203.jpg i tak

IMAG_0188.jpg

Lato idzie więc koleiny znikną powiedzcie mi jeszcze tylko czy przypadkiem na sportowym nie częściej padają wahacze, drążki.. itd. czy to nie ma znaczenia ?

Opublikowano

nie ma :wink:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

ten sportowy zawias wygląda na 1be więc luzik :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.