Skocz do zawartości
IGNOROWANY

13 cm od nadkola do opony - zdjęcie. Pomocy


czornycinek

Rekomendowane odpowiedzi

Zostaw, jeszcze nie wszystkie dziury na drogach powychodziły. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh prawie jak q7 ..

ja w swojej dwóch palców nie wetknę miedzy nadkole a oponę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojej ani palca nie włożę...:whistling: (czyt.-100mm, czyli jakieś 59 od nadkola do ziemi) no na zimę mam -70, żeby nie było:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot

" ja swojej ani palca nie włożę...:whistling:"

:grin::naughty:

:shock3:

współczuję mu ........................................ :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

a fotke aż se zapisałem:grin: ktoś tu kiedys miał jeszcze większego allroada pamietam, ze niby amory od A6:shock3: ale jak to niewiem przeciez P&P nie było:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ja swojej ani palca nie włożę...:whistling:"

:grin::naughty:

to aż taka ciasna jest:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no az tak zle to nie wyglada. mialem na drugim kompie fote seata oj tam to byscie cisneli beke . :grin: u mnie 1BA ktore miały po 70% tez dosc nisko stała. ale to ,to jest mistrzostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ciesze się że temat wzbudził zainteresowanie ale większość komentarzy chodź zabawne nie pomagają. Macie jakąś teorie co do tego głośnego stuku tylko z lewej strony gdy wpadam w dziurę lub zajeżdżam z leżącego policjanta również na bardzo nierównych połatanych drogach przy 80 - 90 km/h co jakiś czas jest mocny stuk (jak autem bujnie) przy 70km/h jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś wachacz się skończył i tak sobie stuka

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie amortyzatorów i sprężyn z sportowych na oryginalne mój samochód wygląda tak :

http://s23.postimage.org/8utb2gckn/SDC11438.jpg

Jak widać na zdjęciu przód stoi jakoś nienaturalnie wysoko. Prześwit od opony do nadkola to 13 cm a z tyłu 10 cm. Przy wymianie amorków i sprężyn wszystkie wahacze były skręcane na podnośniku czyli koła zwisały a sprężyny nie były ściśnięte czy możne to być przyczyna ? Dodam że jet też głośny stuk tylko z lewej strony gdy koło wpada w dziurę lub zjeżdżam z mostu lub lezącego policjanta, tak jakby amortyzator rozciągał sie do granic możliwości chodź nie wie czy to możliwe. Proszę o pomoc

Pamiętam, że już kiedyś pokazywałeś to auto i napisałem Ci że na 100 % masz źle dobrane sprężyny, ale jak widać zimę przejeździłeś :decayed:

Co do stukania to do sprawdzenia mocowanie amortyzatora, wahacze, końcówki drążków, łączniki stabilizatorów...

Załóż tą zawiechę co była wcześniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie amortyzatorów i sprężyn z sportowych na oryginalne mój samochód wygląda tak :

http://s23.postimage.org/8utb2gckn/SDC11438.jpg

Jak widać na zdjęciu przód stoi jakoś nienaturalnie wysoko. Prześwit od opony do nadkola to 13 cm a z tyłu 10 cm. Przy wymianie amorków i sprężyn wszystkie wahacze były skręcane na podnośniku czyli koła zwisały a sprężyny nie były ściśnięte czy możne to być przyczyna ? Dodam że jet też głośny stuk tylko z lewej strony gdy koło wpada w dziurę lub zjeżdżam z mostu lub lezącego policjanta, tak jakby amortyzator rozciągał się do granic możliwości chodź nie wie czy to możliwe. Proszę o pomoc

Pamiętam, że już kiedyś pokazywałeś to auto i napisałem Ci że na 100 % masz źle dobrane sprężyny, ale jak widać zimę przejeździłeś :decayed:

Co do stukania to do sprawdzenia mocowanie amortyzatora, wahacze, końcówki drążków, łączniki stabilizatorów...

Załóż tą zawiechę co była wcześniej :wink:

Chyba tak zrobię wcześniej auto wyglądało tak

IMAG_0203.jpg i tak

IMAG_0188.jpg

Lato idzie więc koleiny znikną powiedzcie mi jeszcze tylko czy przypadkiem na sportowym nie częściej padają wahacze, drążki.. itd. czy to nie ma znaczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma :wink:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

ten sportowy zawias wygląda na 1be więc luzik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...