Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek547

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek547

  1. Tak możesz wrzucać kwestia kodowania do rzedowki Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  2. Wszystke poliftowe z białym podświetleniem podejdą Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  3. misiek547 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    Na jałowym nie pamiętam ile ale w normie było filtry od gazu zmieniane niedawno Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  4. misiek547 odpowiedział(a) na Jabcok temat w 1.8
    może ale tylko jak ustawisz mu na daną temperaturę na HI powinno dawać ogniem z nawiewów
  5. misiek547 odpowiedział(a) na Świstak. temat w 2.4
    Widocznie gazownicy cos spier... Może gdzieś lewe powietrze lapie np źle zamontowany kolektor ssący Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  6. co do uwagi nr 2 to ogrzewanie działa w zależności od wersji 30 lub 60min albo do uzyskania temperatury płynu 85*
  7. misiek547 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    dzisiaj sprawdziłem jak wyglądają świece i na 3 i 4 cylindrze jest nalot na otulinie ceramicznej na pozostałych dwóch tego nie ma ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ---------- ---------- Post dopisany 27-11-2013 at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 12:49 ---------- I co nikt nie ma pomysłu co jeszcze sprawdzić. Dziś sprawdziłem czy sprzęgło się nie ślizgowe. Wrzuciłem piąty bieg przy 50km/h i podał w podłogę i nic się nie działo Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 28-11-2013 at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 19:21 ---------- jeszcze zauważyłem że autko jak się nagrzeje to na biegu jałowym nie pracuje do końca równo tylko czasem tak dziwnie zarzuci budą słychać w tym momencie różnice w pracy silnika i tak co jakiś czas. Jeszcze dziś podłączyłem komputer i sprawdziłem wszystkie bloki jakie można było na biegu jałowym. Wszystko jest w normach poza sondą lambda pokazywała dziwne wartości na gazie nawet -20 a ja przełączyłem na benzynę to wskakiwało na w okolice 10 czasem i 12 a nawet 14. Z tego co wyczytałem to sonda na biegu jałowym powinna oscylować od -10 do 10%
  8. Po podłączeniu normalne ze spadnie ci trochę napięcie. Dochodzi obciążenie wiec jakiś spadek napięcia musi być Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  9. misiek547 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    no kurcze nie wiem może jestem też przewrażliwiony. Bo to szarpnięcie następuje jak gwałtownie dodam gazu lub puszcze gaza tak jak trzymam prędkość jest ok
  10. misiek547 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    Nie raczej nie zauważyłem idzie dobrze latem jak się mocno zgrzał to mulił trochę. Ale teraz idzie dobrze Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ---------- sprawdziłem teraz jeszcze raz czy jakiś błędów nie nałapał i niestety nic nie pokazało
  11. misiek547 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    Sprawdzałem ostatnio błędów nie było. A logi jak co jakich kanałów zrobić? Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- A co do sprzęgła może szarpać dopiero na rozgrzanym silniku Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  12. misiek547 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam mam problemik z moim silnikiem mianowicie kiedy się rozgrzeje zaczyna szarpać po dodaniu lub odjęciu gazu. Czasem zdarza się w szczególności na gazie że ciężko ruszyć z jedynki może ktoś podpowie co sprawdzić co zlogować dodam że cewkę zmieniłem i dalej jest to samo ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- zastanawiam się czy to też może być sonda lambda?
  13. misiek547 odpowiedział(a) na virus191 temat w 1.6
    Weź dobry zamiennik i będzie działać ja kupiłem używany ori za 100zl i tez dziala Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  14. Pewnie jakiś silniczek padł i nieprzestawia klapy Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  15. 1024 Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  16. Musi mieć tą samą wersje softu co kierownica Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  17. Żółty idzie w żółta kostkę tam masz tylko jeden pin wolny a zasilanie nie pamiętam w którą kostkę ale można to łatwo wyczyść musisz zobaczyć w którą kostkę idzie zasilanie z modułu z kierownicy Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  18. Masz to samo co ja tylko bez przekaznika podświetlenia chyba nie ruszysz bo wszystko jest sterowane przez elektronike
  19. Dwa posty wyżej masz schemat przeanalizuj go i napewno ci się uda Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  20. Na fisie pokaże się jak napięcie spadnie poniżej 10v Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  21. Kontrolka od ręcznego jest tylko na zegarach na wyświetlaczu nic nie pokazuje. A co do akademika to chyba pokazuje na fisie za niskie napięcie akumulatora a nie brak ładowania Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  22. Radia kasetowe bez przycisku MODE nie działają z zmieniarkami. Za pomocą tego przycisku przełączamy się pomiędzy zmieniarką a radiem. W przypadku radia CD do tego celu służy przycisk CC/CD Radio nie współpracujące z zmieniarką http://img15.tablica.pl/images_tablicapl/76386907_1_644x461_fabryczne-radio-audi-chorus-bielsko-biala.jpg a ten model już działa z mp3 http://images34.fotosik.pl/320/9b2d58ace5acb295med.jpg Tak Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  23. Witam chcę wymienić u siebie filterek fazy lotnej i fazy ciekłej, tylko nie wiem jakie kupić instalacja składa się z : Reduktor - alaska zawór gazowy - alaska wielozawór - tomasetto obudowa zaworu Bormech możecie wrzucić jakieś linki
  24. misiek547 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    Ja, a używki z paska zapłaciłem 100zl nazwano jakiś syf będziesz miał ale pompa ma sitko i większego nie powinno zaciągać Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  25. Ja przedlifta sprzedawane dwa miesiące bo nikt kupić nie chciał z idealnym fisem Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.