Treść opublikowana przez misiek547
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak możesz wrzucać kwestia kodowania do rzedowki Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wszystke poliftowe z białym podświetleniem podejdą Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
szarpie podczas jazdy
Na jałowym nie pamiętam ile ale w normie było filtry od gazu zmieniane niedawno Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Problemy z ciepłym ogrzewaniem
może ale tylko jak ustawisz mu na daną temperaturę na HI powinno dawać ogniem z nawiewów
-
Wahanie się obrotów
Widocznie gazownicy cos spier... Może gdzieś lewe powietrze lapie np źle zamontowany kolektor ssący Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Jak to ustawić Webasto w A4 B5?
co do uwagi nr 2 to ogrzewanie działa w zależności od wersji 30 lub 60min albo do uzyskania temperatury płynu 85*
-
szarpie podczas jazdy
dzisiaj sprawdziłem jak wyglądają świece i na 3 i 4 cylindrze jest nalot na otulinie ceramicznej na pozostałych dwóch tego nie ma ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ---------- ---------- Post dopisany 27-11-2013 at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 12:49 ---------- I co nikt nie ma pomysłu co jeszcze sprawdzić. Dziś sprawdziłem czy sprzęgło się nie ślizgowe. Wrzuciłem piąty bieg przy 50km/h i podał w podłogę i nic się nie działo Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 28-11-2013 at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 19:21 ---------- jeszcze zauważyłem że autko jak się nagrzeje to na biegu jałowym nie pracuje do końca równo tylko czasem tak dziwnie zarzuci budą słychać w tym momencie różnice w pracy silnika i tak co jakiś czas. Jeszcze dziś podłączyłem komputer i sprawdziłem wszystkie bloki jakie można było na biegu jałowym. Wszystko jest w normach poza sondą lambda pokazywała dziwne wartości na gazie nawet -20 a ja przełączyłem na benzynę to wskakiwało na w okolice 10 czasem i 12 a nawet 14. Z tego co wyczytałem to sonda na biegu jałowym powinna oscylować od -10 do 10%
-
Problem z akumulatorem czy alternatorem?
Po podłączeniu normalne ze spadnie ci trochę napięcie. Dochodzi obciążenie wiec jakiś spadek napięcia musi być Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
szarpie podczas jazdy
no kurcze nie wiem może jestem też przewrażliwiony. Bo to szarpnięcie następuje jak gwałtownie dodam gazu lub puszcze gaza tak jak trzymam prędkość jest ok
-
szarpie podczas jazdy
Nie raczej nie zauważyłem idzie dobrze latem jak się mocno zgrzał to mulił trochę. Ale teraz idzie dobrze Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ---------- sprawdziłem teraz jeszcze raz czy jakiś błędów nie nałapał i niestety nic nie pokazało
-
szarpie podczas jazdy
Sprawdzałem ostatnio błędów nie było. A logi jak co jakich kanałów zrobić? Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- A co do sprzęgła może szarpać dopiero na rozgrzanym silniku Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
szarpie podczas jazdy
Witam mam problemik z moim silnikiem mianowicie kiedy się rozgrzeje zaczyna szarpać po dodaniu lub odjęciu gazu. Czasem zdarza się w szczególności na gazie że ciężko ruszyć z jedynki może ktoś podpowie co sprawdzić co zlogować dodam że cewkę zmieniłem i dalej jest to samo ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- zastanawiam się czy to też może być sonda lambda?
-
Pompa paliwa
Weź dobry zamiennik i będzie działać ja kupiłem używany ori za 100zl i tez dziala Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
audi tt,lewa strona nie grzeje
Pewnie jakiś silniczek padł i nieprzestawia klapy Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
1024 Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
Musi mieć tą samą wersje softu co kierownica Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
Żółty idzie w żółta kostkę tam masz tylko jeden pin wolny a zasilanie nie pamiętam w którą kostkę ale można to łatwo wyczyść musisz zobaczyć w którą kostkę idzie zasilanie z modułu z kierownicy Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
Masz to samo co ja tylko bez przekaznika podświetlenia chyba nie ruszysz bo wszystko jest sterowane przez elektronike
-
[B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
Dwa posty wyżej masz schemat przeanalizuj go i napewno ci się uda Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Na fisie pokaże się jak napięcie spadnie poniżej 10v Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kontrolka od ręcznego jest tylko na zegarach na wyświetlaczu nic nie pokazuje. A co do akademika to chyba pokazuje na fisie za niskie napięcie akumulatora a nie brak ładowania Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Radia kasetowe bez przycisku MODE nie działają z zmieniarkami. Za pomocą tego przycisku przełączamy się pomiędzy zmieniarką a radiem. W przypadku radia CD do tego celu służy przycisk CC/CD Radio nie współpracujące z zmieniarką http://img15.tablica.pl/images_tablicapl/76386907_1_644x461_fabryczne-radio-audi-chorus-bielsko-biala.jpg a ten model już działa z mp3 http://images34.fotosik.pl/320/9b2d58ace5acb295med.jpg Tak Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
wybór fitrów gazu
Witam chcę wymienić u siebie filterek fazy lotnej i fazy ciekłej, tylko nie wiem jakie kupić instalacja składa się z : Reduktor - alaska zawór gazowy - alaska wielozawór - tomasetto obudowa zaworu Bormech możecie wrzucić jakieś linki
-
Nie odpala
Ja, a używki z paska zapłaciłem 100zl nazwano jakiś syf będziesz miał ale pompa ma sitko i większego nie powinno zaciągać Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja przedlifta sprzedawane dwa miesiące bo nikt kupić nie chciał z idealnym fisem Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2