Treść opublikowana przez misiek547
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Witam ja też mam pewien problem z użytkownikiem aricc jakiś czas temu kupiłem od niego cewkę zapłonową lecz przesyłka nie dotarła. Kiedy chciałem nr przesyłki lub potwierdzenie nadania żeby dopytać na poczcie co z przesyłką się dzieje to użytkownik aricc przestał odpisywać tak że nie wiem czy przesyłka wogóle została nadana Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Pochylenie kola pomocy
Pewnie sprężyny już same się obniżyły po latach haha też tak miałem założyłem nocki i geometria wróciła Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Błędy i ciężko odpalić samochód
No to trzeba teraz wszystko posprawdzac Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Ciężko pali pewnie od czujnika cieczy Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Błędy i ciężko odpalić samochód
Skasuj błędy pojeździć chwilę i zobacz które wrócą wtedy trzeba posprawdzac dane komponenty Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Pałace się kontrolki FIS, i niepodpiete kable
Zapewne ktoś wymieniał licznik na taki z fisem powinna być szara kostka w poliftowym 36pin albo przed listem czerwona 20pin czy coś takiego Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
ciśnienie na cylindrach?
A no tak tylko kwestja jak siadly zawory to szukać głowicy czy remont? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
ciśnienie na cylindrach?
Nie olej jest w normie Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Tylko troszkę nierówno pracuje ale też nie jakoś mocno Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
ciśnienie na cylindrach?
Podejrzewam jeszcze tylko muszę sprawdzić czy zawory czy pierscienie Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
ciśnienie na cylindrach?
witam Mam pytanko jakie powinien mieć ciśnienie na cylindrach 1.8 20v Arg bo dziś mierzyłem i 1,4 0k 8bar a 2,3 7bar i tu pytanie jakie jest katalogowe ciśnienie?
-
Drgania samochodu i problem z uruchomieniem silnika LPG
Może czujnik temperatury coś swiruje Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.8 ARG 1.8. szarpie przy przyspieszaniu
Spoko a co u ciebie wyszło z tym szarpanie? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.8 ARG 1.8. szarpie przy przyspieszaniu
Ok spróbuję jak pomoże to co cewa do wymiany czy co? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.8 ARG 1.8. szarpie przy przyspieszaniu
Poszukam czy jakieś kable znajdę ale jechać zabardzo chyba się tak nie da Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.8 ARG 1.8. szarpie przy przyspieszaniu
Cewka druga używana i tak samo na benzynie i na gazie szarpie ale też nie zawsze zazwyczaj na rozgrzanym silniku i jak dodaje gazu albo go odejme Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Tak świece zmieniane i przewody w/n tez Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Spadek ładowania po rozgrzaniu
Dziwne bo ja też mam identycznie ale mam drugi alternator wsadzony i dalej napięcie niskie. Z tego co zauważyłem jak klima dmucha na maxa napięcie leci najmocniej mniej na światłach. Ale każdy włączony odbiornik powoduje spadek napięcia dwa latki wsadzone i dalej tak samo może ktoś ma jakiś pomysł co może być powodem Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.8 ARG 1.8. szarpie przy przyspieszaniu
Mam identyczne objawy jak w pierwszym poście juz podmienić cewkę przewody świece fajki i ciągle to samo wyczyszczenie również przepustnica. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Dodam że silnik również arg z lpg Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
urwany komponent w kluczyku
Spoko nic w necie niemoge na ten temat znalesc Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka
-
urwany komponent w kluczyku
tak o to ale z drugiej strony jak byś podesłał bym bym wdzięczny
-
urwany komponent w kluczyku
Witam Czy może mi ktoś podesłać zdjęcie płytki kluczyka takiego jak na foto bo urwal mi się komponent i chce zobaczyć co tam wsadzić wydaje mi się że jest to jakiś kwarc kluczyk taki jak na foto
-
jakie sprężyny do 1.8 20v sedan
witam wie może ktoś jakie powinny być kolory kropek na sprężynach przód w a4 b5 sedan z silnikiem 1.8 20v 1999r zawieszenie 1BA bo ja mam takie kolorki fioletowy żółty żółty i wydaje mi się że nie są od tego modelu bo coś kąty sie rozjechaly na kołach czy może być w tym problem?
-
zdzieranie opon przednich od wewnątrz
Wachacze zmienialem ostatnio bo mialem luz z jednej strony i to odpada z tego co sprawdzal mechanior katy to powinno byc 0,25 +- 0,25 a u mnie na jednym kole jest 1,10 a na drugim 1,08 Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka A roporka na kielichy zalatwi sprawe? Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka
-
zdzieranie opon przednich od wewnątrz
Panowie ja mam tez problem ze zdzieraniem opon tylko ze luzow nie ma zbierznosc sprawdzona jest ok tylko katy sie rozjechały z przodu z tego co czytałem katów sie nie ustawia w naszych autkach co z tym mozna zrobic? Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka
-
Wyłączenie immo
Yhy spoko poszukam kabla i softu gdzieś lezal
-
Wyłączenie immo
Nie mam zainstalowanego lecę vag comnderem Przepraszam vag com
-
Wyłączenie immo
Witam może mi ktoś szybko podrzucić procedurę wyłączenia immo pilnie potrzebuje a nie mogę teraz znaleźć