Treść opublikowana przez misiek547
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jutro zobaczę i napiszę
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Grają bo ja mam u siebie i wszystko działa jutro będę z lapkiem w audiczce to zerkne co ja tam mam wklepane
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Żeby navi mieć na fisie to musisz mieć dobre kodowanie w kanałach 60 61 i 62 jak dobrze pamiętam i powinno wszystko pokazywać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Anteny nie są Ci do niczego potrzebne
-
[B5 ADR] Wymiana pompy wody
Linki do zdjęć nieważne działają można je odświeżyć
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Błędy sprawdzałem w liczniku? ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ---------- Wydaje mi się ze kodowanie w kanale 61 masz jakieś dziwne sprawdzę potem u siebie
-
podłączenia wzmacniacza bose amp3600 b5e a4 b5 sedan
witam dostałem taki wzmacniacz jak w tytule i szukam na necie rozpiski kostki tego wzmacniacza może ktoś posiada takową. chce go wrzucić do sedana chyba nie będzie problemu? ---------- Post dopisany 17-05-2014 at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2014 at 20:27 ---------- Znalezione juz prawie ogarniete
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak ja robilem
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
nie rozpinałem wałka wydechowego w ogóle cały pasek jest na znakach razem z wałkiem wydechowym tylko ssący delikatnie przesuwa się podczas skręcania łożysk
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
ja już drugi dzień walczę i nie mogę ustawić wałków zawsze przestawi mi się o jeden ząbek. może mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku jak wymieniał u siebie bo już mi się pomysły kończą i nerwy ---------- Post dopisany 09-05-2014 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 11:16 ---------- Panowie niech ktoś pomoże walczę juz parę dni i za cholerę nie mogę ustawić wałka ssącego nie trafia mi centralnie na znak czy cos rrobie źle czy to napinacz juz nie wiem ---------- Post dopisany 10-05-2014 at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 23:43 ---------- I co nikt nie pomoże
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kontrolka od immo będzie ci mrygac i airbag będzie się jarzył Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Napinacz łańcucha rozrządu 1.8
Panowie po wymianie łańcucha i napinacza ciągle wywala mi błąd czujnika halla zwarcie do plusa czy może to być źle nastawiony wałek czy padł czujnik Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Napinacz łańcucha rozrządu 1.8
U mnie dziś się wymienia łańcuch i napinacz Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Czym usunąć klej po taśmie dwustronnej na desce rozdzielczej B6
Są specjalne środki które usuwają takie rzeczy my w pracy mamy taki środek ale nie pamiętam jak się nazywa ale ma specyficzny zapach mandarynki Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
Coś zdjęcie niedziala Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
Wiem ale pewnie bez rozpięcia rozrządu się nie obejdzie??
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
Witam Mam takie pytanko jak ustawić cały rozrząd żeby wszystko było ok. chodzi o to że do wyciągnięcia napinacza łańcucha został zdemontowany wałek i jak to teraz wszystko poustawiać żeby było ok. Bo kolo który miał to zrobić nie ogarnął tematu i odebrałem od niego auto a tu nic na znakach nie jest poustawiane i czy przy wymianie napinacza konieczna jest wymiana łańcuszka?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Coś musiałeś namieszac w kabelkach Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Będzie działał ok Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja bym zalukal na czujnik prędkości i jego instalacje Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Dziwny błąd na wyświetlaczu
A masz jakieś foto tego Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Naprawa Pompki centralnego zamka
odłącz przewody ciśnieniowe i zobacz co się wtedy będzie działo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A może kodowanie pojebane Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Da rade to zrobić na stole Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
malowanie plastików wnętrza
pojadę do lakiernika z kawałkiem plastiku pewnie coś dobierze żeby pasowało