Treść opublikowana przez misiek547
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ma to znaczenie daj link do tego emula to może coś wykminie Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Spot Tczew
No ja juz w tczewie nie mieszkam tylko w Malborku i z terminami tez licho bo często w weekendy pracuje ale jak będę miał wolny to mogę na chwilkę wpaść Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Korzystałem i jak najbardziej polecam. Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A to nie wiedziałem szkoda ze nie idzie ogarnąć tego w liczniku z a4 Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ale musisz mieć poliftową wersję Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mi się kiedyś udało w liczniku poliftowym ustawić po zapłonie podświetlenie całego licznika i deski poprzez edycję wsadu Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie wiem czy jest to do ogarnięcia kiedyś próbowałem z kajem ale nic nie wyszło Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
brak iskry na 1 i 4 cylindrze
Wymieniłem sterownik silnika i wszystko wróciło do normy
-
brak iskry na 1 i 4 cylindrze
Sprawdzałem cos dochodzi Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
brak iskry na 1 i 4 cylindrze
Skasowane błąd i juz nie wrócił ale cos ze zawarciem było na 1 i 3 cylindrze Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ---------- sprawdziłem jeszcze raz i brak iskry na 1 i 4 cylindrze
-
brak iskry na 1 i 4 cylindrze
Tam w sumie idą 4 przewody dwa zasilające i dwa sygnałowe nie wiem gdzie dokładnie wchodzą te sygnałowe Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
brak iskry na 1 i 4 cylindrze
Z tego co Wyczytałem to iskra właśnie pojawia się parami na 1 i 3 cylindrze oraz na 4i5 jutro sprawdzę czy na 3 jest a pod mieniem cewkę z kablami Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- A stało się to przez to (tak podejrzewam) że nie dokrecilem przewodu masowego od cewki Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
brak iskry na 1 i 4 cylindrze
No nie to jest jedna cewka z silnika 1.8 taka jak w adr Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
brak iskry na 1 i 4 cylindrze
świeca jest nowa wczoraj jeszcze wszystko pięknie działało, ale traf chciał, że wczoraj grzebałem przy tej cewce i nie dokręciłem tej nakrętki. jak dziś odpaliłem to tak jak by przez chwile na 3 gary chodził, ale po chwili chodził normalnie. Po przejechaniu kilku set metrów znów zaczął kuleć i ledwo do domu dojechałem silnik się kręcił do max 4tyś obrotów. Cewkę podmieniałem z drugim kompletem kabli i dalej to samo więc tak myślę że sterownik mógł szlak trafić bo on steruje tymi cewki.
-
brak iskry na 1 i 4 cylindrze
Witam mam problem z iskrą na 1 cylindrze. Auto chodzi na 3 cylindry podmieniłem cewkę i dalej to samo. Przyczyną tego była prwnie poluzowana nakrętka od przewodu masowego na cewce. po podłączeniu komputera wywaliło błąd zwarcia na cylindrze 1 i 3. czy winien będzie sterownik silnika?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tylko nie masz ostrzeżenia o niskim stanie oleju Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Brzeszczotem albo szlifierką Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Madrego az milo posluchac Wiec miske latwizna pare srubek?:facepalm:Powiedzcie mi po co sie meczyc skoro tanim kosztem mozna to obejsc wszystkie info na forum Kupilem graty na emula to moze pod koniec tyg znajde czas i zrobi sie A co ty tak namawiasz na te emulatory jak ktoś chce zmienić miskę olejową to niech zmienia i będzie miał wpełni funkcjonalny fis. Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Głośniki przód
Dokładnie tak Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Głośniki przód
Co do mocy to ci nie pomogę bo nie wiem. A ta metalowa puszka to wzmacniacz audio na tylne głośniki Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
szarpie podczas jazdy
A co miało by to na celu? Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- tak poczytałem a może dwumasa się kończy?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przedewszystkim po podświetlenia biało czerwonym Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ---------- Da się przełożyć ale trzeba mieć sprzęt i pojęcie o lutowanie bo z tego co wiem są dość delikatne pady i nie wiem czy nie są klejone a nie lutowane Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tylko wiesz ze musisz jeszcze kluczyki zaprogramować bo imo masz w liczniku Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak masz czujnik w misie to powinno Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A miałeś u siebie dodatkowe zegary? Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2