Treść opublikowana przez daro125
-
[B6 ALT] LPG czy warto
ja juz na LPG nalatane 53 tys i zero problemów(STAG).. u gazowika bylem raz...aa w maju bedzie 2 lata od założenia instalacji.. i do kolejnego auta też bym założył LPG..pozdrawiam niezdecydowanych
-
[B5 AFN] Amortyzator SACHS - dziwnie niska cena Allegro
ja takie wczoraj założyłem na tył.. płaciłem 195 zl/szt ale to w sklepie na allegro pewnie taniej wyjdzie..
-
[B5 ADR] Prośba o analize kodów
dzieki za odpowiedz kolego.. dzis znow podpiałem Vag i pojawiły sie 2 te same błedy co wczoraj mianowicie 18010 - niskie napięcie zaslania Teraminal 30 .. i 1247 - zawór węgla aktywnego N-80 EVAP.. wie ktos gdzie mozna szukac przyczyna szczegolni chodzi mi o ten pierwszy bład..
-
[B5 ADR] Prośba o analize kodów
witam. dzis podłaczylem Vag o to co wywalilo: 18010, 01247, 16487, i nie wiem czemu dwa razy 17967. Prosilbym o wytlumaczenie poszczegolnych błedów i na co zwrocic uwage. Z góry dziękuje:)
-
[ALL B5] Czy na LPG bierze olej ?
no widze ze chociaż jeden kolega wie o co kaman..poczytajcie panowie cos o lpg aa pozniej gadajcie.. a nie odrazu ze ustrzelka pod głowica
-
[ALL B5] Czy na LPG bierze olej ?
Mi tez bierze niewielka ilosc na lpg.. na lpg tak moze byc.. tak jak moze troche ubywać płynu chłodniczego na lpg.. chodz reguły nie ma
-
Zakopane i okolice
ja wlasnie wrocilem z zakopca wczoraj i jesli chodzi o nocleg to raczej nie polecam gdzies 10 km od centrum czy dalej ...całe zakopane rozkopane robia drogi..chodniki.. korki kilometrowe. takze raczej nocleg gdzies w zakopanym badz kościelisko bo blisko..
-
[B5 ADP] Problem z samochodem-obroty po wjechaniu w wodę !!!!
kolego ja mam to samo niestety... bylem na kompie gosc powiedzial ze nie mam napięcia na przepływomierzu.. niestety narazie nie moge sie z tym uporac...oczywiscie u ciebie przyczyna moze byc zupełnie inna..
-
[B5 ADR] Brak napięcia na przepływomierzu
dzieki kolego:) aa nie orientujesz sie moze ktory to moze byc bezpiecznik bo ja sie niestety na tym nie znam...
-
[B5 ADR] Brak napięcia na przepływomierzu
Przerabiał moze juz ktos ten temat... bylem na kompie i stwierdzono brak napięcia na przepływomierzu...wie ktos moze gdzie szukac usterki... POMOŻE KTOŚ?
-
[B5 AVV] Problem po złym włożeniu bezpiecznika
jak sobie poradziles z tym brakiem napiecia... bo dzis bylem na kompie i mam ten sam problem mianowicie brak napiecia przepływomierza..
-
[ALL B5] Za każdym razem włącza się nawiew powietrza
tak klimatronic..aham wydawało mi sie ze tak nie powinno byc no ale jesli mowisz ze ok to dzieki za odp
-
[ALL B5] Za każdym razem włącza się nawiew powietrza
Witam. Mam taki problem że za każdym razem gdy włączam silnik to również zaczyna chodzic nawiew powietrza. Autko kupiłem niedawno i jest tak od początku..może mial już ktoś taki problem?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WItam wszystkich:)